Brak wpłaty ETH na dany adres

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak wpłaty ETH na dany adres

Postautor: kapixon » wtorek, 23 lutego 2021, 21:04

Witam,
z góry przepraszam za wszystkie błędy i za moją ułomność w temacie kryptowalut.
Historia wydaje dla mnie się już być skazana na porażkę ale spytam jeszcze tutaj, bardziej obeznanych ludzi w tym temacie. Otóż zgromadziłem na MyEtherWallet sumkeę w postaci okolo 0.13ETH za co chciałem kupić sobie giftcardy z allegro itp. na stronie Bitrefill.
Generalnie okno z informacjami do transakcji wyglądało tak jak na screenie: . I tutaj ważna informacja iż id portfela skopiowałem (nie przepisywałem ani nic w tym stylu) i wkleiłem to w transakcje na MyEtherWallet. Przy skopiowaniu kwoty transferu ETH wyskakiwała mi informacja o braku wystarczających funduszy (ale przy zmianie na nie ważne jak małą sumę i tak wyskakiwał ten błąd - oczywiście po kliknięciu przycisku wyślij moje pieniądze zostały przesłane. Na MyEtherWallet zniknęły pieniądze (saldo wynosi równo 0 ETH) natomiast w historii przelewów jest inny adres na który przelane zostały środki (0x9c532d971a02E80856520E83C1Bcf8830ABeF446). Pisałem do supportu Bitrefilla i twierdzą, że nie jest to ich adres.
Z tego co czytałem to jeśli dałbym za małą ilość gas to kwota wróciłaby na portfel (minus koszt pracy), a tu dziwna sprawa bo ETH przelało się na randomowe konto. Czy jest jeszcze szansa, że moje środki wrócą na konto?

Zamieszczam również link do tego przelewu: https://www.ethvm.com/tx/0xf5783942e71e2fedeabe86dc03edcd2fc0b14d9cede907de7767e283e4d4a573

Dziękuję za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie :cry:

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak wpłaty ETH na dany adres

Postautor: Pierniczek123 » środa, 24 lutego 2021, 10:59

kapixon pisze: wtorek, 23 lutego 2021, 21:04Pisałem do supportu Bitrefilla i twierdzą, że nie jest to ich adres.
Jeśli nie był to adres na który chciałeś wysłać to wrócą jak ktoś odda(nie odda)
Pytanie czemu wysłałeś na inny adres? Może masz jakieś virusy podmieniające adresy?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak wpłaty ETH na dany adres

Postautor: kapixon » środa, 24 lutego 2021, 12:03

Pierniczek123 pisze: środa, 24 lutego 2021, 10:59Pytanie czemu wysłałeś na inny adres? Może masz jakieś virusy podmieniające adresy?
Też o tym pomyślałem - skanowałem kompa Esetem, nic nie wykrył...
Ponadto dziwne jest iż na ten adres regularnie wpływają oraz wypływają środki

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości