Nowa koparka kryptowalut.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa koparka kryptowalut.

Postautor: MikolajS » środa, 1 sierpnia 2018, 14:12

Kupiłem dwie nowe karty graficzne Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 8 gb (samsung). Po podłączeniu do płyty głównej asus m4n68t-m le v2, postawieniu systemu (windows 10 pro) i zainstalowaniu sterowników. Postanowiłem sprawdzić ile Mh wyciągnie ku mojemu zdziwieniu było to tylko 15 gdzie u inni na tej samej karcie mają przed podkręcaniem po 25. Myślałem że może jest to wina płyty głównej ale podłączyłem jedną kartę do mojego normalnego komputera(asus h81m-k), ale nic to nie zmieniło. Czy ktoś ma pomysł czym to może być spowodowane? Czy może sprzedali mi po prostu lewe karty? :D

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa koparka kryptowalut.

Postautor: redlumek » środa, 1 sierpnia 2018, 15:37

Zajrzyj na stronę Mining.help

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa koparka kryptowalut.

Postautor: slasta » środa, 1 sierpnia 2018, 15:38

Zaktualizowałeś Winde do najnowszej kompilacji ? Na 1703 był chyba problem z niskim hashratem.
Jakie sterowniki masz zainstalowane?
Zegary fabryczne czy coś zmieniałeś ?
Jaki miner ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa koparka kryptowalut.

Postautor: mators92 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 13:15

Miałem to samo. Odinstaluj wszystkie sterowniki i zainstaluj te: https://support.amd.com/en-us/kb-articl ... Notes.aspx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa koparka kryptowalut.

Postautor: cornl » sobota, 4 sierpnia 2018, 00:40

A ustawiłeś sterowniki AMD do tych kart na funkcję "Compute"? Wtedy te 20-kilka powinno Ci wyciągnąć. Tak czy inaczej, żeby wykorzystać potencjał czeka Cię mod biosu i tuning ustawień OverdriveNtool albo czymś podobnym. Zatem porada od redlumek jak najbardziej na miejscu - https://Mining.help i przejście instrukcji krok po kroku.

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości