Aplikacja na telefon gdzie dostajemy BCH

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Aplikacja na telefon gdzie dostajemy BCH

Postautor: Remka » piątek, 7 lutego 2020, 15:30

Witajcie! Przedstawiam aplikacje na telefon/tablet gdzie możemy zbierać Bitcoin Cash .

Aplikacja powstała: 14.02.2019
Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019

Nazwa: Free Bitcoin Cash
Link polecający: Free Bitcoin Cash
Link czysty: Free Bitcoin Cash
Rejestrując się z linku polecającego wspierasz mnie 10% Twoich zysków, za które serdecznie dziękuje!
Chcąc się odwdzięczyć z radością przyznam Ci punkty reputacji na tym forum, skomentuj :)

Jak zbierać?
Na ekranie pierwszą opcją jaką mamy to Hourly Claim Avaible!, klikając w nią ukazuje się ekran możliwych wygranych i 4 srebrne kafelki oraz 1 złoty. Przenoszą nas one do tabelki z wyższymi nagrodami.
Klikamy Spin Prizes i trwa losowanie, po nim możemy spróbować drugi raz. Z obu losowań możemy wybrać jedną nagrode, oczywiście te wyższą. Jak sama nazwa mówi, takie podwójne losowanie jest możliwe raz na godzinę.

Drugą opcją jaką widzimy to Bonus Claim Avaible!, klikając w nią ukazuje się ekran możliwych wygranych. By wylosować nagrodę, które są mocno losowe, nawet 500 BCH Satoshi musimy obejżeć reklame, która trwa od 5 do 30 sekund. Takich reklam możemy na 3-4 godziny oglądać do 5 razy.

Kolejne opcje to OfferWall, których nie używam, i nie wiem co o nich napisać. Uważam, że pierwsze dwie wystarczają by bez straty czasu uzbierać środki.

Możliwe wygrane w co godzinnym losowaniu:
Od 10 do 120 BCH Satoshi w dolnej tabelce,
od 150 do 400 BCH Satoshi w środkowej tabelce,
od 500 do 100000 BCH Satoshi w górnej tabelce.

Przy 10-12 losowaniach dziennie udaje mi się średnio 3-4 razy trafić środkową tabelke, 1-2 razy górną, więc szanse na większe środki są naprawdę duże.

Jak wypłacać?
Środki są automatycznie wysyłane w każdy wtorek po osiągnięciu minimalnego progu 0.0001 BCH, czyli 10tyś BCH Satoshi na podany przez nas adres porfela. Nie pobierana jest żadna prowizja!

Od autora tematu:
Wszystkie programy czy linki do stron są w 100% bezpieczne oraz wypłacalne. Posiadam dowód wypłaty na każdy promowany przeze mnie materiał, który udostępnie na życzenie.

Zapraszam rownież:
Aplikacja tego samego autora Free Lite Coin
oraz najlepszy i najstarszy kran Bitcoin w sieci:
Wygrywaj darmowe BTC co godzinę! - www.freebitco.in

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości