Przelew ETH na adres ETC

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew ETH na adres ETC

Postautor: milar » piątek, 9 lutego 2018, 00:35

Witam wszystkich.
To mój pierwszy post i prośba o pomoc.
Przelałem 1.03 ETH na giełdę Abucoins i przez rutynę kliknąłem na przelew ETC.
Nie zauważyłem że giełda zmieniła kolejność na liście kryptowalut i ETH znajduje sie teraz o wiele niżej na liście do wpłat niż poprzednio.
Przelew wykonałem z Ledger Nano S
Od Abucoins dostałem odpowiedź:
,,niestety, wpłaty ETH na nasze adresy ETC nie są przez nas możliwe do odzyskania - jeżeli transakcja nie jest już możliwa do cofnięcia z poziomu walletu i znalazła się w blockchainie, środki przepadły''.
Czy ktoś z was Koledzy wie jak odzyskać te środki?

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew ETH na adres ETC

Postautor: deejaybialy » piątek, 9 lutego 2018, 08:03

Kiedy robiles przelew? Pokaz tx id ale wg mnie na 99% kasa przepadla.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelew ETH na adres ETC

Postautor: milar » piątek, 9 lutego 2018, 12:37

TxHash 0x921aa9c6cf28537242b19dd84b46481232ffc1be54d17c1920232826e56d54a7
Support twierdzi że nie oferują usługi odzyskania środków chociaż moim zdaniem skoro adres jest ich i mają do niego klucz prywatny to są w posiadaniu tych coinów i zwrot lub przelanie wewnątrz giełdy na adres ETH który jest przypisany do mojego konta jest tylko kwestią uczciwości i podejścia do klienta przez Abucoins. Z drugiej mogą powiedzieć nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi :shock:

Dodano po 3 godzinach 57 minutach 54 sekundach:
Abucoins jednak upiera się że nie odda tego płaszcza.
Twierdzą że zmiana graficznego ustawienia na stronie nie usprawiedliwia użycia błędnego adresu i nie podając żadnych
konkretnych powodów odmawiają współpracy przy zwrocie środków.
Pisałem do Etherscan Helpdesk i dostałem odpowiedź że ze względu na nieodwracalny charakter cyfrowych protokołów walutowych, transakcje nie mogą być anulowane ani odwrócone po ich wysłaniu. W tym scenariuszu konieczne byłoby skontaktowanie się z odbiorcą i podjęcie współpracy przy zwrocie środków. Okaże się czy Abucoins ma w głębokim poważaniu użytkowników i korzystając z okazji chce przytulić darmową premię.

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości