"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Aktualnie Dash na Coinmarketcap zajmuje 184 miejsce. Czy do końca Q2 2024 Dash wejdzie do top125?

Czas głosowania minie piątek, 31 maja 2024, 12:30

TAK
0
Brak głosów
NIE
1
100%
 
Liczba głosów: 1
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Początkująca » poniedziałek, 13 listopada 2017, 13:47

post usunięty
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:44 przez Początkująca, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: jacek-g » poniedziałek, 13 listopada 2017, 13:49

czy normalne uważasz jest kupić coś za ponad 1.000$ gdy na wszystkich wiodących giełdach chodzi po 400$??

nie musisz odpisywać, koniec off topu.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Bogatymnich » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:04

Rozmawiałem właśnie z konsultantem bb. Powiedzieli że kurs był spompowany przez użytkowników bb. No śmiechłem. Ze niby gracze bb spompowali dasha do 5k? haha takiej bajki dawno nie słyszałem.

Aaa i fakt, jestem idiotą.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:19

Bogatymnich pisze: Rozmawiałem właśnie z konsultantem bb. Powiedzieli że kurs był spompowany przez użytkowników bb. No śmiechłem. Ze niby gracze bb spompowali dasha do 5k? haha takiej bajki dawno nie słyszałem.
Pewnie ,że tak . Strzygli głupich . Przecież sam pompowałeś kurs kupując po 4300$ . Do kogo masz pretensje ? Powinieneś je mieć do Siebie .
Przypominają Mi się filmy z youtube jak w Lidlu się zabijają o coś co można zawsze kupić . Włącza sięzombie i skaczą przez siebie po byle klapki czy karpia .
To samo robiłeś Ty . Ja sprzedałem 0,89 Dash za chyba 3700 i jestem bardzo zadowolony .
Kategorycznie nie powinni oddawać kasy nikomu bo i za co . Skoro ktoś chce być milionerem w dzień to zostanie gołodupcem na wieki ( bez obrazy ,że to niby do Ciebie ) .
Teraz forum po pompce na Dash i BCC jest zaśmiecone całe postami pt. kiedy odbije , kiedy pompa kiedy coś tam ! Bo naładowali kasy z zachłanności a wiadomo jak się zachłanność kończy .
Optymistycznie to waluty rosną o ok 50% rocznie więc dasz za jakiś policzalny czas będzie tyle kosztował.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Bogatymnich » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:23

Miłe pocieszenie. Pozdrawiam

Koniec off topu.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: redbog » poniedziałek, 13 listopada 2017, 15:09

Bogatymnich pisze: Ze niby gracze bb spompowali dasha do 5k? haha takiej bajki dawno nie słyszałem.
Większość graczy bb są łagodnie ujmując dziwni, moim zdaniem wynika to w sporej mierze z tego że nalazło tam pełno typów z mlm piramid finansowych itp dziwnych tworów. Są podatni na manipulacje, często całkowicie nie racjonalnie podejmują decyzje. To są w sumie hazardziści.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: anty » poniedziałek, 13 listopada 2017, 15:23

nie sprzedałem i 10 min przed ostatnim wystrzałem wyłączyłem kompa i poszedłem spać... miałem ustawić sell na 490 ale mi sie nie chciało ... jaki ja jestem głupi :D

tak czy inaczej, siedzę w tym dalej i się zastanawiam czy będziemy teraz się bujać w okolicach 400$ czy poleci do 320$, skąd przyszło.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 4 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: alkobicz » poniedziałek, 13 listopada 2017, 15:48

dzisiaj, moglby bithumb zrobic pompke pod 2k..

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: jacek-g » poniedziałek, 13 listopada 2017, 16:01

tak czy owak dasha zawsze warto mieć :) , ja robię akumulację cały czas, wysiadam przy 2.500$

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Lukas_z_Pola » poniedziałek, 13 listopada 2017, 16:02

alkobicz pisze: dzisiaj, moglby bithumb zrobic pompke pod 2k..
Niemożliwe, to wczorajsze 500+ $ spowodowane było wejściem Dash na jedną z giełd. Ja spodziewam się raczej stabilizacji na 420-450$ do końca listopada i 500 $ z małym + do końca roku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Początkująca » poniedziałek, 13 listopada 2017, 23:14

Nie wiecie, czy @Wymazywanie zmienił nick, czy przeniósł się na inne forum?

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Wiem, ze to nie w temacie, ale nie mam gdzie zapytać, a on tutaj ostatnio się udzielał.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 13 listopada 2017, 23:18

@Początkująca, Taa siedzi teraz tylko na telegramie grupa CryptoGothamChat i nagania ludzi.

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: yaretzky » czwartek, 16 listopada 2017, 17:28

Ktoś może się podzielić od jakiego poziomu na parze DASH/BTC się może odbić teraz?

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Jaroslaw » czwartek, 16 listopada 2017, 17:33

yaretzky pisze: Ktoś może się podzielić od jakiego poziomu na parze DASH/BTC się może odbić teraz?
jak odbije ponad 440 to mozna kupować, jak spadnie poniżej 400 to bedzie lecial w dół

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: nariensi » czwartek, 16 listopada 2017, 18:30

@yaretzky w tej chwili jest zależny od kursu BTC, uwolni się na korekcie, a może po wybiciu na parze z USD? Tam podobno bullish pattern https://www.tradingview.com/chart/DASHU ... -To-Trade/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3268
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: akos » czwartek, 16 listopada 2017, 19:06

Jaroslaw pisze:
yaretzky pisze: Ktoś może się podzielić od jakiego poziomu na parze DASH/BTC się może odbić teraz?
jak odbije ponad 440 to mozna kupować, jak spadnie poniżej 400 to bedzie lecial w dół
Kolega pytał o parę DASH/BTC a nie DASH/USD. Poza tym kupować lepiej tanio a sprzedawać drogo a nie odwrotnie :]

Względem BTC została zniesiona całkowicie ostatnia zielona świeca 1D. Dodatkowo na tym poziomie cena utrzymywała się przez większość października co mogłoby być przesłanką do zakupu. Jednak przy dalszej pompie BTC pod ATH można spodziewać się dalszych spadków i być może nawet zniesienia całego wzrostu od 06.11. Krótko mówiąc albo wzrośnie albo spadnie :) ale przynajmniej wiadomo, że jesteśmy w istotnym punkcie i można ustawić pozycję z rozsądnym stop lossem. Racjonalnie byłoby stawiać na odbicie, ale pompa na BTC z natury racjonalna nie jest, więc i cena dasha względem bita również.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: mecenas » czwartek, 16 listopada 2017, 19:10

akos pisze: Poza tym kupować lepiej tanio a sprzedawać drogo a nie odwrotnie :]
Niekoniecznie, wszystko zależy od strategii. Można kupować drogo i sprzedawać jeszcze drożej.
Spekuluję longami na GPW metodą "na wybicia szczytów" i wiem co mówię, mam to w liczbach.
Można mieć strategię, która kupuje siłę a nie słabość. Gdy cena spada, statystycznie nadal będzie spadać.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: yaretzky » czwartek, 16 listopada 2017, 19:13

Dzięki wszystkim :)

zastanawiam czy ustawić się na za zakupy za0.05 czy zaczekać bo może będzie taniej :)

BTC właśnie pompują więc może jest szansa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3268
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: akos » czwartek, 16 listopada 2017, 19:39

@mecenas Tak, ogólno teoretycznie słusznie choć na crypto lepiej chyba wychodzi się na kupowaniu dołków niż ganianiu wzrostów, które zazwyczaj są równie mocne co chaotyczne i ulotne. W tym konkretnym przypadku wydaje mi się jednak, że właśnie lepiej szukać wejścia na dashu teraz ze SL poniżej 400 zamiast czekać na 440 gdzie można by już mieć zysk 40 $ na monecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: mecenas » czwartek, 16 listopada 2017, 19:45

akos pisze: lepiej chyba wychodzi się
Wszystko ładnie i możesz mieć rację, nawet podejrzewam, że masz.
Problem w takich dywagacjach jest oczywiście jeden: brak konkretnych danych empirycznych w wiarygodnej próbie statystycznej. Dlatego ja nie spekuluję na crypto dużymi pozycjami, bo zwyczajnie NIE WIEM jaka strategia ma przewagę - nie mam jak tego sprawdzić, bo marnie jest z dostawą danych do obliczeń i marna (krótka) jest historia np. DASHa.
Mimo wszystko życzę wysokich zwrotów z ewentualnych transakcji wszystkim, którzy próbują sił na tym niezbadanym poligonie jakim jest rynek crypto. :)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości