inwestycja długoterminowa na 2 lata 2019-2020

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 621
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Rumcajs » czwartek, 2 maja 2019, 08:20

@mecenas
Ok możliwe ale mi chodzi o anonimowośc zawartą bezpośrednio w coinie a nie to że ktoś "nielegalnie" miksuje BTC podpadając pod AML. Sam w sobie Bitcoin nie jest anonimowy a więc brak podstaw żeby go gdzieś delegalizować. Nie mówię że to niedługo będzie jeszcze w tym roku ale w 2020 czy 2021 już może być, krok po kroku narazie w UE giełdy obverwały regulacjami od 2020 https://www.chip.pl/2019/03/unia-europe ... yptowalut/ potem nic nie szkodzi zeby za rok dodać do tego że nie wolno im handlować okreslonymi coinami anonimowymi.
Co do Dasha to nie jestem pewien bo on ma to jako funkcje prywatności i czytałem że jest na tym za mały ruch żeby to było skuteczne jednak ma to w opcjach.

Początkujący
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: adiqq » piątek, 3 maja 2019, 16:58

Rumcajs pisze: czwartek, 2 maja 2019, 08:00Nie wiem które polecić sam się rozglądam za czymś z topki bo na słabych już straciłem bardzo dużo % kapitału.
Dodaj może jakąs 1 platformę poza Eth może nawet 2, może tego EOSa sporo osób go poleca, moze ktos ma jeszcze jakies propozycje dobre.

Na chwilę obecną zastanawiam się nad obcięciem XMR,DASH,ETC i LTC o 5% i przełożenie tych 20% na BTC. I jeszcze myślę nad zmniejszeniem ETH na rzecz EOS właśnie.

Wróć do „Inwestycje”