przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Postautor: sirlancelot » poniedziałek, 14 listopada 2022, 10:36

Dzień dobry,

Od kilkunastu godzin wertuję poradniki jak odkręcić mój błąd i wiem tyle, że nic nie wiem.

Jaki mam problem:
Chciałem wypłacić moje ETH z binance na portfel ledger nano s i zamiast to puścić po klasycznej wspierającej sieci wybrałem- Arbitrum.
Wybrałem klasycznie adres portfela i czekam 10 min, 50 min, 2 h i nic nie mam po czym czytam, że źle to puściłem.

Staram się ogarnąć jak zaciągnąć moje ETH na metamaska czy w jakikolwiek inny sposób je odzyskać i jestem skołowany po całości.

Pytanie do Was moi drodzy:
1. czy ktoś może mi w jasny sposób pomóc z przekonwertowaniem tych środków by do mnie wróciły ?

2. czy jest prawdopodobieństwo, że ktoś mi z tej sieci przejmie te drobne eht i sobie przeleje ?

Proszę Was o pomoc i fachowa poradę :roll:

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 14 listopada 2022
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Postautor: warsaw_fan » poniedziałek, 14 listopada 2022, 11:41

@sirlancelot możesz napisać do supportu binance czy mogą cofnąć transakcję lub do supportu od metamaska jeśli takowy jest.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Postautor: multan » wtorek, 15 listopada 2022, 10:49

@sirlancelot
Nie robi się bezpośrednich przelewów między różnymi sieciami (najpierw trzeba 'zmostkować' tokeny do tej samej sieci) i nie miałem takiego problemu jak Ty, ale jeżeli wysyłałeś z Binance to wg mnie przed wysłaniem zostały zmostkowane do Arbitrum. W końcu na giełdzie nie masz osobnych kont z rozbiciem na L2, tylko jedno konto ETH.

Spróbuj tak:

1. Zainstaluj metamaska w przeglądarce.
2. Zaloguj się do metamska przy użyciu Ledgera.
3. Dodaj sieć Arbitrum (nie wiem czy już jest w liście wyboru czy nadal trzeba ręcznie. Jak ręcznie to wpisujesz
Nazwa sieci: Arbitrum One
Nowy adres URL RPC: https://arb1.arbitrum.io/rpc
Identyfikator łańcucha: 42161
Symbol: AETH
4. Przełącz się na sieć Arbitrum i sprawdź czy są tam środki.

Jak nic nie znajdziesz to nie mam pomysłu w tej chwili co dalej, ale nic nie ryzykujesz.
Dopóki korzystasz z Ledgera bez podawania nigdzie seeda, można się bawić i szukać swoich środków.

Jeżeli na jakimś etapie gdziekolwiek przy tej okazji lub w przyszłości pojawi się prośba o wpisanie seeda z ledgera, to będzie to próba kradzieży.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Postautor: KevoXdj » poniedziałek, 15 maja 2023, 11:05

Cześć,
Udało ci się rozwiązać ten problem? Niestety wczoraj zrobiłem ten sam błąd. Mógłbyś poinstruować w jaki sposób udało się cofnąć?
Pozdrawiam 🙌

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelane ETH po sieci Arbitrum na ledger nano S

Postautor: pogrom1 » czwartek, 28 grudnia 2023, 12:45

Cześć, widzę że nie jestem pierwszy.

Problem został opisany tutaj: https://medium.com/@pvspathy/nie-widz%C ... 81730d06cf

Od razu mówię - u mnie nie zadziałało.

Czy udało Ci się rozwiązać ten problem?

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości