"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Aktualnie Dash na Coinmarketcap zajmuje 184 miejsce. Czy do końca Q2 2024 Dash wejdzie do top125?

Czas głosowania minie piątek, 31 maja 2024, 12:30

TAK
1
50%
NIE
1
50%
 
Liczba głosów: 2
Początkujący
Posty: 170
Rejestracja: 8 kwietnia 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: coondelboory » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:40

Bardzo głęboka analiza - albo spadnie, albo wzrośnie. Od siebie dodam - albo pozostanie bez większych zmian...
Wyrazy ubolewania dla traktujących te forumowe analizy poważnie.

C.

Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 26 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: wwa

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: mgrudzien » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:44

Innych się nie spodziewaj Przecież w razie pomyłki w przepowiedni wróżka traci autorytet Bezpieczniej podać 2 wersje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
BTC 1C3UrNMPm2Fq7ZJrgBRdENMibsamXkDp8g
LTC LhF26xLn7eGj2tNyPkR3AYXyfnrakpDFxr
DASH XpULqJAwdqyB8ikKvHQx9MJMok9VVmZGYw
filmowanie dronem

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Defacto » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:46

Tylko dlaczego każdy uparcie analizuje cenę Dash w stosunku do BTC... Akurat w przypadku Dash więcej ma sens analiza w stosunku do USD. Ewidentnie ktoś trzyma cenę na poziomie 100$ z +/- 10%

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:49

@Defacto, dash\btc to 90% baa nawet może 98% obrotu całego rynku, chłopie skończ bredzić.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Defacto » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:54

bl4ck pisze:@Defacto, dash\btc to 90% obrotu całego rynku chłopie także skończ bredzić,
Jakie masz podstawy, aby stwierdzić że bredzę? Co z tego że 90%? Wizerunkowo dla potencjalnych inwestorów większe znaczenie ma cena w stosunku do dolara. Dla ludzi co wchodzą w crypto, a nie już w nim są.

Pomijając ten fakt to wszystko i tak są spekulacje oraz nie przypominam sobie, abyśmy się znali lub kolegowali abyś pisał do mnie "chłopie" i "bredzić". Nawet jak byśmy się znali to tego typu "wsiowe" sformułowania są co najmniej nie na miejscu Panie bl4ck.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 8 maja 2017, 22:57

tak sobie wmawiaj twoim zdaniem 1000 ankietowanych ma większy wpływ niż 100 000 tyś, tak jak powiedziałem ponad 90-98% handlu odbywa się na parze dash\btc więc to ona podlega analizie technicznej. Gadasz po prostu głupoty dlatego bredzisz, może jeszcze zacznijmy analizować ruchy dasha na jakiejś polskiej giełdzie dash\pln? tak na pewno będzie to miało znaczący płyt na ruchy.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Defacto » poniedziałek, 8 maja 2017, 23:04

bl4ck pisze:tak sobie wmawiaj twoim zdaniem 1000 ankietowanych ma większy wpływ niż 100 000 tyś, tak jak powiedziałem ponad 90-98% handlu odbywa się na parze dash\btc więc to ona podlega analizie technicznej.
Co nie znaczy, że w stosunku do obecnego stanu rzeczy ma to podstawy. Dash przez większość swojej historii jednak zachowuje się trochę inaczej niż inne alty zależne od BTC. Ale cóż... widać uważasz się za nieomylnego - może więc zdradzisz wszystkim jakię będą losy Dash i kiedy kupić, a kiedy sprzedać? Precyzyjnie. Każdy na pewno będzie wdzięczny tym bardziej jak pokryjesz im oczywiście ewentualne straty ;-) [joke]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 maja 2017, 23:22

coondelboory pisze: Bardzo głęboka analiza - albo spadnie, albo wzrośnie. Od siebie dodam - albo pozostanie bez większych zmian...
Wyrazy ubolewania dla traktujących te forumowe analizy poważnie.

C.
Bardzo nie lubię jak ktoś wyraża brak szacunku do czyjejś pracy, którą dobrowolnie i nieodpłatnie dzieli się na forum. @jpktraders, robi bardzo dobrą robotę i prostą analizę bez dziesiątek wskaźników na siłę. To wydaje się proste, ale nie jest takie. Dobry trader i taktyk zawsze rozpatruje kilka scenariuszy i ma plan na grę na każdy. Patrząc na mały udział cytowanego autora w forum i analizowaniu, które tu wyśmiewa, krytykowanie przez niego analiz @jpktraders, zakrawa na błazeństwo lub głupotę.

Ale jeśli dobrze pamiętam, to kolega C. to dziecko bańkowe Dasha atakujące każdego kto pisał, że to bańka i spadnie itp. i chyba nawet miał jakieś śpiewki podczas pękania, że trzyma, także pewnie musi się wyżyć. :mrgreen:

Dodano po 5 minutach 47 sekundach:
mgrudzien pisze: Przecież w razie pomyłki w przepowiedni wróżka traci autorytet Bezpieczniej podać 2 wersje.
Nie chodzi o autorytet, ale jak wspomniałem wyżej, dobry trader zawsze rozpatruje wiele scenariuszy i ma plan na grę na każdym. To jest profesjonalne podejście do sprawy. Może się wydawać dla wielu dziwne, bo pewnie 90% graczy widzi jeden scenariusz - wzrost jak kupi, no a spadek - jak sprzeda. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 170
Rejestracja: 8 kwietnia 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: coondelboory » wtorek, 9 maja 2017, 00:36

mgrudzien pisze: Innych się nie spodziewaj Przecież w razie pomyłki w przepowiedni wróżka traci autorytet Bezpieczniej podać 2 wersje.
[...]
Nie spodziewam się, mam swoje doświadczenia z tego forum i wiem, ile są warte analizy tutejszych guru od słupków. W tym wątku jest ich spora porcja, przed zasugerowaniem się nimi i wyłożeniem gotówki każdemu radzę przejrzeć i zweryfikować co kto sobą reprezentuje.

C.
ps. podtrzymuję swoją opinię, że żadnego krachu, w szczególności na dashu, w dającym się przewidzieć czasie nie będzie. Zbyt dużo pieniędzy płynie na rynek technologii blockchain, a to ciągle jest technologiczna rubież, ledwie na granicy postrzegania mainstreamu. Teraz jest o wiele bardziej ryzykowne żonglowanie walorami, niż kupienie czegokolwiek i trzymanie (przywołam tu mój żart z marca o rajdzie namecoina, który był tak nieprawdopodobny dla najrenomowańszego fachowca https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... in#p301582)

edit
dwa zdania w kwestii co powinno być przedmiotem analiz (dash/$ czy dash/BTC) - to sprawa indywidualna. Zależy, co jest naszym celem, miarą sukcesu lub wartości. Jeśli bitcoin, to analizujemy wyceny w bitcoinach, jeśli dolar (złoty, euro,... ), to w dolarach (złotych, euro,...). Mnie 100$ za dasha przy DASH/BTC= 0,1 satysfakcjonuje tak samo, jak 100$ za dasha przy DASH/BTC=0,06

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 maja 2017, 15:34

@coondelboory, Jasne, że nie przewidziałem NMC, tak samo jak bańki całego rynku altów. :) Wydawało się to zbyt optymistyczne, by to poważnie rozważać. Moje przewidywania były raczej typu "ETH przy 0.011 dojdzie do 0.02", a i wtedy brzmiało to absurdalnie. Co do forumowych analiz, możesz je mieć gdzieś, ale sorry, trochę kultury względem tych, co się nią dzielą, a w Twojej wypowiedzi w aluzji do jpk widać raczej pogardę i chamstwo, zupełnie bez powodu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 170
Rejestracja: 8 kwietnia 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: coondelboory » czwartek, 11 maja 2017, 15:47

Jeśli cię to pocieszy - ja wysiadłem z nmc przy 100% zysku, a z ltc w lutym, po czterech latach kiszenia walora i nie odkupiłem w marcu, mimo, że widziałem potencjał.

C.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 maja 2017, 17:40

Nie pocieszy. Ja każdemu życzę maksymalizacji zysku. Wychodzenie z zyskiem wcześniej to jedna z moich głównych cech w grze, znam to doskonale.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: nnx3 » poniedziałek, 15 maja 2017, 10:36

po tej kiszonce ma ktos wiesci kiedy i czy rusza DASH evolution ?

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Maggix » poniedziałek, 15 maja 2017, 12:03

Podpinam się pod pytanie nnx3 wdrożenie evolution pewniakiem wzniesie kurs w okolice 150+USD.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 15 maja 2017, 12:35

Co do alpha version mowilo sie ze cos kolo tego lata.
Poziom 0,05 wyglada na taki dobry support, co spadnie ponizej szybko wraca do tego poziomu.
Dzis ladnie powpadaly mi zlecenia az po 0,04 wiec milo.
Zarzucam sieci i czekam znow moze ktos sie zrzuci.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Żółw » poniedziałek, 15 maja 2017, 15:28

Maggix pisze: wdrożenie evolution pewniakiem wzniesie kurs w okolice 150+USD.
:lol:
Tak samo jak SW był wliczony w cene na LTC, tak samo EVOLUTION już dawno jest wliczony w cene DASHA.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: nnx3 » poniedziałek, 15 maja 2017, 15:43

Maggix pisze: wdrożenie evolution pewniakiem wzniesie kurs w okolice 150+USD.
mi sie wydaje ze mozliwe ceny 1000$ za dwa lata jesli na tym EVOLUTION bedzie mozna faktycznie dodawac swoje biznesy i sklepy ale czas pokaze czy nie wejda jakies nowe alty :mrgreen:

bo transfery czolowych walut BTC,NEM sa bardzo kosztowne i nie nadaja sie do kupowania przecietnych rzeczy
teraz caly market cap to 55mld a dash ma 0,6mld co daje jemu tylko 1% calej kapitalizacji wiec na duzy plus.


w sumie to pewne ze zaraz kasa z Ripple czy BTC pojdzie w Dasha windujac jego kursiwe

Splawik warto tez ustawiac kosze z zakupami na https://hitbtc.com
zaczyna mi sie coraz bardziej podobac ten market bo fee maja prawie zerowe i nie wiesza sie jak POLO a volumen jesli chodzi o DASH czy XMR zblizony.

Dodano po 11 minutach 58 sekundach:
ps. Zolw no raczej ale spekulanci jeszcze nie podliczyli EVOLUTION w cene bo info o EVO dopiero zacznie sie rozpościerać na forach bo narazie o tym cicho :D a EVO moze dac potencial tysiąc razy jak silkroad bo robia to bardziej pod mainstream
i kazdy sprzedawca bedzie chcial wystawiac swoje oferty jak na alibabie, allegro, czy amazonie :o :o :o :o
tak naprawde spekulanci mogna pchnac Dasha ze przebije cene BItka :D o ile masternody niepozdychja z przeciazenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 15 maja 2017, 16:01

nnx3 pisze: o ile masternody niepozdychja z przeciazenia.
Pewnie mało kto zwrócił na to uwagę ale sieć Masternodów przetrwała kilka tygodni temu potężny, zmasowany atak DDOS bez jakichkolwiek przerw w działaniu. Kilkadziesiąt serwerów postawionych na słabych maszynach trzeba było tylko zrestartowac. Także o możliwość ich przeciążenia byłbym spokojny

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 maja 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Żółw » poniedziałek, 15 maja 2017, 16:04

@nnx3
Już miałem Tobie merytorycznie odpisać, ale potem przeczytałem to :
nnx3 pisze: tak naprawde spekulanci mogna pchnac Dasha ze przebije cene BItka
I chyba dam sobie spokój ;) Powodzenia, będzie Ci potrzebne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: nnx3 » poniedziałek, 15 maja 2017, 16:24

KOT atak byl i slady jakie sa to jesli wejdziesz w DashCore Wallet to zobaczysz ze 30% masternodow jeszcze ciagle ma etykiete: NEW_START_REQUIRED, jeden z moich masterow tez dostal taka ale oprogramowanie masternoda "Dashaman" mowi ze jest wszytko ok i kasa powinna plynac ... tylko te etykiety z Core... NEW_START_REQUIRED

ps, jesli Bitek straci na uzytecznosci ( bo synchonizacja tak wielkiego bloku zdechnie a ludzie tam nie maja demokracji by cos zadecydowac) to nie liczcie ze cena dasha nie bedzie wyzsza :D

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości