Książka tradera21/ śledzenie ruchów + "wojenki" inwestycyjnych celebrytów

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: Kutalisk » sobota, 17 lipca 2021, 21:19

FlyingAtom pisze: piątek, 2 lipca 2021, 02:46Wszyscy co mieli płatne grupy (jarząbek), dym się zrobił bo każdy potracił kasę.
Te zarobki co mówią na grupach czy szkoleniach to trzeba dzielić przynajmniej przez 10 jak nie 100, oni muszą kreować się na "ludzi sukcesu" inaczej klienta by nie łapali.
Możesz rozwinąć myśl? Czytając ten komentarz wnioskuję, że znasz ludzi co zakupili produkt i są niezadowoleni. Negatywne komentarze jak rozumiem pokasowane?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: FlyingAtom » środa, 28 lipca 2021, 09:30

Kutalisk pisze: sobota, 17 lipca 2021, 21:19Możesz rozwinąć myśl? Czytając ten komentarz wnioskuję, że znasz ludzi co zakupili produkt i są niezadowoleni. Negatywne komentarze jak rozumiem pokasowane?
Nie znam osobiście, mam informacje z 2 ręki ale od wiarygodnej osoby, zawsze jak coś się dzieje to dochodzi do mnie informacja.
Zresztą sytuacja jest analogiczna do 2018, wtedy też pojawiali się "guru" i znikali po bańce.
Informacje głownie od@stokarz on śledzi ten rynek bo jest przeciwnikiem szkoleń i "płatnych porad" jak cała nasza grupa.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
29
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: stokarz » środa, 28 lipca 2021, 23:56

Trochę się chłopaki powysypywały z płatnymi grupami. I nie ma co się dziwić, nawet jak ktoś ma całkiem niezłe analizy w 60-70% (patrz, Jarzombek) i realnie zarabia/zarabiałby na rynku, to będąc w 95% "long only", wiadomo że przy tak makabrycznej korekcie się wysypie z części zarobków. Zdarza się, później nie raz znajdzie okazję do odbudowania portfolio.

Gorzej natomiast, gdy przy okazji ma płatną grupę. Szczególnie gorąco zaczyna się robić, gdy takowa grupa (z taką właśnie strategią inwestycyjną) zakładana jest u samego szczytu hossy (maksymalne wyceny BTC i altcoinów, a także ogólnie całego rynku kryptowalut dotychczas). Więc od razu pojawia się niezadowolenie - nie jest trudno znaleźć osoby, które wtopiły, szczególnie, gdy strategia long only opiera się w, późniejszej już fazie cyklu, na altcoinach zdecydowanie z prawej strony krzywej ryzyka, bardzo mocno nastawionych na tail-risk.

Ale spokojnie, czołowy ptak polskiej sceny kryptowalut szykuje teraz niebawem swój własny projekt IDO w ekosystemie Terra. A hype taki, że zainteresowanych rodaków odsyłają z kwitkami, z tego co słyszałem :roll:

Jak to mówią, jak brać, to garściami i najlepiej miliony. W końcu, co to komu kilkanaście-dziesiąt milionów wyparowane robi, skoro inflacja za 10 lat i tak nas wszystkich pochłonie. Przynajmniej mają Pana Fotografa w zespole, zatem pamiątkowe zdjęcie będzie wykonane poprawnie i profesjonalnie. 3...2...1.... i każdy w "crypto" polskim opłacony do shillowania! Juhuuu

Ale nie ma co narzekać tylko na nich. Czat BitHuba zna przypadki, kiedy to wpadał szef innych grup odpłatnych, raban robić i dziada (mnie) gonić za eksponowanie złych praktyk biznesowych. A na YT złote usta, złota buzia, złotem jedynie wyniki tradingowe nieozdobione.

Po co wydobywać bitcoiny klasyczną metodą rozwiązywania dziwnych szlaczków, liczb, równań, skoro z kieszeni łatwiej wypadają. Pamięć polskich członków społeczności kryptowalut jest zdecydowanie zintegrowana ze zk-snarks, bo wiedzy tam doprawdy brak. Nie trzeba nawet tego dowodzić 8-), Bentyn pomimo defraudowania milionów już dziś na YT przedstawiany jest znowu jako ekspert.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: Kutalisk » środa, 15 września 2021, 23:21

Kolejny rozdział wymiany slomski vs dyzma21
https://slomski.us/2021/09/15/filmiki-2/

konkretnie ten polecany film:


podważa wiarygodność danych z tego filmu dyzmy21:
https://independenttrader.pl/jaka-jest- ... olsce.html

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: CamillusPL » poniedziałek, 25 października 2021, 22:54

Czytałem książkę jak i całego bloga Tradera. W książce jest sporo rzeczy o których nie pisze na blogu.

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: fetek » czwartek, 28 października 2021, 11:08

Książki nie czytałem ale filmy czasem oglądam, głównie z tematyki, która mnie interesuje. Nie wchodząc w szczegóły napiszę to samo co wielu w komentujących pod filmami, gdybym robił to co radzi autor to niczego bym nie miał i nic bym nie zarobił.

Dla niego jest zawsze źle, zły okres, zła cena, zły rząd, złe pomysły.

Dla mnie to czysty marketing do którego po prostu nie mam zaufania a w ostanom czasie przez bombardujące reklamy wręcz niechęć.

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: fetek » sobota, 1 stycznia 2022, 14:23


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: maky » sobota, 1 stycznia 2022, 16:24

Słabe to. Słabe. Skoro ludzie kupując książkę wpisują kod afiliacyjny to znaczy, że przyszli po obejrzeniu filmu. Ergo praca zrobiona. A kasy nie ma. Reputację trudno zdobyć a łatwo się ją traci.

Książki tradera21 mam i uważam je za fajne zebranie wiedzy, której nie miałem, w jednym miejscu.

Do tradera21 straciłem zaufanie kiedy (jak wielu innych) zaczął się wypowiadać w dziedzinach, o których nie ma pojęcia.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: pael » sobota, 1 stycznia 2022, 17:43

maky pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 16:24Do tradera21 straciłem zaufanie kiedy (jak wielu innych) zaczął się wypowiadać w dziedzinach, o których nie ma pojęcia.


Nie jestem jego fanem, ale domyslam sie, ze nie ma pojecia pomimo bycia wlascicielem kliniki i byciem w kontaktach z wieloma wykwalifkowanymi prywatnymi lekarzami ktorzy maja zdanie inne niz Ty i FB. Nie wpasowal sie w religie i pyk.

Od kiedy zrobil sie celebryta mianstreamu przestalem go sluchac.

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: adamu79 » sobota, 1 stycznia 2022, 23:22

Prania brudów ciąg dalszy, tym razem z drugiej strony. Wcinam popcorn :D


Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: Kutalisk » sobota, 1 stycznia 2022, 23:33

Straszna drama widzę. Dyzma21 się nie pier$%#@! slomski, graff, teraz wapniak. Jakie to polskie.

Ja już się boję lodówkę otwierać, bo mi zaraz wyskoczy. Wszędzie to samo gada, jakbym miał jeszcze książkę kupić i to czytać to bym sfiksował. Wystarczy, że czytam bloga ale faktem jest jego megalomania. Jest już autorytetem od wszystkiego zdrowe żywienie, drewno księżycowe itd.

Swoją droga Fil Niekonieczny też już uwierzył w swoją przezajebistość i wypowiada się o wszystkim, a ludzie łykają jak pelikany.

Taka już natura ludzka - jak ktoś jest autorytetem w danej dziedzinie to uważa się, że we wszystkim co czyni jest tak samo dobry.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: maky » niedziela, 2 stycznia 2022, 10:14

maky pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 16:24Słabe to. Słabe. Skoro ludzie kupując książkę wpisują kod afiliacyjny to znaczy, że przyszli po obejrzeniu filmu. Ergo praca zrobiona. A kasy nie ma. Reputację trudno zdobyć a łatwo się ją traci.

Oglądałem film-odpowiedź tradera21.
Okazuje się, że usuwał afiliantów za ich zgodą.
Jak widać zawsze warto poznać zdanie obu stron.

Dodano po 3 minutach 28 sekundach:
Kutalisk pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 23:33Wystarczy, że czytam bloga ale faktem jest jego megalomania. Jest już autorytetem od wszystkiego zdrowe żywienie, drewno księżycowe itd.

Ta choroba dotyka naprawdę wielu influencerów.
W medycynie nazywamy to syndromem Boga.

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
Kutalisk pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 23:33Swoją droga Fil Niekonieczny też już uwierzył w swoją przezajebistość i wypowiada się o wszystkim, a ludzie łykają jak pelikany.

LOL, widzę, że mamy spójne odczucia. Miałem tu o nim też napisać. :lol:

Dodano po 30 sekundach:
Kutalisk pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 23:33Taka już natura ludzka - jak ktoś jest autorytetem w danej dziedzinie to uważa się, że we wszystkim co czyni jest tak samo dobry.

Syndrom Boga.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: adamu79 » niedziela, 2 stycznia 2022, 12:33

Mi się wydaje, że trzeba oddzielić to jaki Trader jest a jaki nie jest tylko rzetelnie odnieść się do przedstawionych wyżej wrzutek. To Wapniak się na plecach Tradera wypromował a nie odwrotnie. To influencer, "karierę" zrobił na prankach i postanowił zmienić profil. Ja bym podobnie jak Trader spuścił gościa w klozecie jakbym się dowiedział, że próbuje coś sprzedać dając w gratisie coś czego dać nie może (ekskluzywny kontent ze mną nieuzgadniany).
Jedynym powodem, dla którego Wapniak zrobił zasięgi nienotowane ostatnio to wkurw związany z odcięciem od cyca (prowizje za książki). Jakby się sam zachował w porządku (akcja z 10 materiałami z Traderem) to by pewnie ciągle darł z tego cyca i całego smrodu by nie było. Czemu Trader ma być wobec niego w porządku skoro on był nieporządku..

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: adiqq » niedziela, 2 stycznia 2022, 12:40

maky pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 10:19W medycynie nazywamy to syndromem Boga.
Nie wiem czemu, ale od razu pomyślałem o szczepionkach :P

Powiedzcie mi - ja naprawdę jestem inny - że nie szukam wiedzy w YT ?
wręcz - wszędzie indziej, tylko nie tam?
Ja nawet nie wiem o kim wy tu gadacie :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: pael » niedziela, 2 stycznia 2022, 14:18

Jeszcze jedno, moze obaj kreca afere zeby sie podpromowac. Widzialem juz rozne dziwactwa w internecie, ostatnio afery i fame mma w modzie.
Swiat zszedl na psy. Kiedy internet startowal, wszystko bylo pisane, mniej emocji. Obecnie coraz trudniej dokopac sie do ciekawych i merytorycznych zrodel pisanych. YT zjadl wszystko.
maky pisze: ↑ niedziela, 2 stycznia 2022, 10:19
W medycynie nazywamy to syndromem Boga.
poza medycyna nazywamy to syndromem lekarza ;)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: miso20 » niedziela, 2 stycznia 2022, 17:11

pael pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 14:18YT zjadl wszystko.
Jutub pozwala ci przyswoić wiedzę szybciej niż w tekście pisanym - ja oglądam wszystko na prędkości x2, żeby nie marnować czasu. Ponadto możesz słuchać jadąc czy robiąc porządki w domu, więc kolejna korzyść czasowa.

Natomiast oczywiście żeby móc korzystać z dobrodziejstw jutuba, to trzeba mieć wyselekcjonowane kanały bez chłamu.

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: pael » niedziela, 2 stycznia 2022, 17:42

@miso20
Spoiler:
There is one final and essential element to this debate that has been definitively proven: reading is faster than listening.

According to various sources, the average adult reads text around 250 to 300 words per minute. The recommended talking speed for high comprehension is 150 to 160 words per minute. By comparison, auctioneers speak at 250 words per minute, the same rate as readin
Sa zalety sluchania, nie mowie, ze nie ma. Video nie mozesz tak latwo przeszukiwac, jak tekstu.
Przefiltrowanie obecnie YT wymaga niesamowitego wysilku, a osob laskawie wysylajacych timestampy coraz mniej.
Na kazdym wideo YT musisz robic malpie skoki zeby ominac powitanie, reklame, sponsorowany fragment itd.. Do tego kretynskie, klamliwe, clickbaitowe tytuly.

Nie mowie, ze YT jest zly, bo sam uzywam, tez x2, jednak wyparcie blogow ze wzgledu na wieksza monetyzacje YT uwazam za negatywna strone.


Rafal zamknal temat ;-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 2 stycznia 2022, 20:02

Wapniak dał ciała po całości, co tu dużo mówić. Ten pierwszy film co nagrał, to ewidentnie wyglądało jakby zrobił to z braku pomysłu i przywołanie publiki, nie kumam co on odwalił, a w drugim filmie prawie się rozpłakał... no litości... Żadnego sensu nie było w tym działaniu, przecież oczywiste było, że T21 będzie się bronił i prawda wyjdzie na jaw. A po filmie T21, to ja nie wiem czy teraz ktokolwiek będzie chciał u niego na kanale wystąpić. Jak dla mnie - VetoMedia właśnie zatonęło.

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: fetek » wtorek, 4 stycznia 2022, 00:00

adiqq pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 12:40Powiedzcie mi - ja naprawdę jestem inny - że nie szukam wiedzy w YT ?
wręcz - wszędzie indziej, tylko nie tam?
Ja nawet nie wiem o kim wy tu gadacie
To już nawet nie kwestia szukania wiedzy, raz coś wpiszesz albo obejrzysz i masz bombardowanie.. Ja w wielu kwestiach ze swojej branży wróciłem do książek, do starych książek.
miso20 pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 17:11 Natomiast oczywiście żeby móc korzystać z dobrodziejstw jutuba, to trzeba mieć wyselekcjonowane kanały bez chłamu.
są takowe ? Na początku nie jeden kanał wydawał mi się obiecujący ale z czasem gdy zdobywałem wiedzę z danego zagadnienia zawsze dochodziłem do tego samego wniosku.. każdy wciska swój kit.

Wypowiem się tylko o t21 bo tego drugiego nigdy nie oglądałem, nie da się tego słuchać, każdy materiał jest taki sam a przezajebistość większa od mojej.
ChomiczyPlan pisze: niedziela, 2 stycznia 2022, 20:02 A po filmie T21, to ja nie wiem czy teraz ktokolwiek będzie chciał u niego na kanale wystąpić
po ludziach to spłynie a za miesiąc zapomną, po za tym ludzie dzięki T21 budują zasięgi więc rotacja i klepanie mantry dalej będzie.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ksiązka tradera21 Inteligentny Inwestor XXI wieku/ śledzenie ruchów tradera

Postautor: miso20 » wtorek, 4 stycznia 2022, 09:28

@fetek jak chodzi o krypto to zasadniczo nie. Lubię obejrzeć sobie Benjamina Cowena czasem. Chodziło mi też o inne kanały, od szachowych przez muzyczne, filmowe, rozrywkowe, gamingowe, po spoleczno-polityczne. Rzecz jasna każdemu co innego będzie pasować, ale ja ze swojego repertuaru jestem zadowolony.

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości