Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: anubis » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:31

Co zrobić aby je otrzymać? jeśli ktoś trzyma je na Portfelu sprzętowym np ledger s ?

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:46

Też tego nie wiem, napisałem do giełdy Bitbay zapytanie odnośnie tego czy będą wspierać forka, jak się czegoś dowiem to napiszę o ile ktoś mnie nie uprzedzi :)

[EDIT]
Dostałem informację z giełdy Bitbay i napisali, że na razie nie mają jednoznacznego stanowiska odnośnie tego, czy będą wspierać tego forka. Dopiero po jego oficjalnym wyjściu i sprawdzeniu/przetestowaniu czy jest to bezpieczne zadecydują o tym. Podobnie jest z forkiem BCH i kryptowalutą Bitcoin Candy.

Ale jeżeli zdecydują się wprowadzić te kryptowaluty, to wszyscy, który trzymali je na giełdzie w momencie forka dostaną dodatkowe monety.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: keers » środa, 17 stycznia 2018, 16:18

Wg https://etherzero.org/index.html?id=2#Exchanges Bitbay jest na ich liście.
BTW myślicie, że po forku kurs eth odbije?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: BTC-m » środa, 17 stycznia 2018, 22:31

keers pisze: Wg https://etherzero.org/index.html?id=2#Exchanges Bitbay jest na ich liście.
BTW myślicie, że po forku kurs eth odbije?
Byłem przekonany że ten fork jest odwołany i ma być normalne ICO.

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: multan » środa, 17 stycznia 2018, 22:38

Podłączam sie z pytaniem jak uzyskać coina z forka gdy się trzyma ETH na Ledger?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: keers » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:37

Scam.
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 14:29 przez keers, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:03

Dziś dla odmiany cały rynek kryptowalut odbija się od dna i notuje dwucyfrowe wzrosty, jednym z mocniejszych walorów jest Ethereum o którym ostatnio wspominałem na początku stycznia jeszcze przed barierą 1000$ oraz w przeglądzie tygodniowym gdzie typowałem, że ewentualna korekta może skorygować ceny do ok 1050$.

https://comparic.pl/kryptotrading-anali ... -stycznia/

Kurs spadł jednak poniżej 800$ po czym powrócił powyżej ceny otwarcia, tworząc na wykresie świecę z długim, ponad 30-procentowym dolnym cieniem. Korekta zniosła cały tegoroczny wzrost, zatrzymując się na ostatnim potwierdzonym szczycie. Podobna sytuacja miała miejsce podczas ostatniej korekty z 860 do 520 dolarów w grudniu. Wówczas po świecy z długim knotem, cena nigdy nie spadła niżej, czy tym razem będzie podobnie?

Obrazek
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: bartolini9 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:04

keers pisze: https://www.evobyte.at/ethereum-hard-fork-19-01-2018/ tu na dole jest jak dostać.
To nie jest jakiś SCAM te EtherZero? Metamask ostrzega przed wejściem na ich stronę. Tak samo ostrzega wtyczka EtherAddresLookup.
Czy trzymanie ETH na Ledger S upoważnia do otrzymania ETZ? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: cyzxer5 » czwartek, 18 stycznia 2018, 16:41

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2607526.160

Kazdy niech sam wyciagnie wnioski

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: michok » sobota, 20 stycznia 2018, 16:30

Cześć,
Mam ETH na bitbay-u i myślę nad wysłaniem części na binance. Z tego co widziałem prowizja jest spoko i nie muszę wymieniać ETH na BTC, bo za ETH kupię interesujące mnie kryptowaluty. Wydaje mi się, że plan przejścia na binance za pomocą ETH i granie nim, to dobry pomysł? Jestem noobem, dlatego proszę Was o opinię :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Blebleble » sobota, 20 stycznia 2018, 19:04

michok pisze:Cześć,
Mam ETH na bitbay-u i myślę nad wysłaniem części na binance. Z tego co widziałem prowizja jest spoko i nie muszę wymieniać ETH na BTC, bo za ETH kupię interesujące mnie kryptowaluty. Wydaje mi się, że plan przejścia na binance za pomocą ETH i granie nim, to dobry pomysł? Jestem noobem, dlatego proszę Was o opinię :)
Na bitbayu wciaz jest informacja ze w przelewach ETH mogą występować opóźnienia. Nie wiem jak jest teraz ale ja kiedyś czekałem tydzień czasu. Lepiej to sprawdzić bo przez ten czas się może dużo wydarzyć...

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: michok » sobota, 20 stycznia 2018, 21:45

Blebleble pisze:
michok pisze:Cześć,
Mam ETH na bitbay-u i myślę nad wysłaniem części na binance. Z tego co widziałem prowizja jest spoko i nie muszę wymieniać ETH na BTC, bo za ETH kupię interesujące mnie kryptowaluty. Wydaje mi się, że plan przejścia na binance za pomocą ETH i granie nim, to dobry pomysł? Jestem noobem, dlatego proszę Was o opinię :)
Na bitbayu wciaz jest informacja ze w przelewach ETH mogą występować opóźnienia. Nie wiem jak jest teraz ale ja kiedyś czekałem tydzień czasu. Lepiej to sprawdzić bo przez ten czas się może dużo wydarzyć...
Tydzień czasu? To chyba żarty jakieś :D
dzięki za odpowiedź i uświadomienie mnie.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: MarcK » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:10

michok pisze:
Blebleble pisze:
michok pisze:Cześć,
Mam ETH na bitbay-u i myślę nad wysłaniem części na binance. Z tego co widziałem prowizja jest spoko i nie muszę wymieniać ETH na BTC, bo za ETH kupię interesujące mnie kryptowaluty. Wydaje mi się, że plan przejścia na binance za pomocą ETH i granie nim, to dobry pomysł? Jestem noobem, dlatego proszę Was o opinię :)
Na bitbayu wciaz jest informacja ze w przelewach ETH mogą występować opóźnienia. Nie wiem jak jest teraz ale ja kiedyś czekałem tydzień czasu. Lepiej to sprawdzić bo przez ten czas się może dużo wydarzyć...

Hej,
wiele razy pomimo tej informacji wysyłąłem ETH z BB na bitfinex / binance / Ladger nano i nigdy nie czekałem dłużej niż 15 min.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: cyzxer5 » czwartek, 25 stycznia 2018, 17:39

MarcK pisze:
michok pisze:
Blebleble pisze: Na bitbayu wciaz jest informacja ze w przelewach ETH mogą występować opóźnienia. Nie wiem jak jest teraz ale ja kiedyś czekałem tydzień czasu. Lepiej to sprawdzić bo przez ten czas się może dużo wydarzyć...

Hej,
wiele razy pomimo tej informacji wysyłąłem ETH z BB na bitfinex / binance / Ladger nano i nigdy nie czekałem dłużej niż 15 min.
Zgadzam sie z kolega, ja rowniez mimo ostrzezen o opoznieniach nigdy ich nie doswiadczylem

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: sha256 » sobota, 27 stycznia 2018, 15:41

Na wykresie BTC ciągle mamy brak popytu i słabość.
Tą słabość mogą wykorzystać inne kryptowaluty. Jednym z chętnych jest ETH. Zapraszam:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 87#p443787

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: sha256 » niedziela, 28 stycznia 2018, 12:35

Formacja spodka na wykresie ETH/BTC przepięknie się realizuje. Czyż AT nie jest piękna ;) ? Przepiękny ruch w górę z tej formacji opisany w linku z posta powyżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: VooCash » niedziela, 28 stycznia 2018, 13:48

Ja tu żadnej formacji spadków nie widze, a jedynie atak na nowe ATH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: BitJanusz » niedziela, 28 stycznia 2018, 13:54

Fajnie, że wzrósł. Pozbyłem się górniczych siatek przy 1220 USD, czekałem miesiąc prawie. Pewnie będzie wyżej w przeciągu paru dni, ale cholera wie, czy dotrze do ATH, a 1220 USD nie jest takie złe w obecnej, niestabilnej sytuacji. Gdy FUN wzrósł do 1200 sat to też myślałem, żeby czekać, bo to pokazuje siłę waluty. I co? I g****. Spadł na 850 i się gotuje we własnym sosie poniżej 900.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Thaiphoon » niedziela, 28 stycznia 2018, 14:07

Ja zastanawiałem się czy nie wejść w ETH jak było ostatnio po 950$ i nie wszedłem. Teraz pozostaje mi czekać na spadek i wejść.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: dreimore » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:39

sha256 pisze: Na wykresie BTC ciągle mamy brak popytu i słabość.
Tą słabość mogą wykorzystać inne kryptowaluty. Jednym z chętnych jest ETH. Zapraszam:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 87#p443787
Chciałbym tylko do tego dodać, że na skali 1m utworzył nam się klin zwyżkujący i jest potencjał na ewentualne jego przebicie i utworzenie oto takiego kanału w skali log.
Obrazek
jego obency zasięg prezentuje się tak:
Obrazek
ponadto na 1d w skali log jesteśmy na dolnym ograniczeniu mniejszego kanału wzrostowego z potencjałem wybicia ze spodka do 200% obecnej wartości, chyba że zatrzyma się na górnym ograniczeniu klina ze skali 1m, które wypada mniej więcej na wartości poprzedniego ATH:
Obrazek

Pozdrawiam
amat victoria curam

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości