Jak wypłacić środki z Paper wallet ?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki z Paper wallet ?

Postautor: redbog » piątek, 14 czerwca 2019, 22:32

@PLPL Jeśli to jest wydruk z bankomatu w sensie ten "papierowy portfel" utworzył bankomat to ma się to ni jak do bezpieczeństwa i w ogolę czegoś takiego nie powinno się nazywać papierowym portfelem.
Papierowym portfelem przyjęto nazywać wygenerowany własnoręcznie na komputerze odciętym od internetu klucz prywatny i zapisanie/wydrukowanie go na kartce wiec to ogromna różnica miedzy tym "paragonem" z bankomatu który ty posiadasz.

Jeśli masz sprzętowy portfel to on jest na podobnym poziomie bezpieczeństwa co portfel offline z mojego opisu wiec nie musisz tego ogarniać tylko uruchamiaj ten portfel sprzętowy zrób jego kopie bezpieczeństwa i wpłacaj na niego bitcoiny z tych paragonów bankomatowych.

Ja bym dla tych paragonów całkowicie nie ufał ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo że ty nie jesteś jedynym posiadaczem kluczy prywatnych przecież może je mieć też operator bankomatu wiec bitcoiny te nie są twoje beda dopiero w momencie jak przelejesz je na swój portfel. Don't trust, verify.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 8 czerwca 2019
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki z Paper wallet ?

Postautor: PLPL » sobota, 15 czerwca 2019, 09:45

Przekonało mnie to dzięki tak zrobie

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki z Paper wallet ?

Postautor: Kryptomar » niedziela, 16 czerwca 2019, 00:57

Panowie, co sądzicie o paper wallet na ETH, to jest to samo co na btc czy bch, tak samo bezpieczne i tak samo dzaiała? Proszę o jakieś sugestie. Podaję link do tego paper walleta na ETH, z którego chciałbym skorzystać.

https://generatepaperwallet.com/ethereum/index.html

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość