Ethereum Hard Fork

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: esse » piątek, 15 grudnia 2017, 19:00

@Rumcajs, nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem - chcesz z tych starych plików keystore wysłać na nowy adres? To wczytaj do myetherwallet albo metamask i po prostu wyślij.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: Rumcajs » piątek, 15 grudnia 2017, 19:16

W sensie ze stary geth z przed forka z niego co mam keystore plik mam go wczytac do my eth wallet i zadziala i przeslac tylko na aktualny moj wallet ? i nie bawic sie w aktualizacje? bo ten moj stary nie jest wlasnie myetherwallet tylko starym linuxowym geth z pzed forka, ale pliki keystore i jakies z haslami mam gdzies.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: esse » piątek, 15 grudnia 2017, 19:42

Rumcajs pisze: W sensie ze stary geth z przed forka z niego co mam keystore plik mam go wczytac do my eth wallet i zadziala i przeslac tylko na aktualny moj wallet ? i nie bawic sie w aktualizacje? bo ten moj stary nie jest wlasnie myetherwallet tylko starym linuxowym geth z pzed forka, ale pliki keystore i jakies z haslami mam gdzies.
No wypróbuj, powinieneś zobaczyć balance tego adresu. Po prawej stronie na myetherwallet masz takie coś "Already have a wallet somewhere?" i tam jest opcja Mist/Geth/Parity.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: Rumcajs » piątek, 15 grudnia 2017, 22:03

Oki dzieki, sprawdze to jutro w takim razie bo dzis juz nie zdazylem. Odezwe sie jak mi poszlo i czy zadziałało. dam wtedy plusy jak mi wszystko pojdzie ok :)

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: Grany » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 08:07

A z innej beczki - są krypto oparte na ETH - Pirl, Metaverse, Ubiq, Music, Expanse itp. Czy po przejściu ETH na PoS te alty też przejdą automatycznie na ten system? Czy będą miały wybór (zaleznie od widzimisię Devów) czy zostać na PoW czy też przejść na PoS?

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum Hard Fork

Postautor: sialala » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 16:29

Panowie mógłby ktoś wytłumaczyć co dalej z eth będzie się dziać ? Eth zmienia nazwę czy powstaje nowy coin czy jak ? :lol:

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości