moje monety w co inwestuje Adolf :)))

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

moje monety w co inwestuje Adolf :)))

Postautor: Adolf_H » środa, 23 października 2019, 10:58

Witam
Na wstępie ostrzegam :)) może to zabrzmi śmiesznie mój nick nie pochodzi od skrótu imienia i nazwiska pana z wąsem tylko od mojego imienia i nazwiska :))) proszę się nie śmiać rodziców się nie wybiera !!

Teraz tak w co inwestuje narazie 10 tyś
które dzielę w trezorze na następujące portfele

1.BNB
2.BTC
3.Etherum
4.XRP
5.BCH
6.LTC

Moja inwestycja jest długoterminowa ,kupuje przez kantor w trezorze pieniądze trzymam tylko na portfelu teraz jak rozmieszczę kapitał
BNB moneta z dużym potencjałem jest główną używaną monetą na największej giełdzie świata stawiam na nią 1000zł
BTC wiadomo klasyka też 10%
Etherum 1000zł
XRP - 2000zł
BCH- Widzę duży potencjał i pewnien znany użytkownik tego forum mnie przekonał do inwestycji w tą monetę :)) wszscy wiemy jaki :)) 4000zł
LTC -1000 zł

Monety będą dokupywał inwestuje długoterminowo nie interesuje mnie krótkotrwała spekulacja myślę o swojej emeryturze nie wierzę rządowi bankierom i systemowi wszystko trzymam na trezorze w liczbe 3 sztuk i a ziarno mam umieszczone w zaszyfrowanym wolumienie trucyrpta w chmurze na kilku serwerach i kilu pendrivach zakopanych w Posce :))))

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

moje monety w co inwestuje Adolf :)))

Postautor: prezes » środa, 23 października 2019, 11:23

Adolf_H pisze: środa, 23 października 2019, 10:58może to zabrzmi śmiesznie mój nick nie pochodzi od skrótu imienia i nazwiska pana z wąsem tylko od mojego imienia i nazwiska )) proszę się nie śmiać rodziców się nie wybiera !!
Ale nick już tak :mrgreen:
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości