Problem z MEWconnect (portfel Ethereum)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z MEWconnect (portfel Ethereum)

Postautor: gtdhb6kmul » środa, 12 maja 2021, 11:13

Cześć,

Do trzymania ethereum używałem portfela mobilnego który nazywał się MEWconnect (ostatnio przeszedł rebranding i nazywa się MEWwallet)
Niestety telefon na którym trzymałem tą aplikację (Xiaomi Mi A3) uległ awarii podczas aktualizacji i już się nie włącza.
Mój problem polega na tym że ta aplikacja nie wymusiła na mnie zapisania słów, dzięki którym mógłbym odzyskać portfel z backupu i jedyna opcja żeby dostać się do ETH jest przez tą właśnie aplikację.

Zrobiłem troche researchu i wiem, że pewna firma może odzyskać pliki tej aplikacji, tylko teraz najważniejsze pytanie jak mógłbym wgrać te pliki na inny działający telefon? Czy znacie kogoś kto mógłby się podjąć tego zadania? Firma która odzyskuje dane niestety poinformowała mnie, że nie zajmują się takimi sprawami.

Dzięki za odpowiedzi

P.S. Wiem, że głupio zrobiłem, że nie zapisałem tych słów, tym bardziej że w appce pokazywał się duży czerwony baner żeby to zrobić, no ale niestety już za późno.

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości