Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Postautor: MatW » niedziela, 29 listopada 2020, 15:56

Witam Wszystkich

Chciałbym prosic o pomoc na forum , gdyz jestem kompletnie zielony w temacie.

a wiec jakos rok temu w szwajcarii dalem sie na mowic aby otworzyc portfel kryptowalutowy i inwestowac w tokeny qiibee sa to tokeny od ethereum jesli dobrze sie orientuje , no i z tego wszystkiego mam na kryptoportfelu 211200qbx co z analiza z coingeko jest to wartoscia okolo 5585,81zl,
doszlo do sytuacji w ktorej przydalyby mi sie pieniadze , a nie mam zielonego pojecia jakmoglbym spieniezyc owe tokeny.gdyz tak naprawde nie mam pojecia w temacie ,
bardzo prosze o pomoc

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Tokeny Qiibee

Postautor: koparki » niedziela, 29 listopada 2020, 16:06

@MatW musisz sobie załozyć konto na tej giełdzie https://www.coinsuper.com/ i zamienić ten wynalazek na BTC , a potem dopiero w bitomacie lub na innej giełdzie BTC na USD lub PLN lub co tam potrzebujesz.
Nie wiemy czy giełda którą podlinkowałem jest bezpieczna, bo to egzotyczna giełda i jedyna na której możesz to sprzedać - więc tym bardziej to zrób póki jest w ogóle taka mozliwość. Twój token nie jest płynnym aktywem więc jesli chcesz sprzedać w cenie rynkowej to musisz to robić stopniowo dając najbardziej atrakcyjną ofertę po stronie podażowej lub zrzucając niezbyt głęboko na stronę popytową.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Postautor: MatW » niedziela, 29 listopada 2020, 16:31

Tylko nie wiem jak z mojego ledgera przez aplikacje ledger live przeslac te tokeny na strone , czy jest taka mozliwosc ? albo podpiac jakas odrazu portfel ?

pozdrawiam i dziekuje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Postautor: Rumcajs » niedziela, 29 listopada 2020, 21:19

@MatW
pierw musisz sie wogole zarejestrowac, wtedy wejsc na zakładkę wallets czy co tam mają żebyś zobaczył swój balans, znajdujesz to swoje coś i klikasz przy nim przycisk Deposit, kopiujesz adres do schowka, wklejasz w ledger live przy swoim tokenie po kliknieciu przycisku withrawal czy tam Send nie pamietam jak są opisane w ledgerze chyba Send jest. Możesz pierw przesłać paczke testową dosłownie kilakdziesiąt tokenów żeby zobaczyć czy dojdą na twoje konto na tej giełdzie jeśli nie jesteś pewien czy dobrze to robisz, ale koszt wysłania takiej paczki testowej bedzie pewnie kilka dolarów moze do 10 nawet bo opłaty za wysyłkę na etherum są drogie. Ale lepiej wysłać testowo malutką paczkę jeśl isię nie posługiwałes ledgerem i giełdą wcześniej. Raczej podpiąc ledgera do gieły się nie będzie dało takie rzeczy to na zdecentralizowanych giełdach są, musisz je przesłać samemu na giełę. Ale ja też o tej giełdzie nigdy nie słyszałem równie dobrze to może być jakiś chiński scam bo widze wersje językowe chinskie same plus 1 angielski z nie krzakowych.
Do tego ten token występuje też w wersji na BNB chainie bo niby go pokazuje ze jest na BNB Dexie (binance) więc zanim coś wyślesz to się upewnij na jakim chainie masz te tokeny, po adresie gdzie są to poznasz. punkty lojalnościowe w binzesie w kilka godzin wygląda to na kupe, ale na twiterze coś piszą więc chyba żyje ten projetk ale ledwie skoro jest na 1 giełdzie jeśli nie liczyć BNB Dexa gdzie nikt nie traduje bo cena jest 3 razy mniejsza niż na tym coinsuper. Ale musisz wybrać giełdę taką jakie masz tokeny, jesli faktycznie na etherum to coinsuper tam cena jest lepsza.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Postautor: MatW » poniedziałek, 30 listopada 2020, 20:35

Witan

Probowalem zrobic jak kazales , zalozylem konto na coinsuper itd , kiedy wchodze w ledger live i chce plrzelac qbx na adress portfella pofanego na coinsuoer mam takie cos ,


http://wyslijto.pl/files/download/xzkdf8libb w linku zalaczam printscreeen

Dodano po 3 godzinach 27 minutach 53 sekundach:
Witam , okazuje sie ze nie moge zrobic przelewu gdyz nie mam nic eth na koncie tylko tokeny . i teraz mam pyt , czy jest ktos uczciwy i zyczliwy na forum ktory by mi mogl pomuc , ja bym wyslalem przelewm bankowym np 50 zl i w zamian kto by przelal by na portfel eth 30 procent wartosci ? tak zeby zarobil ? probowalem kupic sam ale mam problem z karta , prosze o pomoc

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Jak spieniężyć tokeny Qiibee ?

Postautor: Antrepair » środa, 2 grudnia 2020, 23:24

A iletego eth trzeba na gas ? Tam są prawdopodobnie jakieś pojedyncze złotowki ? Podaj ile gasu potrzeba i adres eth

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości