Prośba o pomoc z wyjasnieniem transakcji

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prośba o pomoc z wyjasnieniem transakcji

Postautor: BobQ » niedziela, 4 kwietnia 2021, 19:16

Witam, nie było mnie tu od dawna z ciekawości zajrzałem po 3 latach na giełdę Kucoin gdzie o ile dobrze pamiętam zostawiłem trochę ETH te 3 lata temu i mówiąc trochę mam na myśli 0,146 około więc nie fortuna ale gdy zaglądam to pusto i godzę się z tym że przepadły bo nie powinno się zostawiać nic na giełdach ale interesuje mnie kierunek w którym poszły one 1 września 2018 roku więc grubo pół roku po moim ostatnim logowaniu. Wygląda to tak i ciekawi mnie adres na jaki poszły gdyż jest on nazwany KuCoin2, a nawet dla takiego laika jak ja wydaję się to dziwne, za odpowiedź będę wdzięczny, a jeżeli złamałem jakiś punkt regulaminu gdyż powinienem wstawić to w innym miejscu to z góry przepraszam :)
https://etherscan.io/address/0xe953090a ... de34a66fad

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Prośba o pomoc z wyjasnieniem transakcji

Postautor: benq » niedziela, 4 kwietnia 2021, 19:33

@BobQ
Hmm, KuCoin wciąż działa, nie widzę powodu, dla którego miałbyś stracić swoje środki, choćby niewielkie.
Samo przeksięgowanie środków w obrębie giełdy to nic niezwykłego, wiele giełd korzysta z hot i cold walletów i mnóstwa adresów dla tej samej waluty.
Sprawdź "Assets > Archives" i pisz do supportu - od takich sytuacji właśnie są.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prośba o pomoc z wyjasnieniem transakcji

Postautor: miso20 » czwartek, 8 kwietnia 2021, 00:01

BobQ pisze: niedziela, 4 kwietnia 2021, 19:16Wygląda to tak i ciekawi mnie adres na jaki poszły gdyż jest on nazwany KuCoin2,
Taka nazwa wyskakuje ci w blockchainie? To pewnie środki zostały przeniesione przez samą giełdę. Być może giełda je zabrała, bo był jakiś delisting albo byłeś nieaktywny?

Napisz do supportu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prośba o pomoc z wyjasnieniem transakcji

Postautor: maky » czwartek, 8 kwietnia 2021, 16:16

Twój adres na giełdzie służy do wpłat. W momencie kiedy giełda potrzebuje komuś wypłacić lub przelać na cold wallet nadmiar środków to korzysta z kolejnych adresów. Twoje środki po wpłacie na giełdę zostały zaksięgowane i w momencie chęci wypłaty pójdą z dowolnych innych adresów giełdy.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości