AVATARA ICO co myślicie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AVATARA ICO co myślicie?

Postautor: robithc » niedziela, 7 października 2018, 23:55

Słyszeliście może o tym projekcie ?

https://avatara.world/ico

Chodzi o stworzenie platformy w której "wynajmujemy" ludzi z danego kraju, regionu żeby poszli gdzieś i transmitowali nam na video dane miejsce, event, koncert itp

Pomysł wydaje się miec duży potencjał, praktycznie wymyślili nowy zawód i myślę że mogłoby się to przyjąć.
Problem w tym że ten ich zespół nie wygląda super profesjonalnie, strona i whitepaper też niby są ale coś mi nie gra do końca.

https://avatara.world/files/WhitePaper.pdf

Nie mam doświadczenia w ICO także może ktoś będzie chętny ocenic ten projekt ? :)
get rich or die trying

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AVATARA ICO co myślicie?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 października 2018, 01:09

robithc pisze: w której "wynajmujemy" ludzi z danego kraju, regionu żeby poszli gdzieś i transmitowali nam na video dane miejsce, event, koncert
Ciekawy, ale bezsensowny pomysł. Nie widzę wielkiego popytu na to.
Czego to nie wymyślą, żeby ICO robić... :)

Ale może nie mieć to przełożenia na popyt spekulacyjny. Ten potrafi mocno odlecieć, bez względu na pomysł. Sam pomysł - po tym co piszesz,bo nie czytałem o tym - wydaję mi się bez podstaw, by był faktyczny na to popyt.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

AVATARA ICO co myślicie?

Postautor: benq » poniedziałek, 8 października 2018, 07:09

@robithc, Po pierwsze - problem z jakością - żeby była dobra, to musi być świetny sprzęt i transmisja danych.
Po drugie, jaki sens ma ich token? Przecież za taką usługę można zapłacić przelewem, bitcoinem, czymkolwiek.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

AVATARA ICO co myślicie?

Postautor: robithc » poniedziałek, 8 października 2018, 22:13

@benq Twierdza ze pomysl maja od 2011 ale teraz dopiero jest to mozliwe technicznie (jakosc transmisji itp) a co do tokena to ma byc uzywany do platnosci w systemie.

@Wymazywanie w dobie cryptokitties nic mnie juz nie zdziwi ;). Inne zastosowanie to np sprzedaz streamu z miejsca np wypadku przez osobe ktora jest blisko np do stacji tv
get rich or die trying

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

AVATARA ICO co myślicie?

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 9 października 2018, 01:59

@robithc, No dla mnie ten pomysł to bubel kompletny, by oprzeć na czymś ICO. :)
Ale nie wyklucza to wzrostu, wystarczy, że twórcy to ekipa pompująca lub kupią to osobniki takich ekip.
Sam pomysł mnie odstrasza i bym nie kupił, wiadomo jednak, rosnąć może. "Fundamentalnie" bym w to grosza nie wsadził.
Spekulacyjnie nie widzę materiału w pomyśle do wielkiej spekuły, pozostaje sama możliwość, że może być spekulowane.
Nie zdziwi mnie i -90% od ceny ICO za rok i +10000% od ceny ICO. Ja bym jednak tu nie zaryzykował a mam naturę ryzykanta.
Nie śledzę ostatnio ICO, ale chyba nietrudno bardziej poważne i ciekawe pomysły znaleźć.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości