Nowa giełda kryptowalut około 5$ na start

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa giełda kryptowalut około 5$ na start

Postautor: mati126g » niedziela, 30 lipca 2017, 20:36

Witam,
Chciałbym wam zaprezentować nową giełdę kryptowalut, która na rynek wejdzie za około 2 miesiące.
Giełda oferuje nam na start 50 tokenów za rejestracje, które będą warte około 5$ w czasie gdy giełda wejdzie na rynek.
Dodatkowo giełda oferuje pasywny zarobek za posiadanie owych tokenów.
tym więcej tokenów tym większe udziały w prowizji.
Tokeny dodatkowo możemy zdobyć za rozsyłanie refów.
5 osób zarejestrowanych = 500 tokenów
50 tokenów = 5$

Nie będę ukrywał, że zależałoby mi na tym abyście wchodzili z refów, ale dodam też czysty link :)

REF :D https://wcex.co/?ref=eR7VQ8AB
Czysty :cry: https://wcex.co

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa giełda kryptowalut około 5$ na start

Postautor: prezes » niedziela, 30 lipca 2017, 22:50

Pomysł na reklamę ciekawy rozdawanie czegoś co tak na prawdę nie ma jeszcze ceny ale już wiadomo, że będzie kosztowało "10 WCX = 1 USD w czasie ICO".

Żeby te 10 WCX było warte 1 USD to ludzie muszą wpłacić te USD na ICO, bo jeżeli nie wpłacą to nie wydaje mi się żeby firma zapłaciła z własnej kieszeni ludziom za WCX.

Czyli tak mamy obietnicę przyszłych pieniędzy i przyszłych zysków w zamian za reklamę. Dzięki tej reklamie jest szansa na sprzedaż WCX w dobrej cenie, gorzej tylko jak ICO nie wypali ale w sumie wtedy nic nie tracimy, bo przecież swoich pieniędzy w to nie włożyliśmy tylko za darmo zareklamowaliśmy tą giełdę. Pomysł wydaje się być lepszy od tego z sąsiedniego wątku gdzie nie dość że musimy zapłacić kasę to jeszcze reklamować giełdę za obietnicę przyszłych zysków.

W tym przypadku kasę mogą stracić kupujący WCX w ICO jeżeli pomysł nie wypali albo okaże się, że od początku do końca była to ściema.

W sumie mam wrażenie że 90 % ICO to ściema opakowana ładnym opakowaniem, a szkoda bo z tych pieniędzy, które zbierają na ICO można by zrobić naprawdę fajne rzeczy.

Dodano po 5 minutach 35 sekundach:
W tym konkretnym przypadku trochę kiepsko wygląda to:
"Nasz zespół wywodzi się z Apple, Deutsche Bank oraz IBM I ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu bezpiecznych, rozproszonych systemów wielkich wolumenów."

Nie wiadomo kto co, żadnych nazwisk, zdjęć. Wiem że same nazwiska niczego nie gwarantują ale przynajmniej możemy zrobić szybką selekcję, jak wiemy że teamie są osoby, które żyją ze scamów.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości