Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: adiqq » niedziela, 12 grudnia 2021, 18:33

baramundi95 pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:12Przecież to oczywiste, że aby mieć anonimowe konto kryptowalutowe musisz kopać sam i jedną kartą na jeden, osobny portfel. Problem jest taki, że na nim zostaną ci resztki albo za mało nakopiesz na jedną konkretną opłatę.
Jak raz skorzystasz z takiego portfela to jest on dalej już spalony i jak użyjesz kilku różnych portfeli na jeden zakup to wszystko będzie widać. IP koparki można ukryć za VPN-em albo za Torem ale transakcji się nie wyprzesz, które są przecież jawne dla każdego.
są środki na portfelu, ale nikt nie wie czyje one są. I o to chodzi przecież
A 2 kartami kopać nie mogę? 2 rigami? 20 ? serio? tylko 1 kartę mogę kopać
poprawiasz mi humor, serio :lol:
baramundi95 pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:12Nawet jak obca osoba zapłaci tobie na nowo utworzony portfel to nie wiadomo co wpłacający miał narobione na swoim portfelu, może wariat używa jednego portfela do wszystkiego, kupuje sobie kreski w necie i tak dalej.
Zanim napiszesz coś jeszcze, to poświęc kilka godzin na lekturę, ok? Bo na razie piszesz bzdury i dodatkowo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przecież pisałem, że ten dany adres na który kopie, nie będzie miał z niczym styczności. A będzie zarabiać na siebie i to całkiem nieźle
prawda @@maky ? ;)
Ten adres będzie zarabiać na L2 (wiem, kolejne trudne słowo :lol: ) - i tam opłaty są niewielkie....
Sam mam na takich pochowanych adresach coiny kupione na dexach, które na ten moment mają po kilkaset % zysku...
ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz 8-)

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
Zaczyna mi to przypominać rozmowę ze ślepym o kolorach :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: maky » niedziela, 12 grudnia 2021, 18:37

baramundi95 pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:22kryptowaluty, które są jawne

Twój problem rozwiązuje DASH. Masz CoinJoin i masz anonimowość.
Zakładasz nowy portfelik i przelewasz zmiksowane monety. Za jakiś czas powtarzasz manewr.

Dodano po 35 sekundach:
adiqq pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:35prawda @@maky

Prawda.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: baramundi95 » wtorek, 14 grudnia 2021, 06:49

adiqq pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:35są środki na portfelu, ale nikt nie wie czyje one są. I o to chodzi przecież


Oczywista oczywistość. Napisałem umownie o jednej karcie na jeden portfel.
Chodzi mi o to, że do czasu aż tego portfela nie użyjesz to (teoretycznie) nikt nie wie do kogo należy. Problem zaczyna się przy pierwszej transakcji gdy wychodzisz z ukrycia. Idealnie wykopać 1000 euro i spieniężyć w jednorazowej transakcji albo coś kupić ale też raz czy niewielką ilość razy i zapomnieć o portfelu.
Najgorsze jest to, że bitomat robi ci zdjęcie i tak na serio nie jesteś anonimowy.
maky pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:37Twój problem rozwiązuje DASH. Masz CoinJoin i masz anonimowość.

Tacy jesteście tajemniczy, że niczego nie da się zrozumieć :-)
adiqq pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:35Ten adres będzie zarabiać na L2 (wiem, kolejne trudne słowo :lol: ) - i tam opłaty są niewielkie....

Tego też nie rozumiem, możecie jaśniej?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: adiqq » wtorek, 14 grudnia 2021, 07:26

Dla mnie ten moment wyjścia z ukrycia nie stanowi problemu, bo i tak wypełniam PIT38. Nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu.


Co do L2 - nie chce mi się wszystkiego podawać na tacy, bo komuś nie chce się szukać.

Dodano po 1 godzinie 15 minutach 46 sekundach:
musze uzupełnić
baramundi95 pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 06:49Napisałem umownie o jednej karcie na jeden portfel.
jedna karta na 1 portfel? :shock:
o czym ty piszesz?
baramundi95 pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 06:49Idealnie wykopać 1000 euro i spieniężyć w jednorazowej transakcji
Jeśli ktoś krypto używa do zabawy, to może :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: Kutalisk » wtorek, 14 grudnia 2021, 15:35

Co to się podziało z opłatami na ETH? Jakieś zmiany były?
Wczoraj złapałem ok. 35 GWEI /2,66 $
@adiqq

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: adiqq » wtorek, 14 grudnia 2021, 15:49

też jestem mocno zaskoczony - nie wiem co się dzieje
https://livdir.com/ethgaspricechart/
widać na wykresie, że takie sytuacje częściej się zdarzają....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: maky » wtorek, 14 grudnia 2021, 18:16

Kutalisk pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 15:35Co to się podziało z opłatami na ETH? Jakieś zmiany były?

Wszyscy zrobili już wszystko co było do zrobienia to jest tanio. :lol:

To trwa od kilku dni. Efektem są spadki na ETH. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 1726
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 438
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: fetek » wtorek, 14 grudnia 2021, 22:36

maky pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 18:16Wszyscy zrobili już wszystko co było do zrobienia to jest tanio. :lol:

To trwa od kilku dni. Efektem są spadki na ETH.
że niby już większość siedzi na l2 ?
baramundi95 pisze: niedziela, 12 grudnia 2021, 18:22W ogóle to jakby na to spojrzeć szerzej to kryptowaluty, które są jawne są niezgodne z RODO :-) Każdy, każdemu może zaglądać do portfela i śledzić transakcje. To nawet w zwykłym banku obowiązuje jakaś tam tajemnica bankowa i jedyne co może cię spotkać złego to blokada środków z takiego czy innego powodu lub donos do prokuratury za płacenie za niedozwolone produkty czy usługi.
weź Ty pomysł zanim coś napiszesz.

W RODO chodzi o ogólnie rozumianą identyfikacje, jeśli masz dany walor to by default musi być zapisany tak że nie jesteś w stanie go sparować z daną osobą. Ty nie jesteś w stanie przypisać portfela do danej osoby więc anonimizacja działa tutaj idealnie a w RODO mówimy tylko o pseudonimizacji więc przepisy o których mówisz nie mają tutaj zastosowania.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 02:06

Przeważnie wiadomo kto jest właścicielem portfela. Raz właściciel komuś zapłaci więc go teoretycznie poznamy i z ciekawości można jeszcze poznać historię jego transakcji. Dostawca internetu sprawdzi numer portfela górnika, bo większość idzie bez SSL. Takie kryptowaluty to komedia, one nie mają sensu na dłuższą metę. Kryptowaluta powinna być anonimowa aby nikt postronny nie mógł sprawdzić transakcji i każdy powinien mieć równe prawa do wydobycia nowych monet i przeliczania transakcji.

Obserwuję statystyki potencjalnych zarobków górników i można było niedawno wyciągać z przeciętnej karty graficznej po kilka dolarów, teraz nie ma dwóch. Wszystko to za sprawą tego Londyńskiego porozumienia EIP i zmiany algorytmu.

Czytałem dzisiaj za i przeciw stakeowaniu. To jakieś bzdury i wolne żarty, masz położyć 32 ETH i w razie czego wzór matematyczny ci odliczy karne opłaty za to, że ci zniknął prąd? Obietnica zysków związanych ze wzrostem wartości jest zwykłą piramidą finansową. Przez 2 dni ETH spadło o 10%. Jedynie BTC ma poważną kapitalizację, po BTC jest ETH z 7500 bitcoinami kapitalizacji, przecież to kpina. Następnie długo nic aż się pojawia kilka walut wartych w całości dwucyfrową liczbę BTC.
Jakby je wszystkie zebrać do kupy to by się może nazbierało 10k-15k BTC :-)

Oglądałem też filmy i taka mała koparka BTC, ciągnąca 1.2kW, kosztująca około tysiąca dolarów zarabia dwa dolary dziennie. To przecież nieporozumienie.

Podobno masę ludzi kupiło koparki na kredyt albo za środki z urzędu pracy. Prawda to? Jeżeli tak to jest to właśnie czynnik trzymający ETH na górze. Jak odbiorą ludziom możliwość zarabiania to Ruscy zaczną się oblewać noviczokiem albo polonem :-) Wyparuje pół bioliona dolarów i naiwni zostaną z kartami graficznymi, których nikt nie będzie potrzebował :-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: adiqq » środa, 15 grudnia 2021, 05:55

Pisałem nie raz tutaj na forum, że najwięcej zarabia się w bessie. Zerknąłem do zapisków farmy którą zarządzam - teraz urobek to 10% tego co rok temu w sierpniu/wrześniu.
Akurat EIP1559 oceniam pozytywnie, bardzo pozytywnie, mimo że jestem górnikiem
Nieporozumieniem jest, żeby o miningu wypowiadał się tak kategorycznie kto nie dość że nie ma o tym pojęcia, to dodatow ktoś, kto o tym jedynie czytał lub widział na obrazkach czy filmach :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: markkato » środa, 15 grudnia 2021, 08:58

baramundi95 pisze: środa, 15 grudnia 2021, 02:06Jedynie BTC ma poważną kapitalizację, po BTC jest ETH z 7500 bitcoinami kapitalizacji, przecież to kpina. Następnie długo nic aż się pojawia kilka walut wartych w całości dwucyfrową liczbę BTC.
Jakby je wszystkie zebrać do kupy to by się może nazbierało 10k-15k BTC
W jaki sposób obliczyłeś, że ETH ma 7500 bitcoinów kapitalizacji ? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: maky » środa, 15 grudnia 2021, 15:48

markkato pisze: środa, 15 grudnia 2021, 08:58W jaki sposób obliczyłeś, że ETH ma 7500 bitcoinów kapitalizacji ?

Policzył po dzisiejszym kursie z Coingecko (piję do błędu). :lol:
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 1726
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 438
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: fetek » środa, 15 grudnia 2021, 16:02

baramundi95 pisze: środa, 15 grudnia 2021, 02:06Przeważnie wiadomo kto jest właścicielem portfela. Raz właściciel komuś zapłaci więc go teoretycznie poznamy i z ciekawości można jeszcze poznać historię jego transakcji. Dostawca internetu sprawdzi numer portfela górnika, bo większość idzie bez SSL. Takie kryptowaluty to komedia, one nie mają sensu na dłuższą metę. Kryptowaluta powinna być anonimowa aby nikt postronny nie mógł sprawdzić transakcji i każdy powinien mieć równe prawa do wydobycia nowych monet i przeliczania transakcji.
Wszystko o czym piszesz to są dumnienia, z jednego IP korzysta kilka urządzeń, kilku useraów, czyj jest portfel albo kto kopie ? a może kolega akurat był ze swoim sprzętem i zrobił jakiś przelew ?

Nigdzie nie przechowujesz danych osobowych. Jakby banki i korpo miały chociaż cząstkę transparentności krypto to byśmy nie mili połowy kryzysów i wałków na grube miliardy.

Dlaczego każdy mam mieć równe prawa ? pokaz mi jedno miejsce gdzie masz równe prawa...
baramundi95 pisze: środa, 15 grudnia 2021, 02:06Czytałem dzisiaj za i przeciw stakeowaniu. To jakieś bzdury i wolne żarty, masz położyć 32 ETH i w razie czego wzór matematyczny ci odliczy karne opłaty za to, że ci zniknął prąd? Obietnica zysków związanych ze wzrostem wartości jest zwykłą piramidą finansową.
Przede wszystkim POS zabija pierwotne założenia a w swojej finalnej formie jest po prostu mało atrakcyjny dla posiadacza.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 16:10

markkato pisze: środa, 15 grudnia 2021, 08:58W jaki sposób obliczyłeś, że ETH ma 7500 bitcoinów kapitalizacji ?


https://whattomine.com/ tu jest tabelka w każdej walucie. Wyraźnie widać. Jest BTC i długo nic później ETH i znowu nic i dopiero reszta jakieś śmieciowe ilości.
Wy jesteście tacy mądrzy jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. Jak się mylę to mnie poprawcie.

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: miso20 » środa, 15 grudnia 2021, 16:21

Panowie odpuście, to przecież troll. Widać po postach i reputacji.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: adiqq » środa, 15 grudnia 2021, 16:31

żeby tylko troll - nie ma pojęcia o podstawach...to jak rozmowa ze ślepym o kolorach. Z mojej strony EOT.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 16:37

fetek pisze: środa, 15 grudnia 2021, 16:02Nigdzie nie przechowujesz danych osobowych. Jakby banki i korpo miały chociaż cząstkę transparentności krypto to byśmy nie mili połowy kryzysów i wałków na grube miliardy.

Tak, to święta prawda i trudno się nie zgodzić. Mnie tylko zastanawia kto lub co tak wywindowało ceny krypto, które właściwie nie posiada żadnej wartości. Jakie smart kontrakty, jakie dodatkowe usługi? Ja bym chciał zapłacić anonimowo za coś co jest nie do końca legalne albo wstydliwe z natury. Jak pisałem, za panienkę (lub chłopca) to mogę zapłacić gotówką, chyba że na kamerce :-) I do tego ma być krypto, także do pyknięcia w kasynie. Krypto w obecnej formie, za wyjątkiem XMR i czegoś tam jeszcze tego nie zapewnia więc jest dla mnie bezwartościowe jako dla takiego kogoś kto miałby tworzyć masę ludzką, korzystającą z dobrodziejstwa kryptowaluty.

Ja bym pokrył wyższe gasfee kosztem całkowitej anonimowości ale jak tu być anonimowym skoro na każdą transakcję bym musiał mieć czysto wykopane monety na osobne portfele lub jakoś osobno zakupione na świeże portfele. Wyobraź sobie, że zostanę posłem czy senatorem i za 10 lat mi wytkniecie, że płaciłem za kamerki z transami. Może to przejaskrawiam ale o to właśnie chodzi.

Przy tej kapitalizacji walut jaka jest to teraz zakup kart byłby dla mnie ryzykowny. Sam wiem, że się obudziłem za późno po tej majowej górce i można tylko rzec "gdybym wiedział wcześniej" ale teraz zakup kart jest zbyt ryzykowny więc zostało tylko pogadać i poukładać sobie w głowie na przyszłość.

Dopiero po wejściu PoS na ETH będzie wiadomo co dalej. ETH jako waluta mnie w ogóle nie interesuje i mogą mi nawet dopłacać do przelewów jak nie będę miał jak zdobyć monet anonimowo ani anonimowo nimi zapłacić bez obaw, że inni widzą moje operacje finansowe. Inne waluty mają kapitalizację bliską zeru, rynek jest za płytki na przyjęcie tylu kart graficznych co odpadną za 3 miesiące. Jedyna nadzieja w tym, że ludzie się przerzucą na płacenie czymś innym. Na pewno krypto typu BTC czy ETH nie może być elektroniczną portmonetką, bo przyniesie więcej kłopotów niż pożytku dla nieświadomego użytkownika.

Ten MobileCoin w Signalu też mi się nie podoba. Nie doszedłem czy można się przyłączyć do kopania czy liczenia samych transakcji, bo monety są wykopane w całości. Powiązanie z numerem telefonu to bzdura oraz fakt, że chyba tylko serwery Signal będą to przeliczać. To kolejne bzdury na rynku chociaż ma pewną wartość edukacyjną dla społeczeństwa. Wprowadza zwykłych ludzi w świat kryptowalut i to jest na plus.

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
miso20 pisze: środa, 15 grudnia 2021, 16:21Panowie odpuście, to przecież troll. Widać po postach i reputacji.

Czym jest ta reputacja? Czy tym jak mocno kadzisz jak to będzie dobrze?

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
adiqq pisze: środa, 15 grudnia 2021, 16:31żeby tylko troll - nie ma pojęcia o podstawach...to jak rozmowa ze ślepym o kolorach. Z mojej strony EOT.

Ty za to pozjadałeś wszystkie rozumy i nie podzielisz się wiedzą? Wiesz ale nie powiesz?

Dodano po 13 minutach 38 sekundach:
fetek pisze: środa, 15 grudnia 2021, 16:02Dlaczego każdy mam mieć równe prawa ? pokaz mi jedno miejsce gdzie masz równe prawa...

Zgadzam się. Nie ma komunizmu takiego jak sobie wymyślił np. Trocki. Jest oczywiście pewne "ale". Mityczni ludzie określający się jako Satoshi nie sądzili, że nastąpi taki rozwój ich pomysłu. Algorytm jest zbyt prosty i pozwolił zawładnąć wąskiej grupie ludzi większością wydobycia. Algorytm powinien być taki żeby każdy mógł się dołączyć w miarę posiadanych środków ale nie żeby zawładnął połową sieci przy pomocy asic-ów i specjalistycznych maszyn. Właśnie tym ETH wygrał i zrobił się taki popularny choć wymaga też niewielkich zmian. Żeby nie wyrósł taki Rockefeller, Soros czy Bill Gates.
Ostatnio zmieniony środa, 15 grudnia 2021, 21:10 przez baramundi95, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1691
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 630
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: zomos2 » środa, 15 grudnia 2021, 17:41

Skończccie ten offtop ETH/BTC koryguje

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: baramundi95 » środa, 15 grudnia 2021, 17:58

Rozmawiamy o kursie ETH w związku z przejściem z PoW na PoS. Żaden to oftop.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Postautor: Majkos » środa, 15 grudnia 2021, 18:14

baramundi95 pisze: środa, 15 grudnia 2021, 16:54ETH jako waluta mnie w ogóle nie interesuje
Chyba źle podchodzisz do idei ETH. Ethernet -> Ether -> ETH -> spójrz w przyszłość.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości