Problem z kupnem ICO

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: marecki88 » sobota, 14 października 2017, 11:48

Witajcie,
mam problem z prawidłowym zakupem ICO Request Network (https://request.network/#/token-sale). Poniżej prezentuję ścieżkę jaką przeszedłem, prośba o pomoc w diagnostyce problemu:

1. Do kupna ETH wykorzystałem portal COINROOM.
2. Przelałem ETH z COINROOM do swojego portfela na MyEtherWallet (bez problemów, ETH zostało dodane do mojego portfela).
3. Postepując zgodnie z instrukcją wybrałem adres na jaki powieniem przekazać ETH i zatwierdziłem transakcję. Po chwili otrzymałem zwrotkę, że transakcja została odrzucona - komunikat "Warning! Error encountered during contract execution [Bad instruction]".
4. Wróciłem do instrukcji i znalazłem pkt, który mówi, że bez widoczności adresu/rejestracji ETH transakcja nie dojdzie do skutku.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co powinien zrobić, że dokonać transakcji? Wchodząc na ETHERSCAN i wyszukując mój adres bez problemu wyszukuje i podaje prawidłowe saldo konta. Być może jest to jakaś banalna sprawa, ale proszę o wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza transakcja.

Z góry dzięki za pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: Canis Lupus » sobota, 14 października 2017, 12:19

@marecki88
podejrzewam, że rejestrując się do zakupu ICO powinieneś podać tam adres eth, z którego przelejesz środki (i na który dostaniesz tokeny po ICO). Wejdź na stronę tego iCO i dodaj swój adres eth. Potem zrób przelew.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: TypowyFacet » sobota, 14 października 2017, 12:25

Trzeba było się zapisać na whitelist i tam adres zarejestrować, teraz już nie kupisz u nich. Jedynie na giełdzie. Chyba, że nie zbiorą ile chcą i odblokują dla niezarejestrowanych.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: marecki88 » sobota, 14 października 2017, 12:33

Czyli płacę "frycowe" za bycie zielonym :) szkoda, że nie doczytałem wcześniej bo projekt wygląda ciekawie...
A czy do każdej presale trzeba się rejestrować?

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: TypowyFacet » sobota, 14 października 2017, 12:39

W większości tak. Jak chcesz to kupić w cenie ico ustaw zlecenie w cenie ico na https://etherdelta.com/#0x8f8221afbb339 ... 7a938a-ETH
Może ktoś ci zrzuci jak odblokują tokeny i kupisz

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kupnem ICO

Postautor: marecki88 » sobota, 14 października 2017, 12:45

dzięki Panowie za pomoc

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości