Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: prezes » czwartek, 26 października 2017, 17:21

W moim ostatnim filmie przedstawiłem, mam nadzieję jasno i klarownie, jak stać się szybko bogatym. Zapraszam do oglądania:
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: Rumcajs » niedziela, 29 października 2017, 04:52

Nastawiłem na jakieś tajne techniki mnożenia kasy x 10 a obejrzałem film i okazało się że to poradnik dla jakiś totalnych ignorantów lub nowicjuszy :)
Zrozumiałem że film dotyczył kryptowalut jak inne filmy Prezesa ale oglądając całość o tym 1 milionie nie odnosiło się takiego wrażenia że mowa o kryptowalutach tylko o kazdej formie inwestycji była mowa nawet o zakładaniu firm własnych. Więcej było ostrzeżeń przed scamami w necie (które nie są zwykle kryptowalutami,tylko piramidami finansowymi) niż jak zarobić ten milion :)
Ale faktycznie sporo ICO jest scamami lub może nie stricte scamami że team ucieka tylko nastawionymi na zebranie kasy przez team a potem "bedziemy sobie dłubali pare lat powolutku bo i tak mamy wiele milionów $ a do tego mamy jeszcze własne coiny dla dev teamu". Z takim nastawieniem coin raczej nie bedzie sporo rósł a może nawet spadać aż zdechnie a team się "naturalnie" rozejdzie skoro nie ma społeczności bo każdy go wywalił za grosze na giełdzie i poszedł dalej.

Jeżeli chodzi konkretnie o kryptowaluty:

1) dodałbym jeszcze od siebie, że to "szybko" to około minimum pół roku do 1 roku czasu. Moze to być też dłuzej powiedzmy 1,5 do 2 lat. Jeśli w 2 lata nie zarobiliście miliona znaczy że źle wycelowaliście z inwestycją czyli nie mieliście tego 80% szczęscia o których mowa w filmie. To szczeście to jest bardzo ważne. Lub można czekać dłużej ale to już nie spełni definicji "szybko" z tematu, no chyba że dla kogoś szybko znaczy też i 5 lat w końcu człowiek może żyć i 100 lat :)
Nie da się zarobić miliona szybciej niż w to przykładowe 0,5 roku chyba że startujemy z bardzo dużym wkładem własnym i ratują nas mniejsze % zysku aby dobić do miliona lub mamy mega farta i kupimy dobrą kryptowalutę(y) w super momencie przed kluczowymi newsami np wyjściem produktu/ważnymi milestone z road mapy.

2) Wg mnie:
Inwestując w krypto aby zarobić pierwszy milion nie daytradujemy.
Nie kupujemy tylko 1 lub 2. Dywersyfikujemy. Kupujemy od 5 do 7 różnych za taką samą kwotę w pln/btc.
Mniej niż 5 to za duże ryzyko że żadna nie wypali, więcej niż 7-8 to za bardzo rozdzielamy środki i jak się okaże że jakaś 1 wypaliła a inne nie lub mało to się okaże że jej wystrzał nie zapewni nam osiągnięcie zaplanowanego miliona tym bardziej że musi też pokryć ewentualne straty na niektórych z pozostałych kryptowalutach jeśli wyjdą straty w zaplanowanym okresie czasowym około 0,5-2 lat.

3) Szczęściu trzeba pomóc: kupujemy wyselekcjonowane przez nas ICO po DOKŁADNYM researchu i sami czytamy ale też czytamy co ważne opinie innych osób (tak wiem tego nie powinno się robić wiele osób tak twierdzi ale jak wszędzie pisze o tokenie/coinie jaki będzie dobry to zapewne będzie on dobry, zwłaszcza jeśli sprzedaż ICO jeszcze się nie rozpoczęła to nie ma jeszcze bagholderów którzy by hypowali bo sami chcą sprzedać). Przykład wątek Stratisa,Waves,Eth na Bitcointalku. Patrzymy na wielu różnych stronach opinie i ratingi, nie na jednej, czytamy też dokładnie uwagi negatywne. Sami nigdy wszystkiego nie doczytamy lub czegoś nie zorzumiemy dlatego warto przeczytać i pozytywne i negatywne innych osob nawet jeśli jest ich dużo. Ale jak kupujemy z nastawieniem na 0,5-2 lat to możemy poświęcić czas na reaserch nawet do startu ICO i zakupu. Patrzymy też na ilość coinów, ile planuje ICO zebrać kasy i jeśli sie da określić wczesniej jaka jest cena coina, jak pojedynczego jest za wysoka (nawet jeśli wynika to z małej liczby coinów) to niedobrze bo łatwo może spaść, ale też jak jest wielka liczba coinów też niedobrze bo trudniej o duże wzrosty taki coin jest powolny i muli cieżko na nim wymusić nawet dobrymi newsami jakiś ruch w górę, czasami potrafią stanąc w miejscu takie coiny na długo. Ale liczba coinów jest mniej ważna od samego ICO jak jest dobre to jest dobre niezaleznie od ilosci coinów o ile nie są jakies extremalnie male lub wysokie te ilosci.
Możemy też kupić coiny/tokeny nie koniecznie z ICO, można zrobić mix w koszyku troche z ICO i trochę już będących na giełdzie lub nawet tylko z będących na giełdzie. Ale kupując te na giełdzie co są to trzeba mieć doświadczenie co kupić. Bo trzeba wziąć pod uwagę więcej czynników niż przy prostym kupieniu ICO. Trzeba znać analize fundamentalną tego co się kupuje i na jakim etapie road mapy ta kryptowaluta jest i co oferuje i przemyśleć ile % wzrosła w długim okresie czasu. Bo ważne jest to że kupując ICO startujemy jakby od zera 0, owszem możemy spaść niżej niż to 0 ale w dłuższym okresie czasu mozemy wrócić łatwo w miarę do tego poziomu jeśli wybrany coin był w miarę dobry. Za to kupując coina z giełdy to na niektórych startujemy od np. 5000% wzrostu na przestrzeni ostatnich 2 lat i oczekujemy że od tej ceny wzrośnie 1000% lub więcej. Może to nie być możliwe przy napompowanych po ostatnim roku coinach na giełdach. A od zera z ceny ICO to każdy dobry może też dojśc do tych przykładowych 5000% bo startuje od zera.

4) Czekamy cierpliwie i nic nie robimy !! Nie panikujemy i nie sprzedajemy za 1/3 ceny lub bo spadło 20%. Bagholdujemy wymagany okres czasu do osiągnięcia na sumie fiat miliona. Czy to milion w $ czy w Pln zależnie jak sobie zaplanowaliśmy.
Jednak co jakiś czas patrzymy co się dzieje ale nie wykonujemy ruchów nawet jak będzie okres że spadnie o 20%. Ale kluczowe informacje przy większych spadkach kursów analizujemy, odróżniamy spadek kursu bo spadł bez powodu od spadków na skutek bardzo złych wieści. Jak dev team się sypie i ciągle ktoś odchodzi a nie udaje się zatrudnić nowych lub opóźnienia do road mapy zaczynają sięgać wielu miesięcy a czas nas goni z tego zaplanowanego czasu to sprzedajemy i wybieramy coś innego.

5) Jak mamy ten 1 milion to absolutnie nie wypłacamy jeszcze, pierw uczymy się języka japońskiego i jedziemy do Japonii.

6) Kupujemy Lambo

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: prezes » niedziela, 29 października 2017, 09:48

@Rumcajs, ciekawe uzupełnienie mojego filmu (właściwie gotowy przepis na to jak kupić lambo), szczególnie spodobał mi się ten fragment:
Rumcajs pisze: Jak mamy ten 1 milion to absolutnie nie wypłacamy jeszcze, pierw uczymy się języka japońskiego i jedziemy do Japonii.
Tylko czemu akurat do Japonii a nie np. do Australii?

Takie moje pytanie do Ciebie, dopisało Ci już szczęście, czy jeszcze nie? Na razie dalej piszesz po polsku więc obstawiam, że jeszcze nie zacząłeś się uczyć japońskiego albo jesteś właśnie w trakcie nauki :mrgreen:
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 29 października 2017, 11:12

Rumcajs nie musi się języków uczyć, bo ma od tego Coiny. On nie rozróżnia, która Coina jest od czego - wszystkie ładne i powabne :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 29 października 2017, 12:03

@prezes, Zauważyłem, że ludzie podchodzący roszczeniowo do zarabiania, ile to nie chcą, ile to nie planują, choć nic nie potrafią, rzadziej osiągają sukces niż ci bez roszczeń, bez planów, skromni, pokorni, ale chcący się uczyć i podchodzący do tego jako zabawy i nauki. Coś w tym jest. :) Nauka, pokora, a zyski z czasem, jako naturalny rezultat wiedzy i postawy. A nie roszczenia, wielkie ego, wielkie plany, nauki zero lub mało. Runek wynagradza i karci za pewne cechy i podejście.

Dodano po 59 sekundach:
@KryptoBanita, Mnie nic tak angielskiego nie nauczyło jak gry RPG za małolata (no i inne gry, ale w RPG najwięcej tekstu hehe).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: amneziahaze » niedziela, 29 października 2017, 21:57

prezes pisze: Tylko czemu akurat do Japonii a nie np. do Australii?
Komary i gorąco?
Wymazywanie pisze: @KryptoBanita, Mnie nic tak angielskiego nie nauczyło jak gry RPG za małolata (no i inne gry, ale w RPG najwięcej tekstu hehe).
postapokaliptyczne typu fallout2 czy wróżki i elfy? zresztą saga przeciągnęła się aż do fonline. Teraz to ja nie wiem o co chodzi w tych grach.

A co do tego wielkiego bogactwa... kupujesz, zakopujesz, pokornie odkopujesz po 5 latach, spieniężasz... coś jeszcze? Grasz w grę. [youtube][/youtube]

Można też pominąć opcje zakop/odkop i podmienić na zakup/odkup w skali powiedzmy raz na miesiac/kwartał/rok, skoro unikać negatywnych emocji to jaki jest lepszy sposob? Nie musisz przecież poswiecac calego majątku, a ten kto liczyc umie dobrze wie dlaczego brokerzy i giełdy kochają dejtrejderów.

Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: asocjal » niedziela, 29 października 2017, 22:45

Podobno, żeby szybko stać się milionerem wystarczy być miliarderem i założyć linię lotniczą ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 30 października 2017, 18:59

prezes pisze: @Rumcajs, ciekawe uzupełnienie mojego filmu (właściwie gotowy przepis na to jak kupić lambo), szczególnie spodobał mi się ten fragment:
Rumcajs pisze: Jak mamy ten 1 milion to absolutnie nie wypłacamy jeszcze, pierw uczymy się języka japońskiego i jedziemy do Japonii.
Tylko czemu akurat do Japonii a nie np. do Australii?
Bo boje sie kangórów :)
prezes pisze:
Takie moje pytanie do Ciebie, dopisało Ci już szczęście, czy jeszcze nie? Na razie dalej piszesz po polsku więc obstawiam, że jeszcze nie zacząłeś się uczyć japońskiego albo jesteś właśnie w trakcie nauki :mrgreen:
Jeszcze nie rozpocząłem nauki japońskiego, ale od lat oglądam anime tylko że z polskimi napisami więc jakiś podkład zrobiłem :P
Może w przyszłym roku lub za dwa :)

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: depresjonista » poniedziałek, 30 października 2017, 22:08

niedlugo to kazdy bedzie milionerem, ale wtedy bochenek chleba bedzie kosztowal milion

Początkujący
Posty: 122
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: GórnikŚląski » niedziela, 12 listopada 2017, 21:24

Eee? To tak na serio? :lol:

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: depresjonista » wtorek, 28 listopada 2017, 17:48

depresjonista pisze:niedlugo to kazdy bedzie milionerem, ale wtedy bochenek chleba bedzie kosztowal milion
Dlaczego oceniony negatywnie napisałem coś niewłaściwego?
Człowiek ledwo staje na nogi a tu taki cios.
Szkoda tylko, że potem wszyscy będziemy płakali, jak się to o czym piszę sprawdzi, zamiast pomyśleć tu razem co zrobić, tylko każdy chce być milioner, a pieniądze są tylko relatywnie wartościowe.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak legalnie i szybko zarobić milion dolarów

Postautor: Marcys23 » wtorek, 27 kwietnia 2021, 12:21

Fajnie byłoby, gdyby przeczytanie na forum wątku jak szybko zarobić, w tym pomogło xd

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości