Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 2 lipca 2017, 12:14

Fajne wypracowanko, zaczynam czytać. Pozdrawiam. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak dowiedziałeś/łaś się o Bitcoin?

Postautor: KapeliniGda » środa, 12 lipca 2017, 19:52

Witam Wszystkich jestem na forum całkiem nowy, o Bitcoinach dowiedziałem się już jakiś czas temu tyle co w tv mówili i tyle ostatnio chcąc składać kompa zauważyłem ,że brakuje kart graf i tak o to tym sposobem zacząłem interesować się kryptowalutami. nie wiem gdzie mógł bym napisać moje zapytanie więc uważam ,że tu będzie to najlepsza opcja jeżeli łamię jakieś zasady to przepraszam i jak trzeba usunę post bądź go przeniosę. jestem praktycznie zielony i nie stać mnie na koparkę domową więc chciał bym zainwestować na taka online i tu moje pytanie jaka platforma najlepsza i co wydobywać myślałem o ETC ale pytam o radę bardziej zaawansowanych i obytych. Pozdrawiam Patryk
przeniesione do odpowiedniego tematu
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 lipca 2017, 15:24 przez pm7, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie postu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: adam1226 » sobota, 15 lipca 2017, 22:08

Antminer s9
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: EmCortess » środa, 19 lipca 2017, 10:59

Świetny artykuł. Konkretnie rozpisane, bez przeadnego hypeu jak i negatywnych emocji.
Co do kopania altów to faktycznie, trzeba poważnie się zastanowić.
Swego czasu wahałem się pomiędzy wyborem kontraktu na Bitcoina a Ethereum. Niestety postawiłem na to drugie, trudność wydobycia wzrosła, wydobycie z dnia na dzień spadło prawie o połowę, obecnie, jeśli cena Eth nie wzrośnie, to będę miał szczęście jeśli 2 letni kontrakt mi się zwróci.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: pix-pik » środa, 9 sierpnia 2017, 20:17

Witam wszystkich,

Zgodnie ze swoją naturą jestem w trakcie opracowywania excela symulującego zarobek (lub jego brak) w najbliższych 15m.
Na bazie danych z polecanej tu kopalni cloudowej i strony coinwarz.com zrobiłem symulacje dla 3 opcji inwestycji (wg planów GenesisMining 30, 350, 1950... nawet odliczyłem rabat 3% :-) )
I niestety ta inwestycja nie ma szans się zwrócić...
Nie wiem czy poprawnie - niech mądrzejsi mine oświecą przyjąłem, że miesiąc-do-miesiąca rośnie trudność i ilość wydobywana BTC stanowi 90% tego co się wydobyło z danej mocy w miesiącu poprzednim...

No i moje pytanie - jaki współczynnik spadku wydajności przyjąć?

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Daytrader » środa, 9 sierpnia 2017, 21:39

10% :)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: pix-pik » środa, 9 sierpnia 2017, 22:00

Daytrader pisze: 10% :)
w międzyczasie przejrzałem dane na BTC.COM.... wyszło mi, że średniomiesięczny wzrost trudności to 21% !!!
:-( (za ostatnie 4m)
czyli zamiast mnożyć miesiąc do miesiaca x0,9 trzeba mnożyć x0,79 :-( a to już całkowicie wywala biznes plan - po 6m moc nie zarabia na opłaty, po 9m kontrakt wygasa, osiąga się zwrot 30% inwestycji - czyli spora wtopa

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: wamak » piątek, 11 sierpnia 2017, 10:40

Robiłem kalkulację dla wzrostu trudności o 15% miesięcznie (to jest średni miesięczny wzrost trudności z ostatnich 12 miesięcy).
Profit w postaci uzyskanych BTC w poszczególnych miesiącach wygląda następująco:
1. 0,110
2. 0,096
3. 0,083
4. 0,072
5. 0,063
6. 0,055
7. 0,048
8. 0,041
9. 0,036

Razem: 0,604 BTC w ciągu 9 miesięcy.

W ciągu 9 miesięcy mamy 0,604 BTC przychodu. Na dzień dzisiejszy to by było 2100$.
Teraz koszty:
1. 1850$, to jest zakup usługi
2. 274 * 3,78$ = 1036$: to jest koszt serwisu.
Razem 9 miesięcy kosztuje nas nas 2886$

Kurs BTC musi wzrosnąć do prawie 5000$ w ciągu tych 9 miesięcy, aby to się faktycznie zwróciło w tym czasie.

To samo tyczy się zakupu ASIC Antminer S9, też kurs BTC musi wzrosnąć odpowiednio.

Do zalet zakupu S9 można dodać możliwość odsprzedaży sprzętu komuś, kto ma tańszy prąd i mu się jeszcze opłaca w momencie, gdy nam już się przestaje opłacać.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Moonlight Crypto » środa, 13 grudnia 2017, 23:39

wamak pisze: Robiłem kalkulację dla wzrostu trudności o 15% miesięcznie (to jest średni miesięczny wzrost trudności z ostatnich 12 miesięcy).
Profit w postaci uzyskanych BTC w poszczególnych miesiącach wygląda następująco:
1. 0,110
2. 0,096
3. 0,083
4. 0,072
5. 0,063
6. 0,055
7. 0,048
8. 0,041
9. 0,036

Razem: 0,604 BTC w ciągu 9 miesięcy.

W ciągu 9 miesięcy mamy 0,604 BTC przychodu. Na dzień dzisiejszy to by było 2100$.
Teraz koszty:
1. 1850$, to jest zakup usługi
2. 274 * 3,78$ = 1036$: to jest koszt serwisu.
Razem 9 miesięcy kosztuje nas nas 2886$

Kurs BTC musi wzrosnąć do prawie 5000$ w ciągu tych 9 miesięcy, aby to się faktycznie zwróciło w tym czasie.

To samo tyczy się zakupu ASIC Antminer S9, też kurs BTC musi wzrosnąć odpowiednio.

Do zalet zakupu S9 można dodać możliwość odsprzedaży sprzętu komuś, kto ma tańszy prąd i mu się jeszcze opłaca w momencie, gdy nam już się przestaje opłacać.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 grudnia 2017, 02:42 przez Moonlight Crypto, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: KryptoBanita » środa, 13 grudnia 2017, 23:49

Z tym miningiem w chmurze, to jak ze złotem amber gold. Możesz sobie kupić złoto i trzymać pod poduszką, ale PO CO? Skoro możesz kupić złoto i trzymać w Amber Gold :mrgreen:
Podoba CI się moneto - kup MONERO!
Podoba CI się kopanie monero - Kup kartę AMD VEGA 56 i zacznij kopać :)
Dawanie pieniędzy cwaniaczkom, żeby coś za Ciebie zrobili kończy się zawsze TAK SAMO :mrgreen:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 00:40

KryptoBanita pisze: Z tym miningiem w chmurze, to jak ze złotem amber gold. Możesz sobie kupić złoto i trzymać pod poduszką, ale PO CO? Skoro możesz kupić złoto i trzymać w Amber Gold :mrgreen:
Podoba CI się moneto - kup MONERO!
Podoba CI się kopanie monero - Kup kartę AMD VEGA 56 i zacznij kopać :)
Dawanie pieniędzy cwaniaczkom, żeby coś za Ciebie zrobili kończy się zawsze TAK SAMO :mrgreen:
Dotychczas jestem bardzo zadowolony z Genesis Mining bo jest legalną i transparentną firma, z którą mam zawarte umowy i w razie czego sądzić można się w Berlinie więc całkiem blisko ;-) Teraz tak serio, nie sądzę żeby była taka konieczność.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: PolskiJezus » czwartek, 14 grudnia 2017, 03:19

Moonlight Crypto pisze: Jestem klientem VIP w Genesis Mining i jestem bardzo zadowolony
Widzę,że zarejestrowałeś się tylko po to by spamować tym zdaniem. Kompletnie nie widać tej reklamy... Twoje teksty takie żukiewiczowo-mlmowo-mdłe.
Uspokój się :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:51

Legalnie i transparentnie szukam jeleni do wyleszczenia: JA CI POKOŻE! WYSTARCZY 1000$ Nie masz byle tysiaka? Leć bidaku do banku, a co tam, nawet mój kolega Ci pożyczy na dowodzik - zaraz przyjedzie, a w międzyczasie wyobraź sobie, że już za cztery lata, już za cztery lata będziesz TAK ROZPINRDALAŁ HAJS, ŻE NORMALNIE KURDE NIE BYNDZIESZ WIEDZIAŁ CO KUPYWAĆ. JA CI POKOŻE! Dawaj matkę, ojca niech biorą kredyciki. Firma PEWNA, bo w BERLINIE! W razie godziny W tylko pocałujesz klamkę w Berlinie. W BERLINIE! A całowanie klamki w Berlinie WARTE KAŻDYCH PINIĘDZY!

PS
Błędy i przejęzyczenia użyte ze zasłyszenia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 12:53

Hegemon95 pisze: Genesis Mining to wyjątek
Dlatego wyjątkowo będziesz wydmuchany jak zawieje z północy i stateczek podryfuje na wielkich falach na południe :mrgreen:
Chyba, że już twój zadek chronią nagonieni nowi członkowie zafascynowani wyjątkowością dmuchania w chmurze, zanczy kopania w chmarze ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: wamak » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:01

Nicehash (serwis, na którym można było kupować i sprzedawać moc obliczeniową) też cieszył się zaufaniem, a jednak nadszedł taki dzień, że wszystkim wyczyściło konta. Posiadacze własnych koparek (np. ja) stracili co najwyżej część urobku z jakiegoś czasu (relatywnie mało odczuwalne), ale kupujący moc obliczeniową, czy trzymający środki na portfelu Nicehash stracili wszystko.
W Cloud Mining też istnieje takie ryzyko, nawet jeśli jest to małe ryzyko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:29

Sprzęt to sprzęt ;)
Most brookliński też się nieźle swego czasu sprzedawał - a to kawał niezłego sprzęta :mrgreen:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Moonlight Crypto » piątek, 15 grudnia 2017, 02:04

PolskiJezus pisze:
Moonlight Crypto pisze: Jestem klientem VIP w Genesis Mining i jestem bardzo zadowolony
Widzę,że zarejestrowałeś się tylko po to by spamować tym zdaniem. Kompletnie nie widać tej reklamy... Twoje teksty takie żukiewiczowo-mlmowo-mdłe.
Uspokój się :P
To jest po prostu prawda. Możesz wejść na mój kanał youtube i zobaczysz, że mam maile z VIP assistance service. Korzystam z tego przywileju i dziele się z ludźmi informacjami, które uzyskuje wcześniej choć nie zawsze mogę bo sam stracę dostęp.

Gaduła
Posty: 372
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: wdaddy » piątek, 15 grudnia 2017, 02:11

Moonlight Crypto pisze: Możesz wejść na mój kanał youtube i zobaczysz, że mam maile z VIP assistance service
no to zaorałeś teraz.... :) to sory jest jakiś wątek kabaretowy tutaj czy o co chodzi ?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: Moonlight Crypto » piątek, 15 grudnia 2017, 02:26

wdaddy pisze:
Moonlight Crypto pisze: Możesz wejść na mój kanał youtube i zobaczysz, że mam maile z VIP assistance service
no to zaorałeś teraz.... :) to sory jest jakiś wątek kabaretowy tutaj czy o co chodzi ?
Jak widać albo ja czegoś nie rozumiem albo to jest po prostu polska mentalność. Wydałem dużo pieniędzy więc mam indywidualne traktowanie. Tak samo jest w każdym innym biznesie. Masz firmę składasz zamówienie to masz preferencyjne stawki lub inne wymierne korzyści.

Ja kupiłem 108 TH/s więc dużo więcej niż przeciętny użytkownik to wszystko.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining / fakty / mity /opinie / rekomendacje

Postautor: jan_spok » niedziela, 4 lutego 2018, 19:43

Moja rada - to użycie Hasflare.io SHA-256.
Oto najlepszy stosunek jakości do ceny:
SHA-256 za 1 Th / s

0.00010171BTC (Antpool)

0,00010050 BTC (F2pool)

0,00009650 BTC (Slush)

0,00009450 BTC (BW.com)

0,00009250 BTC (BTCChina)

(z wyłączeniem opłat za utrzymanie)
Czasem można znaleźć 3% kodów promocyjnych. LINK; http://miningcrypto-online.com/landing.html

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości