Ponad 100$ w EOS do zdobycia od Coinbase

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 335
Rejestracja: 9 sierpnia 2015
Reputacja: 343
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ponad 100$ w EOS do zdobycia od Coinbase

Postautor: depar » środa, 30 września 2020, 13:34

Po bardzo długiej przerwie wszedłem na swoje konto w Coinbase i tutaj zaskoczenie bo dostałem możliwość zdobycia 115 $ za wykonanie absurdalnie prostych czynności.

Giełda oferuje nagrody w zamian za rejestrację i weryfikację KYC oraz za wykonanie banalnie łatwych czynności o których jeszcze napiszę.

Jeśli rejestracja jest z zaproszenia to kieruje do miejsca gdzie są wypłacane nagrody . Bez zaproszenia rejestracja ogranicza dostęp do nagród w formie czasowej blokady. Mówię to na podstawie swojego konta gdzie bez zaproszenia miałem opcję bonusów ograniczoną. Dopiero po dłuższym czasie zostały one odblokowane.

Po zdobyciu bonusów dostałem od Coinbase 8 zaproszeń z których mogą skorzystać moi znajomi.

Kliknij w aktywne i aktualne zaproszenie do miejsca z nagrodami:
https://coinbase.com/earn/eos/invite/s82rq075

Gdy 4 zaproszenia zostaną zrealizowane link będzie nieważny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie na forum lub na PW.

Ważnym etapem zdobywania nagród będą quizy z naprawdę prostymi pytaniami. Dla ułatwienia przekażę wam odpowiedzi na te pytania. Rozwiązałem je wszystkie poprawnie więc raczej nie ma obawy że podam błędne odpowiedzi.

Nie wiem czy publikować odpowiedzi na forum ponieważ w odpowiedziach pojawiają się zmiany i skorzystanie ze starszej podpowiedzi może spowodować utratę części lub całej nagrody.

Quizy monitoruję na bieżąco więc jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z gotowca to piszcie do mnie na PW.

System nagradzania w Coinbase rozwija się więc możemy liczyć w przyszłości na kolejne bonusy.
 ! Wiadomość z: rav3n_pl
Poprawiłem temat, proszę nie robić klikbajtów
Ostatnio zmieniony środa, 30 września 2020, 17:38 przez depar, łącznie zmieniany 1 raz.
Na swojej stronie https://zdalnyprofit.pl/category/kryptostrategia/ szczegółowo opisuję prostą strategię btc/usd dla początkujących

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3115
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ponad 100$ od kultowej giełdy kryptograficznej

Postautor: CzarnaOwca » środa, 30 września 2020, 13:39

Dla tych co już zyski liczą:
depar pisze: środa, 30 września 2020, 13:34dostałem możliwość zdobycia
Czyli jeszcze nic nie dostałeś? :?:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ponad 100$ od kultowej giełdy kryptograficznej

Postautor: adiqq » środa, 30 września 2020, 13:47

depar pisze: środa, 30 września 2020, 13:34Po bardzo długiej przerwie wszedłem na swoje konto w Coinbase i tutaj zaskoczenie bo dostałem możliwość zdobycia 115 $ za wykonanie absurdalnie prostych czynności.
No ale 400UNI z uniswapa to chyba nikt nie pobije ;)
i to bez KYC....

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 335
Rejestracja: 9 sierpnia 2015
Reputacja: 343
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ponad 100$ w EOS do zdobycia od Coinbase

Postautor: depar » środa, 30 września 2020, 14:57

adiqq pisze: środa, 30 września 2020, 13:47Czyli jeszcze nic nie dostałeś?

Przy pierwszym wejściu w niedzielę wpadło mi zaraz 35$. Teraz na chwilę przerwałem żeby lepiej się przygotować do odpowiedzi. Po wpisaniu odpowiedzi natychmiast nagroda jest przyznawana i dostępna na koncie. Jeśli zrobisz błędy to część lub cała nagroda przepada. Więc trzeba być dobrze przygotowanym żeby skosić wszystko. Jak już wspomniałem udostępnię gotowca z odpowiedziami na podstawie swoich odpowiedzi które podałem w 100% prawidłowo

Poniżej zdjęcie z niedzieli gdzie dostałem 35$ a w przeliczeniu na EUR 30,36 bo mam konto euro.


Dodano po 49 minutach 45 sekundach:
Moderator zmienił nazwę tematu ale teraz nie jest on moim zdaniem adekwatny w pełni do propozycji nagród od Coinbase.
Nie będę się upierał co do nazwy tematu ale podam kilka wyjaśnień:
Wartość nagród zmienia się w czasie. Żeby skorzystać z maksymalnej nagrody która w tej chwili wynosi 121 USD trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Według mojego przetestowanego sposobu lepiej zacząć od jednego zaproszenia do opcji "earn" (link podałem w opisie) a potem wchodzić w inne opcje żeby nagroda się zwiększyła. Część nagród dostępna będzie po rejestracji a część nie jest opisana.
Wdzięczny będę za podanie informacji co to są "klikbajty" żeby tego w przyszłości nie robić.
Ostatnio zmieniony środa, 30 września 2020, 17:41 przez depar, łącznie zmieniany 1 raz.
Na swojej stronie https://zdalnyprofit.pl/category/kryptostrategia/ szczegółowo opisuję prostą strategię btc/usd dla początkujących

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3115
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ponad 100$ w EOS do zdobycia od Coinbase

Postautor: CzarnaOwca » środa, 30 września 2020, 15:38

depar pisze: środa, 30 września 2020, 14:57Wdzięczny będę za podanie informacji co to są "klikbajty" żeby tego w przyszłości nie robić.
Robert Lewandowski już TO zrobił! Zobacz jak pomnożyć swój majątek!
To jest clickbait
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości