Gra podobna do Ore-mine + 3 kopalnie w chmurze

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gra podobna do Ore-mine + 3 kopalnie w chmurze

Postautor: kotwica666 » wtorek, 1 grudnia 2015, 19:20

Nowa "gra" to www.BitFactory.co - Nie trzeba nic inwestować - wystarczy się zarejestrować, a do naszego konta co godzinę będzie dodawane 100 satoshi za free. Oczywiście na wyższych levelach większa wypłata - 1 level już za 0.001 drugi za 0.005 trzeci 0.01 .. itd. Bardzo podobne do www.Ore-Mine.org - oni płacą już od ponad roku, ten program hula dopiero od miesiąca.

Dwie kopalnie w chmurze:
Zanim zdecydujecie się na inwestowanie w cloud mining, bardzo dużo na ten temat poczytajcie. Jest bardzo dużo stron tylko symulujących kopanie. Te poniżej podaję wyłącznie dlatego, że można otrzymać coś za darmo bez ponoszenia ryzyka finansowego!

www.CLDmining.com - Za rejestrację otrzymujemy 1500 DOGE + 10 DOGE Bonus każdego dnia za samo zalogowanie.
W prawym górnym rogu możemy wybrać język polski.
Wystarczy przejść do zakładki "Kup CLD wydobycie" -> wybrać portfel Dogecoin i klinąć na "Wymiana".
Wybierzcie co chcecie kopać - ja ustawiłem Dogecoin - wychodzi około 24 DOGE + 10 DOGE za zalogowanie na dzień za free ;)

www.HashOcean.com - Dostajemy na próbę (chyba na 2 tygodnie) 15Khs za free. Jeśli ktoś chce sprawdzić jak działa takie kopanie - opcja w sam raz. (Gdy wykupimy 20khs (obecnie to około 0.017 btc) to próbne 15 khs otrzymujemy na stałe. Ja sprawdziłem - wypłacają.)

www.Eobot.com - podobnie jak w tej pierwszej dostajemy niewielką ilość na start + faucet. Bardziej wszystko zamotane, bo więcej monet, ale ta strona jest trochę bardziej wiarygodna. Jak ogarniecie co, jak tam działa, to można wyciągnąć więcej niż na tych poprzednich. Można na przykład wynajmować koparki na 24h ;) Też dobra forma nauki :)

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości