"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Cena Dash w styczniu to około 30$. Czy z końcem marca 2024 Dash zrobi 2x i przebije 60$?

Czas głosowania minął wtorek, 27 lutego 2024, 14:20

Nie ma szans i będzie bujał się w przedziale 20$-40$
5
63%
Tak, są duże szanse na 2x i przebicie 60$!
3
38%
 
Liczba głosów: 8
Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: msvklr » wtorek, 30 listopada 2021, 13:14

Ja zostawię swoje 3 grosze jako kilkuletni posiadacz Masternodów których w tym roku postanowiłem się pozbyć.
W 2017 roku posiadanie MN było chyba jedną z bardzo niewielu opcji posiadania pasywnego przychodu, w dodatku z zachowaniem pełnego dostępu (co do dzisiaj jest dość unikatowe).
Dużo się jednak zmieniło, DeFi urosło w siłę i zwrot rzędu 6% rocznie nie interesuje absolutnie nikogo.
Dash w realiach poprzedniej bańki miał duży potencjał ale przez okres bessy wszystko działo się dość wolno i choć pozostali wierni swojej wizji Digital Cash, problem polega na tym, że mało kto chce jednak używać krypto do płacenia, a na pewno w tym celu nie skupuje ich z rynku.

Z mojego punktu widzenia straciłem wszelkie incentive do trzymania masternode, na przestrzeni 4 lat bardzo rzadko można było zaobserwować samodzielne ruchy cenowe w oderwaniu od BTC (prócz okresów altseasonu).

Szczerze życzę aby posiadacze Dashów wyszli na swoje a projekt znalazł uznanie inwestorów i przede wszystkim użytkowników!

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » wtorek, 30 listopada 2021, 15:36

my tu gadu gadu o oczywistym fakcie że nikogo 6% w skali roku na tym rynku nie interesuje (przy ekstremalnie ryzykownej inwestycji MN 1000x180$ gdzie spokojnie możesz popłynąć -70% w tej ogromnej kwoty) a tymczasem jest pogłębiony rekord w dewaluacji Dash do ETH i potwierdzenie trendu. I pomyśleć że swego czasu 1dash = 1eth
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: KamilZ » wtorek, 30 listopada 2021, 15:42

@msvklr To bardzo cenna informacja z punktu widzenia obecnych inwestorów w Dash. Dzięki za podzielenie się.
1. Można spytać, czy pozbyłeś się ich całkiem i w jakich miesiącach się to odbyło? Chodzi mi o ramy czasowe mniej więcej.
2. Wychodziłeś do jakiś konkretnych projektów i dlaczego do nich właśnie, czy może do stabli lub FIAT?
3. Co musiało by się stać, abyś postanowił wrócić?

Dziękuję za odpowiedzi.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Pogromca » wtorek, 30 listopada 2021, 16:26

koparki pisze: wtorek, 30 listopada 2021, 15:36my tu gadu gadu o oczywistym fakcie że nikogo 6% w skali roku na tym rynku nie interesuje (przy ekstremalnie ryzykownej inwestycji MN 1000x180$
Myślę też, że zmniejszenie liczby wymaganych Dashów do posiadania masternoda też zwiększyłaby popyt i zachęcała nowych. Np. 250 lub 500, a może nawet 125 ;) Jak ktoś ma zainwestować dziś 180k dolarów to pewnie weźmie jakiś nowy nft czy defi, gdzie 6% jest w stanie zrobić w miesiąc. Lub pobawić się w dywersyfikację. Czasy się zmieniają. Krypo z dziś to nie to samo crypto co było w 2014 czy 2017.

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: msvklr » wtorek, 30 listopada 2021, 16:36

1.sprzedalem wszystko (2 mn) jakoś w polowie września
2. Przerzuciłem wszystko w LUNA długoterminowo. Doskonała ekonomia tokenu + 10% nagród za staking + silna społeczność
3. Ciężko mi sobie wyobrazić powrót. Być może szeroki ekosystem wokół dasha? Bez defi wszystko inne niz btc wydaje mi się teraz mało interesujące.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » wtorek, 30 listopada 2021, 16:57

msvklr pisze: wtorek, 30 listopada 2021, 16:36Przerzuciłem wszystko w LUNA długoterminowo.
gratuluję masz już +40% jeśli zrobiłeś to w połowie września
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: kubix89 » piątek, 3 grudnia 2021, 18:58

Witam. Dawno nie zaglądałem tutaj. Tak czysto hipotetycznie. Co sądzicie jakby teraź hossa się faktycznie skończyła i Co by się mogło stać z takim projektem jak dash który fundamentalnie jest jednym solidniejszych projektów na rynku ,ale czegoś brakuje bo jak widać nie radzi sobie w hossie a co dopiero w długoletniej bessie :| Wg cena mogła by spaść do kilku $ l. Więc cena 1000 szt dash była by naprawdę już śmieszna i osiągalna dla każdego... Więc do tego czasu cegły by spadały.. Zostali by tylko fanatycy projektu.. jestem ciekaw waszych opinii ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » piątek, 3 grudnia 2021, 19:25

kubix89 pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 18:58Więc cena 1000 szt dash była by naprawdę już śmieszna i osiągalna dla każdego... Więc do tego czasu cegły by spadały..

Cegły nie będą IMHO spadały. Już spadły lub padają. Cena może spaść poniżej $33. Jestem przygotowany na zakupy po tej cenie a jeszcze lepiej niżej.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » sobota, 4 grudnia 2021, 11:55

Jak Dash planuje być płacidłem w świecie gdzie budzisz się rano i masz 25% mniej pieniędzy, które miałeś wczoraj :D?
Fajnie, mniej prowizji się płaci, ale co z tego jak zanim zapłacisz może się okazać, że nie stać się już na rzecz, którą chcesz kupić lub przelać w sprawach biznesowych?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » sobota, 4 grudnia 2021, 11:57

Nick_z_blendem pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 11:55Jak Dash planuje być płacidłem w świecie gdzie budzisz się rano i masz 25% mniej pieniędzy, które miałeś wczoraj :D?
Fajnie, mniej prowizji się płaci, ale co z tego jak zanim zapłacisz może się okazać, że nie stać się już na rzecz, którą chcesz kupić lub przelać w sprawach biznesowych?

Przecież trąbię o tym "od lat".
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » sobota, 4 grudnia 2021, 12:46

Nick_z_blendem pisze: sobota, 4 grudnia 2021, 11:55budzisz się rano i masz 25% mniej pieniędzy,
oby tylko , dash potrafi wykręcić wynik -70% w kilka , kilkanaście dni ...mimo że planują Evolution ;) juz jest w piku -45% w 10dni !

Dodano po 16 minutach 18 sekundach:
co ciekawe kolega który uciekł od Masternoda Dasha do projektu Luna nie narzeka gdy Bitcoin spada., wykresy zupełnie do siebie niepodobne. Nie rozumiem w takim razie jednego z poprzednich wpisów , że ktoś czeka na okazję dash po 33$ po co? skoro kształt wykresu nie rokuje a sam projekt nie ma już żadnego praktycznego zastosowania, jest to po prostu wielka bagholderownia Masternodów które w końcu się rozleją na rynek uwalniając pierdylion monet na które nie ma popytu.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » sobota, 4 grudnia 2021, 16:22

Pierdu pierdu, cegły po 1000, w sumie zgodzę się ze gdy trafiają na rynek to cena może spaść trochę ale to co widzieliśmy dzisiaj rano to nie są cegły tylko typowy rynek tradera. Bitek pociągną wszystko i tyle, Dash i nie tylko on traci jak zwykle wtedy.
A co do cegieł to od wczoraj do dzisiaj ani jeden MN nie spadł więc zostawmy cegły na boku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » środa, 22 grudnia 2021, 19:37

Ktoś dzisiaj kupił 30k DASH na Binance.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » środa, 22 grudnia 2021, 19:41

trafił się ryzykant pod evolution, @__kot__ mówił że to kwestia tygodni.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » sobota, 1 stycznia 2022, 13:55

Kto pytam kto?!
Kto był ta jedyna osoba korą zgadła poziom Dasha na koniec roku 2021 na parze z btc?
Wynik to: "Pomiedzy 0.001 - 0.005"
Zgłoś się czeka tip w Daszku na Ciebie. Gratulacje!
Śmiało pisz tutaj, ale możesz mnie znalesc na discordzie Dasha i telegramie lub Twitterze jako splawik21.
Screen z głosowania niezbędny.
ps. tip w Dashu ważny do końca następnego tygodnia tj niedziela 23:59 ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: SzypkiWonsz » sobota, 8 stycznia 2022, 00:58

splawik21 pisze: sobota, 1 stycznia 2022, 13:55Śmiało pisz tutaj, ale możesz mnie znalesc na discordzie Dasha i telegramie lub Twitterze jako splawik21.

mozna prosic linki do discorda i telegrama dash? Chyba, że piszesz o glównych kanałach DASH a nie PL :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » sobota, 8 stycznia 2022, 07:19

staydashy.com & https://t.me/dash_chat
@SzypkiWonsz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » sobota, 8 stycznia 2022, 22:38

Coś ewidentnie dzieje się na DASH-u od dwóch dni. Odkleił się od spadków.
Ktoś z was gra pod announcement? ;)

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Screenshot 2022-01-08 at 22-39-12 3202 51 ETHUSDT Binance Spot.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: miso20 » niedziela, 9 stycznia 2022, 01:12

@maky też miałem spore zdziwko, ale spadł tyle, że nie warto się tym podniecać na razie, o ile ktoś nie dokupił w ostatnim czasie :mrgreen:

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 9 stycznia 2022, 09:09

maky pisze: sobota, 8 stycznia 2022, 22:40Coś ewidentnie dzieje się na DASH-u od dwóch dni. Odkleił się od spadków.
Ktoś z was gra pod announcement?
Przecież @__kot__ mówił że EVO to juz kwestia tygodni , to jest "wzrost" (namiastka wzrostu) pod newsa EVO. Ekipa Dash kończy EVO w słabym momencie na giełdzie ("dash nie jest dla spekulantów") a szkoda bo taki sam news podczas innego klimatu na rynku mógłby przesunąć kapitalizację w inne rejony.

Dodano po 21 minutach 53 sekundach:
Zobaczcie na skalę 1W wykresu dash/usd jak rynek z przytupem przyjął rewolucję zapowiadaną ciągle na przestrzeni lat że jest już tuż tuż od 2018r.
Sam obecny kurs to niemal poziomy bessy z 2018/2020 , gdzie jest w porównaniu do tego bitcoin i eth każdy wie.
---

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość