Ethereum cloud mining?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 1 kwietnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ethereum cloud mining?

Postautor: pt_tong » sobota, 9 kwietnia 2016, 08:24

Czy opłaca się kopać ETH w chmurze? Jeśli tak, to gdzie? Na razie wszędzie widzę bardzo wysokie ceny kontraktów... :(

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » sobota, 9 kwietnia 2016, 10:54

Wiesz z ETH to jest ciężko bo sami admini koparek w chmurze nie wiedzą jak to dalej się potoczy, dlatego są kontrakty na rok, jak nie zainwestujesz dużych pieniędzy to się nie opłaca kopać eth w chmurze. Jak kopać to na genesis bo jest renoma:
https://www.genesis-mining.com/pricing
Ja osobiście w chmurze to kopie BTC (bynajmniej tak jest napisane, że kopie btc a sam właściciel może sobie eth czy innego alta kopać, a wynagrodzenie dostajesz w btc). Polecam Hashocean:
https://hashocean.com/
Wypłacają bez problemu a jak chcesz wyjść z programu to wysyłają Tobie kartę graficzną.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: helsinki

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: 7stars » piątek, 15 kwietnia 2016, 12:16

Ja zacząłem kopać tu https://hashflare.io/r/6B33FFBC jak się zarejestrujesz tym linkiem i przy kupnie mocy podasz ten (HF16ETHER12) kod , to dostaniesz 12 % zniżki ...ma nadzieje że jeszcze działa...
kupiłem eksperymentalnie 1,5 MH zrobiłem póki co 3 wypłaty,
no niby to to dziala, ale zobaczymy za jakiś czas,
jesli wartość eth wzrośnie, to pewnie cena mocy wzrośnie, i dificulty...
niby w skali roku wyszedłbym przy tym 28 dolarów do przodu , przy obecnym kursie ;) .. majątek,

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: Bemx2k » piątek, 15 kwietnia 2016, 18:44

Jak zarobicie na kopaniu w chmurze to dajcie znac
bedziecie w grupie nielicznych szczesliwcow moze nawet jedyni w PL.

powodzenia ;)
BTC>ETH

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: afrus » piątek, 15 kwietnia 2016, 18:49

Bemx2k pisze:Jak zarobicie na kopaniu w chmurze to dajcie znac
bedziecie w grupie nielicznych szczesliwcow moze nawet jedyni w PL.

powodzenia ;)
Trzymam kciuki żeby wyszło wam na 0 chociaż :) Też czekam na efekty.
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » czwartek, 5 maja 2016, 13:49

Na hashocean fajnie to idzie w sumie, wypłacają bez problemów i wszystko jest przejrzyste. Na razie skromny dzienny zarobek, ale cały czas reinwestuję, aż się uzbiera ładna sumka.
Obrazek

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: Maggix » czwartek, 5 maja 2016, 16:03

Na zdrowy rozsadek jaki onie maja interes w udostepnianiu mocy
nie latwiej by im bylo kopac i sprzedawac eth ?

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: topnetdeal » czwartek, 5 maja 2016, 21:27

Widziałeś ceny w jakiej sprzedawana jest moc ? => https://hashocean.com/pricing/

Najtańsza opcja to 0,23 USD za 1 kH/s mocy, jak bardzo słaba karta graficzna (5,6 MH/s) sprzedawana za 1288 USD...

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: Maggix » piątek, 6 maja 2016, 08:20

Wiec kim są ludziska które się na to łapią ..?
Przeciez to proste jak 2+2

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » piątek, 6 maja 2016, 09:13

Panowie ale oni kopią BTC a nie ETH, wyżej było napisane że chodzi o BTC :), też nie bardzo wiem czy im to jest rentowne, albo kopią sobie jakaś inną walutę, która się opłaca i wypłacają zysk w btc albo może oszukują :D. Firma jest zarejestrowana w stanach wrzucali filmiki z magazynu gdzie stoją ich koparki, można wierzyć albo nie, ja wrzuciłem z 700 zł i reinwestuję, może coś zarobię, a jak nie to za 700zł nie będę płakać. Można wyjść z programu przy 700KH/s wtedy wysyłają Tobie nową kartę graficzną AMD (ATI) Radeon R9 280X Gigabyte WindForce (GV-R928XOC-3GD). Ich firma działa już od ponad 4 lat i nadal nie ma problemów z wypłacaniem i jak chcesz się wycofać to też nie ma problemu, także raczej uczciwi są.

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: topnetdeal » piątek, 6 maja 2016, 12:21

Dziwnym byłoby wydobywanie BTC podczas gdy mining ETH jest kilkukrotnie bardziej opłacalny. Poza tym kopalnie BTC pracujące nawet na najnowszym sprzęcie są na całym świecie poza Chinami nieopłacalne, albo na granicy opłacalności. Cloud Mining to interesy oparte o naiwność i brak wiedzy "domowych górników", którzy sponsorują właścicielom tych przedsięwzięć zakup sprzętu do miningu i kosztów jego użytkowania, a oni stwarzają pozory dochodowości inwestycji wydobywając przy okazji o wiele większe ilości monet na własny rachunek bez jakichkolwiek nakładów, a wręcz przy znaczącej dopłacie ze strony "jeleni". Nawet Twój zrzut ekranu świadczy o tym, że zostałeś w tym momencie "ostrzyżony" na około 0,4 BTC, bo kupując BTC za 700 PLN miałbyś obecnie ponad 0,4 BTC, a nie jak na ekranie 0,01 BTC i nic nie warte 700 kH/s mocy, które do końca kontraktu wykopią Ci niewiele więcej niż masz obecnie. Na zrzucie ekranu jest też oczywiste kłamstwo (oszustwo) bo moc 700 kH/s nie wydobywa 0,0053 BTC/day, taką mocą można wydobyć około 0,00019 BTC dziennie. Gdyby wydobycie kształtowało się na poziomie jaki przedstawia kopalnia, to obecne Twoje saldo powinno być osiągnięte od zera w ciągu ostatnich dwóch dni, a w czasie od napisania Twojego pierwszego postu minęło około 26 dni, więc saldo powinno wynosić około 0,14 BTC, a nie marne 0,01044243 BTC, które wczoraj nam pokazałeś.

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: Maggix » piątek, 6 maja 2016, 12:26

Jooni22

Jezeli palisz ziolo i jestes blockersem to Ci wybaczam bycie Jeleniem.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » wtorek, 10 maja 2016, 09:11

Dresy czasami wrzucę i zioło też zapale :) jelenie w sumie też lubię.
@topnetdeal
Wszystko fajnie, Twoje obliczenia są ok, tylko pisałem wyżej o re-inwestycji, czyli co 3 dni z zarobionych pieniędzy dokupuję moc, tak aby dzienny przychód wynosił 10-20 dolarów dziennie, albo się to uda albo stracę. Nie interesuje mnie to co oni sobie tam robią i kopią, ważne że firma jest uczciwa od jakiś 4 lat i wypłaca pieniądze, do tego są filmy z ich "kopalni" i firma jest legalnie zarejestrowana w stanach. W dodatku wysyłka karty graficznej jest prawdziwa, więc jak będę chciał wyjść to sobie zabiorę kartę graficzną.

W życiu wydałem znacznie więcej na głupoty, z których teraz nic nie mam, dlatego te 700 zł mnie nie zaboli :). Na pewno inwestycja tych 700 zł jest bardziej rozsądna niż wydać 700 zł na wódę i spektakle, w których roznegliżowane panie tańczą przy rurach :)

Każdy ma swój biznes.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: afrus » wtorek, 10 maja 2016, 09:36

Nikt nie twierdzi że robisz źle ale też nikt do tej pory nie słyszał żeby ktoś zarobił na kopaniu w chmurze więc jak pisałem wcześniej jestem ciekawy jak się to zakończy w twoim przypadku :)
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » wtorek, 10 maja 2016, 15:56

Spoko :) za pół roku się pochwalę, czy coś zarobiłem, czy lepiej wódkę było kupić za te 700 zł :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2016
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: someone1989 » czwartek, 12 maja 2016, 20:18

Jest tylko mały chaczyk którego chyba nie załapałeś. Kartę graficzną dostaniesz jeżeli wycofasz się po 180 dniach - nie szybciej więc wiadomo za ile program padnie. Druga kwestia trzeba to zgłosić do supportu który zadzwoni i podać szczegóły do wysyłki. Support tylko anglojęzyczny a wysyłka pewnie tylko na terytorium usa bo na to już mi nie raczyli odpowiedzieć czy wyślą do Polski - zapewne nie bo musieliby pokryć koszty transportu idące w prawie 100 zł oraz VAT podczas oclenia przesyłki w Polsce.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » czwartek, 12 maja 2016, 22:00

Serwis działa 4 lata, więc 180 dni to nie dużo. Gdzieś widziałem posta kolesia z Polski co dostał kartę, za wysyłkę nie zapłacił, pokazał screeny jak ją otwierał. Mówił, że taniej mu wyszło niż by kupił w sklepie. Nie wiadomo ile w tym prawdy. W sumie tak samo jest z miningiem na GPU, nie wiadomo kiedy przestanie się opłacać. Tak samo jak trzymasz gotówkę w domu, to zawsze może ktoś się włamać. Na Twój portfel BTC też mogą się włamać (zależy od Twojego zabezpieczenia). Jest naprawdę dużo możliwości aby stracić kasę :) i ja właśnie taką kasę zainwestowałem, więc nie mam nic do stracenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: Bemx2k » czwartek, 12 maja 2016, 22:55

jooni22

Bez urazy , ile ty masz lat ? 22 ?
Jeżeli jesteś nastolatkiem to rozumiem twoją naiwność i zakładam że masz mnóstwo czasu żeby się uczyć na błedach.

b.t.w
9/10 Jeleni którzy utopili kase w takich interesach , nigdy nikomu sie do tego nie przyznaje.
BTC>ETH

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: jooni22 » piątek, 13 maja 2016, 08:33

Nawet jakbym miał 18 lat, to jest moja decyzja i moja kasa, możecie sobie gadać i gadać, że to jest złe etc. Ja mam to gdzieś, ale fajnie, że ktoś się wypowiada.
@Bemx2k, jakbyś na ulicy podszedł do pierwszego lepszego gościa i byś powiedział, że wydałeś 20 tysięcy na karty graficzne, żeby kopać to zapewne gość by tak samo mówił "Pieniądze nie leżą na ulic, to się nie uda". Po prostu on to widzi inaczej. Tak samo jest w przypadku HashOcean, Ty możesz hejtować a ja mogę widzieć potencjalną możliwość zarobku. Ktoś zarabia na tym czymś, zobaczymy czy mi się uda, czy nie.

Popatrz na ludzi co grają na giełdach, też wrzucają swoje pieniądze i zazwyczaj większość przegrywa swój kapitał. Nieliczni zarabiają.

Jak usłyszysz, że HashOcean upadł to będziesz wiedział, że jooni22 z forum.bitcoin.pl właśnie stracił 700 zł albo i więcej, nie będę musiał się przyznawać :).

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Ethereum cloud mining?

Postautor: topnetdeal » piątek, 13 maja 2016, 09:50

To nie jest kwestia upadku, lub nie platformy do Cloud Miningu. HashOcean może działać sobie nawet "do końca świata i jeden dzień dłużej", a Ty i tak stracisz zainwestowane pieniądze i "odkopane" poprzez reinwestycję w moc, gdyż przepłacasz za nią ponad dziesięciokrotnie. Matematyki nie oszukasz - przykro mi. I nie nazywaj naszych opinii na ten temat "hejtem" bo to kilkuletnie doświadczenie, które próbujemy przekazać "zielonym", niestety w dziesięciu, czy dwudziestu uświadomionych zawsze znajdzie się jeden, który jest "ślepy i głuchy" na wszelkiego typu argumenty i niestety tym razem jesteś to Ty.

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości