ETH - pytanie dot. konfiguracji na nanopool.org

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ETH - pytanie dot. konfiguracji na nanopool.org

Postautor: -kamil- » sobota, 9 września 2017, 23:35

Cześć Forumowicze!

Zacząłem kopanie ETC i chciałbym zapytać o jedną rzecz. Zrobiłem konfigurację dla ETC zgodnie z https://eth.nanopool.org/help pobrałem Claymore DualMiner, w pliku only-etc.bat uzupełniłem adres swojego portfela, nazwę koparki i podałem adres e-mail. W pliku config w polu "-ewal" umieściłem adres swojego portfela ale pole "-dpool" pozostawiłem bez zmian. I teraz tak, przy uruchomieniu konsoli pojawia się taki komunikat:
Obrazek
i po kilkunastu sekundach jest taki widok:
Obrazek
Moje pytanie, czy poprawnie skonfigurowałem plik *.bat i mogę się spodziewać wypłaty na mój portfel czy coś namieszałem?

Również mam pytanie dotyczące pliku config a dokładniej linii "-dpool", czy coś w tym miejscu trzeba zmienić? Czy zmiana jest wymagana kiedy kopię dwie kryptowaluty jednocześnie? Aktualnie tą linię pozostawiłem bez zmian, coś zmienić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 58
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ETH - pytanie dot. konfiguracji na nanopool.org

Postautor: fention » piątek, 15 września 2017, 06:00

Jest dostępny nowszy miner i skorzystaj z przykładowego pliku .bat

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: ETH

ETH - pytanie dot. konfiguracji na nanopool.org

Postautor: Saboor » piątek, 24 listopada 2017, 13:09

Podepnę się pod temat.
Gdzie jest błąd?

Kod: Zaznacz cały

EthDcrMiner64.exe" ^
-epool eth-eu1.nanopool.org:9999 -ewal <wallet address>/<optional machine name for mining pool stats> -epsw x -etht 1000 -mode 1 -ftime 1

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości