Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:24

A co powiesz
Wymazywanie pisze:
ToshimarePL pisze: Uznałem że kluczem do potwierdzenia mojej teorii,jest reklama tej kryptowaluty :D po wprowadzeniu wszytkich udogodnień oczywiście w tą kryptowalute :D Najbardziej dziwacznym,absurdalnym,szalonym,śmiesznym wnioskiem płynącym z mojej teori z 1 postu jest stan splątany,to teoretyczna cecha wynikająca z równań mechaniki kwantowej,2 cząstki zostają splątane gdy znajdują się blisko siebie a ich właściwości ulegają korelacji,co niezwykłe mechanika kwantowa twierdzi że nawet jeśli oddzielimy te cząstki to wyślemy je w przeciwne kierunki mogą pozostać splątane,nierozłącznie połączone aby zrozumieć jakie to jest dziwne weźmy pod uwagę właściwośc elektronów zwaną spinem w przeciwienstwie do bączka spin elektronu podobnie jak inne właściwości kwantowe jest zasadniczo zamazany i niepewny do chwili gdy go zmierzymy a wtedy przekonujemy się że elektron obraca się zgodnie ruchem wskazówek zegara albo w przeciwną stroną przypomina to koło,gdy przestanie się obracać w przypadkowy sposób na zielonym polu albo na czerwonym,wyobrażam sobie teraz drugie koło gdyby te dwa koła zachowywały się jak dwa splątane elektrony to za każdym razem jak jedno zatrzymywało się na czerwonym drugie na pewno wylądowało na zielonym.Mówiąc innymi słowy mam na myśli walkę 2 kryptowalut EthernumVSLISK 1 koło-ETHERNUM 2 koło-LISK a jak wiadomo ethernum w 2018r. będzie wypadało cały czas na czerwonym a LISK na zielonym polu.Jeszcze jakieś pytania ? :P
Też lubię fizykę kwantową, ale Lisk nie ma startu do ETH żadnego, naprawdę.
Już nawet pomijając to, jakie oba projekty mają plany, sama realizacja tego co Lisk obiecuje jest w zalążkach, a ETH przy nim jest mocno zaawansowane w realizacji. Lisk jest takim chichotem losu a nie żadną konkurencją do ETH (szukajcie moich postów ze słowem "crypti" na forum, jak nie znacie historii Liska, odgrzewanego kotleta nieudanego Crypti).
A co powiesz na LiteCoin nic nie warta moneta bo nic nie wnosi, a chodzi po 60 baksów. I teraz ją pompują żeby narybek zwabić, nigdy bym nie wsadził ani 1PLN nawet na kólka w tą pseudo kryptoshita
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:25 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:25

1d świeca na polo wygląda źle dla byków, bo typowa świeca na high. Dobrze dla byków jakby zamknęła się (C-close, szczyt zielonego obszaru) ponad Ath z 10 czerwca czyli 159.99k sat. Mają trochę ponad 2.5h do zakończenia świeczki dziennej na polo, ciekawe czy będzie większy ruch tuż przed lub tuż po 00:00 czasu polo.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ludek123 » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:26

Pierwszy raz sie tutaj wypowiadam i ogolnie na chwile obecna odrabiam straty na razie na plus... co powiecie o ofercie skupu na polo 0.00146 47K liskow ? Pompa w gore bedzie ? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 756
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 334
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:27

Najlepiej wyglądające poziomy do odbicia moim zdaniem 50 % fibo - 0.00122x i 61.80% - 0,00108x

Powolna korekta - Poniedziałek i Wtorek i mamy te poziomy chyba że Azja dzisiaj w nocy stwierdzi że promocje europa zrobiła i się ostro zaczną ładować lub europa jutro stwierdzi że hajs się zgadza i lecimy dalej. W ostatnią opcję nie wierzę . Bitbay gdzieś tam pisze że w tym tygodniu mają tą giełdę uruchomić także tak trochę mi się to zgadza z tym że korekta do tych poziomów co na początku piszę i potem znów do góry ale to póki co to pobożne życzenia . Rynek zweryfikuje

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:29

@Delhi Ktoś tu pisał, że wprowadzenie BB na indie jest opóźnione

Dodano po 47 sekundach:
Jest oprogramowanie które daje jakiś sygnał dźwiękowy ala budzik kiedy się cena zmieni/zbliży czy też przekroczy daną wartość?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 695
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 410
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:30

ludek123 pisze:Pierwszy raz sie tutaj wypowiadam i ogolnie na chwile obecna odrabiam straty na razie na plus... co powiecie o ofercie skupu na polo 0.00146 47K liskow ? Pompa w gore bedzie ? :)
Stary numer zaraz zlecenie zniknie :D
Nikt nie chce tego w rzeczywistości tego kupić, zlecenie ma inne zadanie ;)
I jak widać już jest mniejsze i na innym poziomie :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:31

Ishias pisze: A co powiesz na LiteCoin nic nie warta moneta bo nic nie wnosi, a chodzi po 60 baksów
LTC to kawał historii, to jest inny kontekst. Owszem, teraz jakbyś stworzył LTC, nic by nie znaczyło, ale LTC to 3 crypto jakie kiedykolwiek powstało (po BTC i NMC). Stąd jego wartość i duże znaczenie dla historii crypto.

Jakby nie takie alty jak LTC czy Doge, nie tradowalibyście teraz Liska, uwierzcie.

Ps. Wg mnie Lisk nic nie wnosi. Pokaż mi obiecane od 1-1.5 roku dappsy i sidechainy na Lisku. :) O czym w ogóle mowa... No ale jak nowa tapeta to niemal news czy konferencje na których zapewniają, wciąż że soon to, soon tamto itd., no to nie mam pytań. :mrgreen: Literki SDK stały się tu mantrą już, nudną. Dobrze zarządzany projekt z taką kasą jak miał Lisk od początku, robi to co Lisk zrobił przez 1.5 roku w 2-3 miesiące i to max.
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:34 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:32

argo pisze: @Delhi Ktoś tu pisał, że wprowadzenie BB na indie jest opóźnione

Dodano po 47 sekundach:
Jest oprogramowanie które daje jakiś sygnał dźwiękowy ala budzik kiedy się cena zmieni/zbliży czy też przekroczy daną wartość?
Pozwolę sobie wrzucić linka do tej dyskusji, w której udzielił się Suszek.
https://web.facebook.com/groups/bitcoin ... 697529172/
Jest tutaj mowa właśnie o wprowadzeniu Bitbay 3.0 w indiach.

"Sylwester Suszek Mamy opóźnienia , znacie mnie , ja nie lubię robić czegoś na szybko. Opóźnienie jest spowodowane paroma sprawami i serwerami które nie dotarły na czas plus inne kwestie związane z Indiami pod kontem weryfikacji . Musicie się uzbroić w cierpliwość . Nie pogonie działu IT bo odpowiadam za to firmę i ma być Wszytko na spokojnie"

"Sylwester Suszek Jutro lecę do Indii dam wam znać bo będe się widział tam z dyrektorem IT z polski"

tak więc na uruchomienie platformy trzeba będzie poczekać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:36

argo pisze: Jest oprogramowanie które daje jakiś sygnał dźwiękowy ala budzik kiedy się cena zmieni/zbliży czy też przekroczy daną wartość?
Strony: https://cryptowat.ch/bitfinex/btcusd, https://bitcoinwisdom.com/markets/okcoin/btccny i apka bitcoin checker na androida (można na kompie odpalić emulatorem).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:38

Wymazywanie pisze:
Ishias pisze: A co powiesz na LiteCoin nic nie warta moneta bo nic nie wnosi, a chodzi po 60 baksów
LTC to kawał historii, to jest inny kontekst. Owszem, teraz jakbyś stworzył LTC, nic by nie znaczyło, ale LTC to 3 crypto jakie kiedykolwiek powstało (po BTC i NMC). Stąd jego wartość i duże znaczenie dla historii crypto.

Jakby nie takie alty jak LTC czy Doge, nie tradowalibyście teraz Liska, uwierzcie.

Ps. Wg mnie Lisk nic nie wnosi. Pokaż mi obiecane od 1-1.5 roku dappsy i sidechainy na Lisku. :) O czym w ogóle mowa... No ale jak nowa tapeta to niemal news czy konferencje na których zapewniają, wciąż że soon to, soon tamto itd., no to nie mam pytań. :mrgreen: Literki SDK stały się tu mantrą już, nudną. Dobrze zarządzany projekt z taką kasą jak miał Lisk od początku, robi to co Lisk zrobił przez 1.5 roku w 2-3 miesiące i to max.
Zgodzę się z Toba w 100%. Obiecują jak Politycy. Ale ja widze w Lisk potencjał i te obietnice sie spelnią ;p

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:40

@Wymazywanie , dzięki. Trochę przejrzałem na oczy z tym LSK choć PR mają światny. Kto wie może jeszcze da lisek zarobić, jak się jutro ludzie zrzucą ( o ile Azja nie podbije ceny, na co będę czekał ). Skoro tak tu rozmawiamy i są doświadczeni ludzie to pozwolę sobie luźno zapytać, czy są jakieś crypto, na które zwrócić uwagę?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:43

argo pisze: @Wymazywanie , dzięki. Trochę przejrzałem na oczy z tym LSK choć PR mają światny. Kto wie może jeszcze da lisek zarobić, jak się jutro ludzie zrzucą ( o ile Azja nie podbije ceny, na co będę czekał ). Skoro tak tu rozmawiamy i są doświadczeni ludzie to pozwolę sobie luźno zapytać, czy są jakieś crypto, na które zwrócić uwagę?
W świecie krypto wszystkie są godne uwagi na fakt ze mają odpały. Jak Unia poblokuje kase obywatelom środki na kontach to wszystko odpali hehe

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mikael » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:46

argo pisze: @Delhi Ktoś tu pisał, że wprowadzenie BB na indie jest opóźnione

Dodano po 47 sekundach:
Jest oprogramowanie które daje jakiś sygnał dźwiękowy ala budzik kiedy się cena zmieni/zbliży czy też przekroczy daną wartość?
Jeszcze masz trading view tam też jest alert, strasznie upierdliwy sprawdzałem :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:47

@argo, mały offtop
Spoiler:
Ciężko powiedzieć, rynek jest zalany ICO czyli wielkimi obietnicami, które potem są powoli realizowane. Mam awersję do ICO już powoli, a większość nowych to ico. Ostatnio nie śledzę nic nowego, więc nie pomogę. Patrząc na sam wykres, bo newsów nie śledziłem, zastanawia mnie od kilku dni ETC, ale nie wiem czy kupię.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:48

Ale czy to jest pewne,że poblokuje? To i tak będzie "lipa" bo jak to wydasz? w takiej Polsce? Jak banki się zablokują ? Jak wykorzystać tak życiowo coiny wtedy?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Majk-el » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:48

Na BB znowu jakiś zrzut... Zleciało do 20.00 / 0.00130 btc za lsk, gdzie na polo jest grubo ponad 0.00146...

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:50

Wymazywanie pisze: Dobrze zarządzany projekt z taką kasą jak miał Lisk od początku, robi to co Lisk zrobił przez 1.5 roku w 2-3 miesiące i to max.
Tutaj się nie zgodzę. Mają ekipę, która pracuje nad konkretnymi rzeczami. "Ekipa" programistów to max kilkanaście osób (więcej po prostu się nie robi ... to nie ma sensu). Budżet tutaj nic nie zmieni. Konsekwentnie robią to co mają robić (zakładając, że procenty na GitHub to nie ściema) więc plan jest realizowany. BTC rośnie, LSK rośnie ... po co mieliby wprowadzać szybszą pracę?

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:53

Majk-el pisze: eciało do 20.00 / 0.00130 btc za lsk, gdzie na polo jest grubo ponad 0.00146...
i skok do 23.32 ;)

@Wymazywanie, dzięki. Sam muszę zrobić rekonesans i trochę zaryzykować pewnie ;) plikacja super.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Majk-el » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:57

Ktoś zadał pytanie i nie dostał odpowiedzi, a sam jestem ciekaw. Jest jakaś koleracja ceny btc/pln ? Czemu np na BB(przykladowo) jest 24 PLN i 0.00130 btc, a za chwilę jest 20 zł i 0.00160 btc? Kurs btc swoje a PLN swoje? Momentami nie wiem czy grać na lsk/pln czy lsk/btc

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: panmajki » niedziela, 27 sierpnia 2017, 23:59

bo z btc idzie przez dolca na pln ,no to czas zobaczyć ile wyciągniemy dzisiejszej nocy maszyna ruszyła ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości