Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 16 maja 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Sawran » wtorek, 2 stycznia 2018, 11:53

Ciekawe czemu o tym jest jeszcze tak cicho. Ja na wszelki wpadek dziś kupiłem żeby nie obudzić się z ręką w nocniku jak reszta będzie eksplorować Jowisz. Może stąd ten nagły wzrost ETH.

https://news.bitcoin.com/pr-etherzero-a ... -jan-2018/

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: KONAn » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:31

Sawran pisze: Ciekawe czemu o tym jest jeszcze tak cicho. Ja na wszelki wpadek dziś kupiłem żeby nie obudzić się z ręką w nocniku jak reszta będzie eksplorować Jowisz. Może stąd ten nagły wzrost ETH.

https://news.bitcoin.com/pr-etherzero-a ... -jan-2018/

Moze dlatego ze ten fork zostal odwolany ?? :lol:

https://twitter.com/etherzero_org

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 16 maja 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Sawran » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:36

KONAn pisze:
Sawran pisze: Ciekawe czemu o tym jest jeszcze tak cicho. Ja na wszelki wpadek dziś kupiłem żeby nie obudzić się z ręką w nocniku jak reszta będzie eksplorować Jowisz. Może stąd ten nagły wzrost ETH.

https://news.bitcoin.com/pr-etherzero-a ... -jan-2018/

Moze dlatego ze ten fork zostal odwolany ?? :lol:

https://twitter.com/etherzero_org
Tego się nie doczytałem, chciałem się podzielić znalezionym newsem. Dzięki za info szkoda że nie aktualizowali postu. A w takim razie czemu kurs tak podskoczył nawet jak BTC spadał ?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: KONAn » wtorek, 2 stycznia 2018, 13:37

Zobacz na dominacje BTC..juz tylko 36%...alty oferuja duzo wiecej niz BTC....innowacje i ciekawe pomysly...btc to nawet do platnosci nie da sie uzywac bo fee za duze...ten statek na razie plywa bo wiekszosc altow handlowana jest w parze z BTC...pooli mijaja czasy gdzie spadek BTC wywowule lawine spadkow na altach...owsze nadal bedzie korelacja ale jzu zdecydowanie mniejsza.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Kluka » wtorek, 2 stycznia 2018, 20:37

KONAn pisze: Zobacz na dominacje BTC..juz tylko 36%...alty oferuja duzo wiecej niz BTC....innowacje i ciekawe pomysly...btc to nawet do platnosci nie da sie uzywac bo fee za duze...ten statek na razie plywa bo wiekszosc altow handlowana jest w parze z BTC...pooli mijaja czasy gdzie spadek BTC wywowule lawine spadkow na altach...owsze nadal bedzie korelacja ale jzu zdecydowanie mniejsza.

I Twoje twierdzenie wlasnie leglo w gruzach. Bitcoin pierdnal :lol:
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Iemix96 » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:00

Król się budzi. Wstaje z kolan ciekawe co nam pokaże. Czy pokaże BCH gdzie jego miejsce czy jednak ostatni zryw na stare lata :D Ciekawi mnie jak to będzie.

Dodano po 21 sekundach:
ak myślicie która kryptowaluta zniszczy BTC w 2018?
Będzie to Ripple LTC ETH czy może Bitcoin Cash? To dywagacja ciekawi mnie wasze zdanie ;d bo to ze za rok btc nie bd numerem 1 to juz raczej wiadome .

Dodano po 39 sekundach:
a i o co chodzi z ta ankieta ? bo chyba stara?

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
qqrq76 pisze:
Muhc18 pisze:
qqrq76 pisze:Weryfikuje też inne numery :)
Kolega mógłby coś więcej rozwinac o weryfikacji SMSem na Bithumb? Nie ma już problemów np. z polskiego nr. Tel. Czy są jakieś inne sposoby?
Zweryfikowało mnie normalnie na polski nr. jakiś czas temu - normalnie przyszedł sms. Nie pamiętam już czy jedno czy dwa zera na początku dałem...
Próbowałem na wszystkie sposoby . Ba nawet już konto założylem i myślałem że bd już ok ALE autoryzacja ich sieci mobilnej korańskiej. Warto chyba wpaść na 1 dzien zrobic autoryzacje

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: bl4ck » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:01

Iemix96 pisze: To dywagacja ciekawi mnie wasze zdanie ;d bo to ze za rok btc nie bd numerem 1 to juz raczej wiadome .
Taa od pięciu lat wiadomo i tak co roku ta sama śpiewka... w ten sposób to na pewno ktoś kiedyś trafi, ale pisać że coś jest pewne w świecie krypto to skończony idiotyzm.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Iemix96 » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:15

bl4ck pisze:
Iemix96 pisze: To dywagacja ciekawi mnie wasze zdanie ;d bo to ze za rok btc nie bd numerem 1 to juz raczej wiadome .
Taa od pięciu lat wiadomo i tak co roku ta sama śpiewka... w ten sposób to na pewno ktoś kiedyś trafi, ale pisać że coś jest pewne w świecie krypto to skończony idiotyzm.
Nie napisałem że pewne ale raczej wiadome Czyli prawie pewnie ale nie koniecznie :D

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: KONAn » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:16

Kluka pisze:
KONAn pisze: Zobacz na dominacje BTC..juz tylko 36%...alty oferuja duzo wiecej niz BTC....innowacje i ciekawe pomysly...btc to nawet do platnosci nie da sie uzywac bo fee za duze...ten statek na razie plywa bo wiekszosc altow handlowana jest w parze z BTC...pooli mijaja czasy gdzie spadek BTC wywowule lawine spadkow na altach...owsze nadal bedzie korelacja ale jzu zdecydowanie mniejsza.

I Twoje twierdzenie wlasnie leglo w gruzach. Bitcoin pierdnal :lol:
Nie martwi mnie to bo mam i alty i btc w portfolio wiec jak tu gorzej to tam lepiej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Kluka » środa, 3 stycznia 2018, 00:11

@KONAn, czyli hu**** ale stabilnie... tak jak u mnie ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: sialala » środa, 3 stycznia 2018, 20:50

Ładne ath dzisiaj na eth :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: TheJohnson » środa, 3 stycznia 2018, 23:49

skąd takie wzrosty na eth ?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: SzymonK96 » środa, 3 stycznia 2018, 23:55

Pytanie co będzie dalej. Korekty czy dalsze wzrosty? Czy ktoś bardziej doświadczony może się podzielić swoimi przewidywaniami?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: mr_torpedo » czwartek, 4 stycznia 2018, 00:07

SzymonK96 pisze:Pytanie co będzie dalej. Korekty czy dalsze wzrosty? Czy ktoś bardziej doświadczony może się podzielić swoimi przewidywaniami?
Może nie bardzo doświadczonyObrazek ale moim zdaniem czeka nas test 1k USD, potem może być burza jak w przypadku BTC po przekroczeniu psychologicznej bariery 10k. BCH po przebyciu 1k też zaliczyl potężny strzał, czyli obserwując historię możemy spodziewać się wystrzału. Jednak to opcja dla ludzi o mocnych nerwachObrazek na chwile obecna mocnych spadków się nie spodziewam(patrząc na BTC bo jednak wciąż od kursu króla zależy większość altów) Odrazu mówię że moja opinia nie jest obiektywna bo sam posiadam kilka ETH i może podświadomie mój mózg liczy na wzrosty Obrazek

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: west1974 » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:39

Najwyższy czas żeby wstał z kolan i pokazał innym gdzie ich miejsce w szeregu umarł król niech żyje król

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: grajek1 » czwartek, 4 stycznia 2018, 14:59

1 ETH $1 000,36 USD, bariera 1000$ przekroczona i cały czas rośnie.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Krzysiek76 » czwartek, 4 stycznia 2018, 15:55

Drugi 1000$ może być szybciej niż się nam wydaje :-)

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: KONAn » czwartek, 4 stycznia 2018, 16:07

Krzysiek76 pisze: Drugi 1000$ może być szybciej niż się nam wydaje :-)

Wszystko fajnie ale co z tego jak tych ETH to nigdzie wyslac nie mozna...proboje rozne tokeny na rozne gieldy wysylac z jakims szalonym gas price i nie idzie..transakcja czeka...paranoja jakas....odbiegajac od tematu ETH troche to wydaje mi sie ze waluty ktore beda mialy sznase zaistniec w 2018 roku to te ktore beda mialy szybkie transakcje...bylem neutralnie nastawiony do BCH ale jesli tak ma to wszystko wygladac to musze sie z nim zaprzyjaznic. A to sa dopiero poczatki problemow...wszystko bylo oki dopoki ilosc uzytkownikow i transakcji w sieci nie wzrosla wraz z naplywem nowych ludzi/kapitalu i zwiekszeniu market cap-u.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: bl4ck » czwartek, 4 stycznia 2018, 16:19

@KONAn, Sieć ETH działa aktualnie bez problemu, problem jest u Ciebie.

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: KONAn » czwartek, 4 stycznia 2018, 16:26

bl4ck pisze: @KONAn, Sieć ETH działa aktualnie bez problemu, problem jest u Ciebie.
A co niby u mne ma byc problemem ??

Zlecam transakcje z MEw i trezora z 2x wiekszym GAS niz standartowo i transakcja wisi...ja juz nie mam na to wplywy po tym jak zglosze transakcje

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości