[PIRAMIDA] coalco.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

coalco.p

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:34

korlim pisze: obecnie bez żadnej inwestycji zarabiamy około 11 groszy dziennie, plus zbieramy co godzinę 1 punkt doświadczenia który można sprzedać oraz za zebranie określonych ilości (kamieni milowych) dostaniemy dodatkowe nagrody.
u mnie jest napisane 0.03pln... zbieranie punktow co godzine, no to tak srednio.. Trzeba grubo ponad 100pkt i kilkanascie dni pracy kopalni, żeby uzbierać na jakiekolwiek upgrade :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » wtorek, 24 kwietnia 2018, 15:30

jest napisane po cenie bazowej czyli 0,00010 obecnie jest 0,00034, pod uwagę trzeba wziąć to że cena rośnie dość szybko

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » niedziela, 29 kwietnia 2018, 12:08

W najbliższy czasie nie pojawią się aktualizację dodające mapę, budynki itp a administracja skupia się na dopracowaniu obecnego systemu aby móc ruszyć dalej z wprowadzaniem nowości.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » wtorek, 1 maja 2018, 20:37

Od dziś w każdej chwili możesz wspomóc kopalnię swojego kontrahenta wysyłając mu energię.
Funkcja ta jest dostępna tylko dla użytkowników posiadających certyfikat.
Przesyłanie energii jest nieograniczone i działa natychmiastowo.

Coalco pobiera 2% przesłanej energii na pokrycie kosztów administracyjnych.
Minimalna ilość przesyłanej energii to 10 MWh.

Opcja ta jest dostępna na podstronie "Kontrahenci".
Zapraszam do rejestracji jako mój kontrahent, jetem osobą posiadającą certyfikat
Jakby ktoś miał pytanie co to jest certyfikat abo jak go zdobyć, zapraszam do przeczytania. ;)
Certyfikat dostają użytkownicy, którzy są pomocni, znają coalco od podszewki, umieją dzielić się swoim doświadczeniem i gwarantują rzetelne informacje na temat gry - jednocześnie posługują się poprawną polszczyzną, dzięki czemu forma przekazywania informacji jest jasna i czytelna. Certyfikat otrzymują także osoby, które nie udzielają się wcale lub zbyt wiele w tym temacie ale z którymi rozmawiam i wiem, że rozumieją i znają coalco.pl doskonale, poprawnie się komunikują i można z nimi rozmawiać na wysokim poziomie merytorycznym. Są to również osoby, którym po prostu ufam. Zaznaczam, że z biegiem czasu właściwie każdy w coalco może otrzymać taki certyfikat.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » niedziela, 6 maja 2018, 13:16

Wszystkie przychody są wyznaczone po cenach bazowych obecnie węgiel kosztuje 0,00038 co jest 3,8 razy więcej niż cena bazowa, a rośnie w bardzo szybkim tępię gra ma dopiero 1,5 miesiąca w tym tygodniu ma zostać dodana możliwość produkcji ciężarówek i wagonów. Coraz lepiej wygląda forum, duża część użytkowników od razu odpowiada na zadane pytania w razie problemów, w razie pytań zazwyczaj jet ktoś również na kanale discord.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

coalco.p

Postautor: adam1226 » niedziela, 6 maja 2018, 13:32

tak, tylko ze samo uzbieranie na upgrade kopalni zajęłoby okolo miesiaca... za 1/5 wzrostu produkcji.
niestety - nie warto
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 maja 2018, 19:25 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » niedziela, 6 maja 2018, 17:01

elektrownia ma 1 poziom, a jeśli chodzi o kopalnie to jest to około 15 dni bez inwestycji oczywiście na 2 poziom. Szczerze ja sam zainwestowałem około 600zł z tym że wydałem tylko 500 na budynki a mój przychód na chwilę obecną szacuję na około 100zł miesięcznie. Cena węgla dość szybko rośnie, więc mi się opłaciło. Pomijając fakt, że to gra i ja czerpie z tego głownie zabawę mogąc bawić się na giełdzie czy planować jak robi aby wyciągnąć jak najwięcej węgla i co mi się opłaca bardziej rozbudować. Coalco jest prostszą wersją marketglory ale ciekawszą bo dochodzą co chwilę nowe funkcję gry, teraz pociągi , ciężarówki więc ciągle coś się dzieję i gra się rozwija

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
jak ktoś potrzebuję pomocy na co na początku zbierać, w co inwestować zapraszam moich kontrahentów na priv, wszystko wytłumaczę :D

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: hayer90 » niedziela, 6 maja 2018, 18:31

@korlim, 100 zł miesięcznie to Ty chyba masz 100 aktywnych poleconych, możesz pokazać screena z dziennego przychodu?
Zainwestowałem podobną sumę ale tylko w kopalnie podstawową, zwrot pieniędzy przy tym kursie węgla będę miał dopiero po 12 miesiącach gry.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » niedziela, 6 maja 2018, 19:21

kopie 356t na godzinę co daję 256 320t na 30 dni jest to około 97,40zł przychodu po cenie 0,00038 kupiłem jecze rafinerie ona pożera 2 punty dośw. i 24t na godz. daje 14l 1litr kosztuję 0,00379 łącznie 90,83 sprzedaż węgla 38,20 sprzedaż paliwa. Specjalnie piszę o przychodzie bo ciężko określić cenę transportu tego węgla, cena węgla ciągle rośnie a cena punktów dośw. maleje ogólnie realnie patrzą mój zysk z przychodu równego około 135zł wynosi około 110 zł odliczając koszt transportu węgla i zakupu punktów doświadczenia no i że sam czasem zbieram i nie muszę kupić z tym, że dużo obracałem na giełdzie więc nie musiałem kupować PD bo i tak mam zapas na kilka tygodni no i z prowizji mogę kupić za te groszowe sprawy energie. Jak się wszystko przeliczy, pomyśli i poświęci trochę czasu w odpowiednich porach, godzinach to na giełdzie można sporo zarobić ale to już tajemnice które po części mogę zdradzić moim kontrahentom bo już wyliczyłem co warto kupić. :D

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
@ hayer90, i dzienny przychód jet podany po cenie bazowej 0,00010 za t węgla i nie liczy prowizji ani zysków z giełdy, sprzedaży paliwa itp tylko produkcja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

coalco.p

Postautor: adam1226 » niedziela, 6 maja 2018, 19:28

@korlim, fakt zle napisalem bo juz jakis czas temu odpuscilem gre

W kazdym razie pisze tym którzy moze by chcieli sprawdzić bo "moze bedzie fajne" - nie, bie będzie - chyba ze sie cos zmieni.. jakies dodatkowe opcje itp...
Jesli to ma miec sens to musi byc kilka sciezek gry - a nie tylko jedyna mozliwosc jakichkolwiek decyzji dla tych co wtopia kase
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » niedziela, 6 maja 2018, 19:35

obrót na giełdzie ? PD, węgie jak ktoś potrafi albo chcę da radę + kontrahenci. Nie długo mają by dodane płatne kliki PTC i inwestycja to nie wtopienie kasy jak się zwróci więc trochę błędne myślenie nikt nic ci za darmo ni da, myśląc zarobkowo. To jest gra masz mniej to robisz to co każdy tylko na mniejszą skalę ja mam to około 360t na h a ty np 14 to i tak cie nie powstrzymuję przed obrotem tymi środkami. Jak się pokombinuję to coś się wymyśli, nie jestem w stanie określić co mas na myśli dawno się nie logowałem, bo co dziennie sporo rzeczy się zmienia i każda zmiana jet opisywana na forum gry które działa oraz lepiej. No i ja osobiście czekam na dalszy rozwój logistyki

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » sobota, 12 maja 2018, 00:26

właśni skończył się wydarzenie związane 2 miesiącem istnienia coalco jak narazie jak i w 1 również w 2 z okazji miesięcznicy istnienia było podwojone PD które dało się zbierać przez cały dzień oraz w między czasie cena węgla dobiła już do 0,00041 a pomyśleć, że jeszcze 2 miesiące temu wynosiła ledwo 4,1 razy mniej czyli 0,00010

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: okamilloo » sobota, 12 maja 2018, 10:08

witam serdecznie ..
Ja mam tylko jedno pytanie .
Czy kopalnia bedzie jeszcze dzialac?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

coalco.p

Postautor: adam1226 » sobota, 12 maja 2018, 10:11

https://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl

Kod: Zaznacz cały

utworzona:
	

2018.03.08 08:59:02

ostatnia modyfikacja:
	

2018.05.12 09:12:58
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » sobota, 12 maja 2018, 13:23

+]
Witajcie. Przepraszam za te niedogodności. Już rozwiązuję problem. Oczywiście wszystkie naliczenia od godziny 1:00, gdy strona przestała działać zostaną nadrobione.

Tymczasowo możecie logować się na swoje konta używając tego adresu: https://serwer1820333.home.pl/


Musimy poczekać kilka godzin aż DNS-y rozpropagują się od nowa. Później wszystko powinno być ok

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
Post od admina lada moment wszystko wróci do normy narazie można operacje wykonywać na zapasowym serwerze

Dodano po 2 godzinach 46 minutach 25 sekundach:
Dla większości serwer oryginalny już działa i zawsze mogłeś klikać na serwerze zapasowym, każdy dostał 100% należności oraz mały bonus w ramach rekompensaty

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: coldbox » czwartek, 24 maja 2018, 11:40

Jestem ciekawy tego projektu, ale interesuje mnie jedna kwestia. Jak zostanie rozwiązana sytuacja w której zacznie działać dużo osób które nie będą chciały wpłacać pieniędzy, a jedynie grać tym co dostaną na start? Po pewnym czasie musi pojawić się problem z wypłacalnością, bo będzie więcej chętnych do wypłaty niż wpłaty. Pod tym wyglądem dla mnie wygląda to jak piramida finansowa w formie gry.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » czwartek, 24 maja 2018, 20:44

ale żeby ktoś sprzedał, to ktoś inny musi kupić i po za tym zysk z prowizji reklam czy sprzedaży kontrahentów jest i tak spory 1 kosztuje 4zł a rozchodzą się jak ,,ciepłe bułeczki`` i po za tym to jest gra a nie hyip. To tak jakbyś np. kupił konto premium w plemionach czy innej grze, możesz grać i bez tego to jest tylko dodatek ale bez konta premium robisz pewne rzeczy wolniej albo na mniejszą skale Nikt nie mówi, że to jest pewny zarobek. To jest gra która ma przede wszystkim zapewnić rozrywkę a zarobek może być dodatkiem.

Dodano po 21 minutach 32 sekundach:
http://zarabiam.com/Temat-COALCO-pl-wir ... gla-155256 tutaj jest wszystko wyjaśnione, proszę poszukać. Nie chcę wprowadzać w błąd a na tym forum padło już takie pytanie i admin wszystko wytłumaczył.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 19:43

przekroczona 100 tys ton/h w grze jest 5117 aktywnych użytkownik :)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

coalco.p

Postautor: korlim » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:34

W dniu dzisiejszym do coalco dołącza montownia ciężarówek a w związku z tym również giełda ciężarówek oraz możliwość korzystania z nich w transporcie węgla ze składu do punktu handlowego.

Ciężarówka spala 0.96 litra paliwa na godzinę i jest w stanie przewieźć 168 ton węgla na godzinę - a więc proporcje są takie same jak w przypadku furgonetek - aczkolwiek koszt zakupu ciężarówki będzie przynajmniej 10% niższy w stosunku do furgonetek w związku z czym posiadanie ciężarówki we flocie (głównie większych kopalni) będzie z pewnością bardziej opłacalne.

Montownia ciężarówek kosztuje 1 500 000 ton węgla a więc tyle samo co montownia furgonetek, wymagania surowców do produkcji są jednak wysokie (300 t plastiku, 100 t stali, 80 punktów doświadczenia), że obliczając wszystko zdecydowałem się na zastosowanie takiego samego kosztu zakupu budynku. W chwili obecnej maksymalna sugerowana cena ciężarówki na giełdzie będzie wynosiła 4.60 PLN i tak jak pisałem we wstępie jest to około 10% taniej niż korzystanie z proporcjonalnej ilości furgonetek do przewiezienia tej samej ilości węgla.

Kolejną ważną zmianą jest zakończenie dodawania darmowych furgonetek dla nowych użytkowników. Obecnie przy niewielkim wysiłku czasowym (zbieranie punktów doświadczenia, których cena na giełdzie ofert pracy jest dość wysoka / wydobycie węgla przez CPU) można bardzo szybko nazbierać fundusze do zakupu pierwszego pojazdu. Wobec czego zdecydowałem dla dobra coalco oraz producentów pojazdów o zakończeniu wręczania bonusu w postaci pojazdu. Wydaje mi się, że nie utrudni to zbyt rozgrywki w początkowej fazie gry a wręcz podniesie poziom trudności i być może stopień zaangażowania użytkowników o jeden poziom wyżej.


Rozpoczyna to cykl zmian zaplanowych na czerwiec, dla tych którzy czekali na nowości będzie ich teraz coraz więcej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

coalco.p

Postautor: adam1226 » środa, 6 czerwca 2018, 10:55

korlim pisze: Montownia ciężarówek kosztuje 1 500 000 ton
u mnie wychodzi jakieś 10k węgla miesiecznie.
Powodzenia,
proszę Cie nie pisz tutaj dopóki nie będzie jakichś sensownych aktualizacji, które przyniosą choć odrobinę grywalności do tej gry dla "non-paying players"
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości