personaltokens.io na ERC20

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

personaltokens.io na ERC20

Postautor: Krenig » poniedziałek, 17 września 2018, 10:44

Czy ktoś z Was już zrobił sobie token na ich stronie? Ja ogarnąłem temat, na EtherDelta wystawiłem swoje tokeny na sprzedaż (nie wszystkie) - ale niestety na ich stronie nie mogę odnaleźć swojego tokena? Był przez jakieś 20 minut i zniknął...Ma może ktoś podobny przypadek?

Dodano po 30 minutach 5 sekundach:
no i aktualizacja - od 3 minut jest już na liście

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

personaltokens.io na ERC20

Postautor: prezes » poniedziałek, 17 września 2018, 10:45

Nie musicie korzystać z żadnej strony żeby zrobić swój token. W sieci jest cała masa filmików jak to zrobić bez żadnych pośredników.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

personaltokens.io na ERC20

Postautor: Krenig » poniedziałek, 17 września 2018, 10:57

prezes pisze:Nie musicie korzystać z żadnej strony żeby zrobić swój token. W sieci jest cała masa filmików jak to zrobić bez żadnych pośredników.
tak - już dawno o tym wiemy :) tylko teraz ktoś wprowadził standaryzację, aby w przyszłości po przecinku się wszystko zgadzało (wymiana tokenu PIWO na token PREZES - ja Ci skopię działkę lub kilku karków, a Ty mi zrobisz analizę techniczną interesującego mnie instrumentu :) )

Dodano po 7 minutach 1 sekundzie:
a można wysyłać tokeny personalne z porfela typu Jaxx? Chodzi mi o jakiś portfel mobilny.

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości