2 Dobre gry gieldowe.

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 października 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: Drako » poniedziałek, 10 października 2016, 15:19

Witam!

Chcialbym was zaprosic do moim zdaniem dobrej gry, w ktorej mozna zarobic i czasami nawet wiecej niz co nie co.
Sama gra jest banalnie prosta lecz pozwolilem sobie na stworzenie mini wersji poradnika abyscie mogli rozpoczac
swoja przygode z zarabianiem BTC jednoczesnie swietnie sie bawiac. Gra polega na codzienniej pracy (zakladka WORK)
ale rowniez na otwieraniu wlasnego biznesu/zwiedzaniu mapy 3D w poszukiwaniu skrzyn, ktore po otwarciu zamieniaja sie
w GOLD, ktore za sztuke kosztuje w granicach 1.5 $ do +/- 3$. Oczywiscie nie trzeba grac w podstawowy sposob, mozna
rowniez zainwestowac swoje BTC i oczekiwac wzrostu ceny golda na gieldzie ( odnotowalem codzienne skoki).
Minimalna wplata/wyplata jest na poziomie 0.01 BTC ktore tak naprawde przy dobrym kursie GOLDA
mozna uzbierac w zaledwie 3/4 dni. Aby moc pracowac lub zwiedzac mape potrzebna jest nam ENERGIA, odnawia sie ona w ilosci 1
Energii na godzine w standardowym trybie i kupujac ekwipunek/spozywajac poarm/palac cygara/pijac drinki mozna ja odnowic jak
i przyspieszyc jej regeneracje co pozwoli nam na jeszcze szybsze zdobywanie golda. Zarabiac mozna rowniez w programie partnerskim
i tu takze na kilka sposobow, poniewaz mozna swojego poleconego sprzedac/wypozyczyc za GOLDA. Gra jest na tyle ciekawa ze do tej pory
zarejestrowanych jest mniej niz 1000 uzytkownikow, a potencjal zarobkowy jest dosc spory zwlaszcza dzieki zmianie kursu GOLDA zaleznej
od ilosci sprzedanego/kupionego GOLDA przez uzytkownikow.


Powiem wam jeszcze, ze ceny golda ostatnio rosna jak na drozdzach- kilka dni temu cena 1 GOLDA wahala sie na poziomie
1,5$ dzis to juz ponad 3,30$ wiec oplaca sie chocby zainwestowac wlasnie w ta galaz gospodarki wewnetrznej gry.

Ogolnie jestem nowy na forum i wiem, ze wyglada to jak spam w formie reflinka ale stwierdzilem, ze pozwole sobie na taki post
z reflinkiem poniewaz szukam ludzi do stworzenia malej piramidki. Jezeli ktos jest zainteresowany i ma pytania to chetnie
udziele pomocy w tym temacie. Polecam rowniez wrzucenie tu swojego refa w poscie pod tym tematem abysmy wszyscy mogli
zarobic na kolejnej osobie.

Ogolnie nie trzeba w gre inwestowac zeby pierwsze 0.01 BTC zdobyc po okolo tygodniu - max 2 jezeli ktos stawia na reinwestycje
co oczywiscie sie oplaca.

Tu moj reflink

www.GoldSmugglers.com/?i=73


A tu podobna gra z tym ze zarabia sie w Euro i PLN ( jest mozliwosc wymiany na BTC przez posrednika)
i takze jestem sklonny udzielic pomocy na PW lub w tym temacie. Po 5 dniach aktywnej gry +12 zl dopisane do rachunku :D

Tu link do Terra1700 ( take wrzucajcie swoje refy bo jest mozliwosc stworzenia piramidki)

http://www.Terra1700.com/index.php?i=470274




To by bylo na tyle.

Wrzucam refa i zachecam do wrzucania swoich refow w odpowiedziach ( Stworzymy Piramide)

Napisalem w dziale gieldy poniewaz obie gry opieraja sie glownie na gieldzie.

Pozdrawiam


PoZdRaWiAm

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 10 października 2016, 23:01

Troche za duże stawki zeby to mialo szanse dlugo przetrwac...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 5 marca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: PerfectAgio » poniedziałek, 10 października 2016, 23:44

wypłacałeś coś ?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: 2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 10 października 2016, 23:53

Szkoda gadać, strona prędzej czy później zniknie z kasą

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 października 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: Drako » wtorek, 11 października 2016, 06:10

nie wyplacalem ale strona terra1700 istnieje od 2011 roku i wyplacaja a to ta sama firma jest tak samo jak pipstycoon/goldentowns bodajze tez :D


@edit

Apropo stawek zlota to sa one zalezne od uzytkownikow bo to oni maja na to wylaczny wplyw. Cena zlota rosnie w miare popytu o ilestam % + jest kruczek w postaci tego (tylko goldsmugglers) ze przy wyplacie kwoty wiekszej niz ta ktora zostala wplacona przelewem pobiera 10% "TAXES" .

W goldsmugglers energia rosnie wolno bo z tego co napisal do mnie admin po wyslaniu zapytania to energia rosnie +1h/h bez ubran/aut/domu/bizuterii z tym ze co godzine jeszcze pobiera 10% jako straty energii zwiazane z "zyciem wirtualnej postaci" . Dobre za to jest to ze energie mozna uzyc w grze 3 d chodzac i otwierajac skrzynki.


W terra1700 spoko jest to ze dostaje sie dzienny bonus 1 zl + 12 zl za przepracowanie 5 dni z rzedu i tu nie wiem czy dostaje sie go raz bo aktualnie pracuje 8 dzien ( 6 dnia dostalem 12 pln) zobaczymy jak bedzie dnia 11 czy wpadnie hajs + bonus 5 groszy za kazdego refa ( chyba dozywotnio) ale znowu minus taki ze minimum do wyplaty to 100Euro w gotowce a w btc 50euro. i aby zmienic pln na euro trzeba miec przynajmniej na 1 GOLDA ktore w terra1700 kosztuje 33 zl +/- a potem zloto w Euro (po cenie okolo 4 zl od sztuki)


Ogolnie gierki dobre dla ogolnego relaksu i przy okazji po jakims czasie (nie wplacajac) costam wyplacic. Jak ktos ma zamiar wplacac to napewno wyciagnie cos wczesniej. Wiem ze napewno terra wyplacalne wiec zapewne i goldsmugglers.



@EDIT NIZEJ V

Terra1700 jest juz hohoho na rynku :D wyplaty najlepszych uzytkownikow ( ich calkowita kumulacja) wynosza po 38 tys euro bez kitu. na banerze maja prawie 400 TYS EURO juz ludziom wyslanych, tyle tylko ze na Terra 1700 trzeba sie troche napracowac na konkretne efekty
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 października 2016, 11:02 przez Drako, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: adam1226 » wtorek, 11 października 2016, 10:44

Drako pisze: Jak ktos ma zamiar wplacac to napewno wyciagnie cos wczesniej. Wiem ze napewno terra wyplacalne wiec zapewne i goldsmugglers.
wyplacalne do czasu az admin nazbiera wystarczjaco duzo kasy by sie z nia zawinac ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 października 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: Drako » wtorek, 11 października 2016, 11:13

Byc moze ale predzej dziala to na zasadzie jeden zyska drugi straci, bo z tego co widze to inwestujac w firme cos sie produkuje a ktos to kupic musi abys ty mogl zyskac. No wiadomo gra gieldowa czyli ryzyk fizyk wiec nie naciskam na nikogo i kto bedzie chcial to zagra. Info jak info im wiecej refow tym wiecej zarobie i ja a jak ktos chce to moze w tym temacie swojego refa dac i nastepni sie zarejestruja u niego. Pazerny na refa nie jestem :D

Procent i tak nie jest za duzy... chyba ze w terra bo maja bonus az 5 groszy dziennie od zarejestrowanej osoby

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 11 października 2016, 22:43

Przeniesione w odpowiednie miejsce.
@bitmar, można ograniczyć kurczaczki do przedszkola? Szczególnie w kwestii zakładania nowych tematów...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: Bitmar » wtorek, 11 października 2016, 23:02

@rav3n_pl, Można, ale wtedy będzie setki pytań dlaczego nie mogę pisać w tym i tym temacie. Jak świeżak nie potrafi dodać tematu w dobrym dziale to wątek do kosza. Z drugiej strony trzeba pomyśleć, czy takie faucety, kraniki, gierki i inne badziewia potrzebne nam tu na forum bo trochę za dużo się tego robi.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 11 października 2016, 23:08

Nie, chodzi mi o możliwość zablokowania zakładania nowych tematów wszędzie, poza przedszkolem.
W reszcie działów mogliby odpowiadać w istniejących wątkach.
A może i faktycznie całe to barachło kranikowe wywalić do kosza... Są strony tylko z tym przecież.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: adam1226 » wtorek, 11 października 2016, 23:44

Nie zapominajcie ze wielu od tego zaczyna w ogole swoja przygode z btc. Lepiej po prostu pokazac lepsze mozliwosci ...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: pm7 » środa, 12 października 2016, 12:51

Czy obecne krany nie maja problemu z zebraniem kwoty wystarczającej na przelew?
Teraz chyba są bardziej szkodliwe, niż pomocne, bo sieć nie lubi transakcji o bardzo małych kwotach.
Jak ktoś chce przetestować BTC, może kupić 1mBTC, czy coś, choćby płacąc SMS.
Ja bym był za usuwaniem reklam kranów. Ewentualnie zakazem refów - zaraz spadnie 10x liczba postów z kranami, a to co zostanie, to raczej ze względu na jakość konkretnej strony, a nie ile płacą za ref. :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

2 Dobre gry gieldowe.

Postautor: Bit-els » środa, 12 października 2016, 15:47

Tak, ban na krany. Proponowałem to już dawno :-)
Ile można na nich wyciągnąć, 2 zl miesięcznie?
A wątku zaśmiecają forum.

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości