tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 października 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Postautor: 100% » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 15:27

podoba mi sie, sprawnie i bezboleśnie jesli chodzi o wymianę i wypłatę bez fee sieci ETH, całosc od zniknięcia z poola do pojawienia sie w portfelu trwała około godziny, przepiąłem jednego riga i ogólnie nieźle to wygląda, nadal mam dziwaczne wahania hashrate na poolu mimo że miner chodzi stabilnie ale jakoś uśredniając mniej więcej jest ok, czasem pool wyswietla wiekszy czasem mniejszy hashrate więc chyba trzeba olać i po prostu nie zwracać uwagi..jedyny problem to zmiana kwoty wypłaty z minimalnego 0.005 bo przy podaniu IP nie działa i strona krzyczy że błędne IP więc cos nie bangla, kiedys juz tak miałem kilka dni u nich kopiąc cos innego ale potem jakos poszło, 0.2 dolca dziennie do czasu aż uda się zmienić jakos przeboleje..
Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 10 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Postautor: Magnusone » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 23:47

Możesz więcej szczegółów jak to zrobiłeś? W adresie ETH poola podałeś adres portfela BTC?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 października 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Postautor: 100% » wtorek, 14 grudnia 2021, 00:26

tak, jedyne co trzeba zrobic to w adresie do wypłaty podać adres BTC, i normalnie kopiesz ETH z podgladem z poziomu adresu BTC oraz wypłaty dostajesz w BTC omijając poj... ceny transferu eth, jestem małym górnikiem z mocą ponizej 1GH więc dla mnie to istotne, jak ktos ma kopalnie o moce liczone w TH to pewnie olewa :D

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 10 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Postautor: Magnusone » środa, 22 grudnia 2021, 13:42

Ja chyba coś pokręciłem, podałem adres portfela BTC dla ETH i na dla nowego adresu w statystykach 2miners miałem aktualny hashrate, ale niestety zero Unpaid Balance, po pół godzinie zrezygnowałem.
Wpisałem drugi adres BTC z Exodusa.
Korekta:
Po godzinie pomimo odłączenia portfela pojawił się jakiś drobny urobek :)
Ostatnio zmieniony środa, 22 grudnia 2021, 14:00 przez Magnusone, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

tanie wypłaty z 2miners działają (jak by ktos pytał)

Postautor: adiqq » środa, 22 grudnia 2021, 13:45

Czy tylko mi się wydaje, czy to w tej wersji(wypłata w BTC) nie wygląda jak nicehash-ethash?
Ktos porównywał?
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości