Antminer D3 awaria i przestroga.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: pierdzacysmok1 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:02

Opiszę mój problem mam dwie sztuki D3 i internet Orange neostrada.
Nie opłaciłem rachunku i odcieli mi neta , poleciałem opłacić i za 4 godziny juz mam internet.
Obie koparki zrestartowałem i dupa ,na obydwóch dupa (nie chodzi po jednej płycie haszującej i pare X na pozostałych.
Po wielu próbach resetu jedna koparka wróciła do zywych na 100% natomiast druga nie.
Objawy.
Po wejściu do koparki po ip. nie widac 2 płyt tylko jedna widoczna (tak jak by była tylko jedna zainstalowana )
natomiast prędkość kopania tak jak by dwie pyty dzialaly . (nie chodzi o to ze sa x tylko brak plyt)
Dioda czerwona mruga , a po nocy sie paliła i koparka stała na amen.
Znowu reboot i od nowa widać jedna płytę , prędkosc jak by działały dwie i mruga czerwona dioda.
Zaznaczam nie doturbiałem sprzętu nawet na minutę, mam gwarancję jeszcze , ale koparka nie kupiona z mojego konta co o tym sadzicie????

Dodano po 7 minutach 17 sekundach:
Zaznaczam zasilacz sprawdzony , nawet zapięty kolejny nowy z pudełka, soft wgrany najnowszy juz w grudniu

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: Poll11 » wtorek, 23 stycznia 2018, 18:59

I co ruszył sprzęt czy dalej nie mazna z nim nic zrobic?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: pierdzacysmok1 » czwartek, 25 stycznia 2018, 23:20

kopie na dwóch płytach i bedę reklamował bo jakas przerwa w bitmainie do 26 stycznia , nie znam procedury reklamacji musze sie wczytac czy całą koparkę czy samą płytę sterującą i wogóle jak....
jak ktos przechodził juz cos podobnego z bitmainem to wskazówki mile widziane ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: radas » wtorek, 13 lutego 2018, 19:29

Miałem to samo. Wysłałem na serwis, wczoraj wróciła - niestety nie moja - jakaś brudna z powymienianymi chipami. Jutro ją podłączę pod koparkę. Naprawa trwała około 5 dni.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: pierdzacysmok1 » niedziela, 18 lutego 2018, 17:01

radas pisze: Miałem to samo. Wysłałem na serwis, wczoraj wróciła - niestety nie moja - jakaś brudna z powymienianymi chipami. Jutro ją podłączę pod koparkę. Naprawa trwała około 5 dni.
radas pisze: Miałem to samo. Wysłałem na serwis, wczoraj wróciła - niestety nie moja - jakaś brudna z powymienianymi chipami. Jutro ją podłączę pod koparkę. Naprawa trwała około 5 dni.
Kolego opisał byś może procedure reklamacji krok po kroku i jak wraca koparka naprawiona czy nie clą jeszcze raz, i jaki koszt przesyłki....

Dodano po 2 minutach 18 sekundach:
A jeszcze jedno ,czy można reklamować z innego konta bitmaina niż był zrobiony zakup ?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer D3 awaria i przestroga.

Postautor: radas » poniedziałek, 19 lutego 2018, 22:32

Na stronie bitmaina wygeneruj sobie ticket. Przy D3 wysyłasz tylko uszkodzoną płytę. Po nadaniu przesyłki wpisujesz jej numer w ticket. Wysyłałem DHLem, była błyskawicznie u nich. Koszt około 220zł jak dobrze pamiętam. Przy wysyłce wpisujesz wartość 45USD, wystawiasz pseudo-fakturę (co to za produkt) i podpisujesz jakieś tam oświadczenie co zażąda DHL. Naprawa a raczej wymiana trwała z 4 dni. Odesłali mi naprawioną po wymianie 6-7 chipów, brudną i wolniejszą sztukę. Działa z częstotliwością 487Mhz i już trochę sypie błędami. Jedno co dobre to ma temperaturę taką samą jak reszta płyt. Ta co się uszkodziła miała zawsze około 10 stopni więcej niż reszta.

Nie wiem jak z reklamacją z innego konta ale myślę, że przejdzie.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość