PoliceBTC

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PoliceBTC

Postautor: mikolaj8 » czwartek, 12 lipca 2018, 21:17

Super stronka do zarabiania BTC
PoliceBTC

- dostajemy na start 5000 satoshi (za rejestracje)
- miesięcznie otrzymujemu 200% zysków !!!
Czyli od strony dostajemy za rejestracje 0.00005 btc , a po miesiący mamy 0.0001 btc
- możliwość depozytu od 0.0005 i wypłaty od 0.001
- otrzymujemu 10% za każdą osobę która zarejestruje się z linku referencyjnego
- żadnych faucetów i captchy do wypełniania
Zarabiamy od momentu rejestracji, za otrzymane 5000 satoshi wychodzi 14 sat co godzinę , 330 sat codziennie i aż 10000 satoshi miesięcznie.
Gdby prześlemy własne BTC nasze zarobki będą wyższę od samego początku, strona nie wymaga codziennego wchodzenia i klikania żeby otrzymywać darmowe satoshi w małych ilościach. Wystarczy się zarejestrować i patrzeć jak nasze profity szybują w górę ! :O
Będę wdzięczny za rejestracje z reflinku :)
http://policebtc.com/?ref=mikolaj8

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 19 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PoliceBTC

Postautor: Damian_Pilch » piątek, 13 lipca 2018, 08:42

Śmierdzi mi to. Nigdzie na necie nie znalazłem chociażby małej wzmianki o tej stronie. Wyczuwam scam... :geek:

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
Dobra jednak coś znalazłem :D w skali od 0-100 ta strona ma całe 0 jeśli chodzi o bezpieczeństwo :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PoliceBTC

Postautor: Mosteque » piątek, 13 lipca 2018, 10:48

Wyślij nam swoje BTC, a my gwarantujemy X% zysków dziennie...

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 5 marca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

PoliceBTC

Postautor: Bomber » piątek, 13 lipca 2018, 11:09

No dobra, zainteresowanym polecam rzucić okiem na reputację kolegi, i zajrzeć do jego poprzedniego tematu z innym scamem.

O ile dobrze liczę, i wypłaty są co miesiąc, i są dwukrotnością naszego portfela, to z darmowych 5000sat uda się wypłacić po 8 miesiącach!
Strona została założona 11.07.2018, więc ma całe dwa dni.
Certyfikat SSL, (jest taki, odpala się przy rejestracji), zoztał wykupiony na trzy miesiące (osiem do wypłaty), czyli prawdopodobnie najtańsza opcja.
Przy rejestracji nie jest walidowane czy wpisałeś dobry adres BTC, oraz czy wpisałeś dobre CAPTCHA. Kody weryfikacyjne są umieszczone na serwerze strony i można podejrzeć wszystkie ;-)
Na skrzynkę nie przychodzi mail aktywacyjny, nie trzeba nic potwierdzać.
Jeśli jeszcze jest jakiś niedowiarek, to "twój własny" wygenerowany adres BTC będzie zawsze taki sam, i taki sam dla każdego użytkownika.
1NEqkdyek6iVVPhtRhJ93jyPD91jVKC1DK
https://www.blockchain.com/pl/btc/addre ... D91jVKC1DK
Widać aktywność od 2016 roku, więc to nie pierwsza taka strona naszego scamera.
Aktualnie widać jedną wpłatę z okresu działania tej strony, więc raczej średnio mu idzie.


Albo autor tematu jest naprawdę głupi, albo ma jakieś powiązania z tymi stronami. Tak czy siak radzę omijać szerokim łukiem wszystkie jego genialne propozycje.

@edit,
zapomniałem jeszcze jednego ciekawego faktu. O "policebtc" ciężko coś znaleźć w internecie, przez podobnie brzmiącą stronę policePtc, która figuruje w wyszukiwarce. Według mnie celowy zabieg autora.

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość