eth - przelew i GAS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

eth - przelew i GAS

Postautor: Canis Lupus » piątek, 7 września 2018, 11:25

@mate9444, ponów transakcję, nie doszła do skutku
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

eth - przelew i GAS

Postautor: Rumcajs » piątek, 7 września 2018, 22:22

Działa teraz czy znów zapchana ? Bo z MEW robiłem przelew tokenów i mimo że juz ponawiałem to cały czas po paru minutach nie ma takiej transakcji i po prostu nie istnieje nigdzie na explorerze. Komunikaty z MEW wychodzą normalne ten pasek zielony na dole z linkami do sprawdzenia transakcji itp ale jak sprawdzam to nie ma takiej. Juz zmniejszałem ułamki tokenów po przecinku bo mi kiedyś o to nie chciały wyjść jakieś tokeny jak za dużo tych cyfr z ilosci skopiowałem ale nic nie pomogło, nie chce zastartować, nie mam tego nawet 1 potwierdzenia żebym wiedział że mam czekać i sprawdzać. Chce przelać na giełde i mnie to troche irytuje bo mam eth na gas a nie chce isc akurat wtedy kiedy chce cos wysłać.

Dodano po 9 minutach 26 sekundach:
EDIT: dobra poszło, ale dopiero za 5 razem chyba i jak zwiększyłem Gas limit na więcej jeśli to robiło różnice. Dałem z tego co mi proponował MEW 52000 na 55000 i wtedy poszło. Coś w tym stylu.

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości