"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Cena Dash w styczniu to około 30$. Czy z końcem marca 2024 Dash zrobi 2x i przebije 60$?

Czas głosowania minął wtorek, 27 lutego 2024, 14:20

Nie ma szans i będzie bujał się w przedziale 20$-40$
5
63%
Tak, są duże szanse na 2x i przebicie 60$!
3
38%
 
Liczba głosów: 8
Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Dar0 » sobota, 13 lutego 2021, 20:45

@koparki Bylem przy hossie nawet 2013 ale nie zauważyłem czegoś takiego może dla tego ze jestem raczej bitcoinowcem staram się unikać altów, nie spostrzegłem tego. Wydawało mi się ze bessa na btc zawsze powodowała bessę na altach i to najczęściej jeszcze większą niż w btc. Opcje były takie:

Btc rośnie - alty stoją
Btc rośnie - alty tez rosną
btc rośnie - alty mocniej rosną

btc stoi - alty rosną
btc stoi - alty spadają

Btc spada - alty spadają.

Opcji ze btc spada - alty rosną nie spostrzegłem. Oczywiscie mowie cały czas o większej skali czasowej a nie o jakiś chwilowych wybrykach.

Mógłbyś wrzucić jakiś wykres kiedy tak nastąpiło ze w czasie bessy btc alty rosły?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » sobota, 13 lutego 2021, 21:14

Bitmar pisze: sobota, 13 lutego 2021, 20:33oparki Widzę, że Dash właśnie zyskał swojego Socjologa
róznica jest spora bo Socjolog bitka nie dość że nie miał to jeszcze go shortował i na shortach rewolucji kryptowalutowej przepalił kapitał. Ja dasha mam i nigdy do głowy nie przyjdzie mi jego shortowanie na niskich poziomach cenowych, niemniej jednak na dashu (pod pretekstem "bana") przez długi czas moim zdaniem był mechanizm który opisuje trader21 w tym wideo:
Spoiler:
Bitmar pisze: sobota, 13 lutego 2021, 20:33Masternod obecnie przy tym kursie robi prawie 1300$ zysku
policz sobie ile to jest 1300$ nawet x12 miesięcy przy obecnych wahnięciach na rynku gdy masz 1000dash, przy tak chimerycznym aktywie ta dywidenda to taki kwiatek do kożucha . Ludziom wzrosła wartość w 2 tygodnie z 100$x1000 do 280$x1000dash często po latach! zastanów się jednak nad pokusą zrzutu.

Dodano po 21 minutach :
kolejne stare brzydkie kaczątko POW odpaliło : ETC +40% względem ETH
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 14 lutego 2021, 10:23

Szykuje się tradycyjne zniesienie CAŁYCH wzrostów w parach do eth i btc ? niebawem się okaże czy projekt jest przegrywem systematycznie shortowanym do tych par czy jednak gruby kapitał go do dofinansuje do celów p&d , przeskakując na dash z jakże cennego dogecoina ;)
---

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Bitmar » niedziela, 14 lutego 2021, 10:52

@koparki Moim zdaniem popełniasz błąd będąc nastawiony pesymistycznie w czasie silnej hossy :) Długa bessa już za nami, przestaw myślenie ;) W czasie hossy zawsze najwięcej zyskują niepoprawni optymiści.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 14 lutego 2021, 10:54

@Bitmar ok ;)
---

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: tomaroc » niedziela, 14 lutego 2021, 11:02

Ale coś musi napędzać króla i właśnie mógł by to być kapitał wyssany z altów. Chwilowe wzrosty na "byle czym" sprawiły że wielu oddało swoje BTC licząc że je pomnoży a tu może być lipa - wzrosty zostaną zniesione, btc odjedzie na ~70k
Jakś część przeskoczy ze stratą, ale pewnie większość odprowadzi kurs wzrokiem...
Nie pierwszy raz zresztą...

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: miso20 » niedziela, 14 lutego 2021, 12:51

koparki pisze: niedziela, 14 lutego 2021, 10:23Szykuje się tradycyjne zniesienie CAŁYCH wzrostów w parach do eth i btc ?

Niedługo się przekonamy. Na ten moment zatrzymaliśmy się na kanale. Gdyby udało się go przebić to będzie naprawdę ostra pompa ;P.
Bez tytułu.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: KamilZ » poniedziałek, 15 lutego 2021, 02:03

@koparki @Bitmar @miso20
Mam dwa pytania:

1. Jakie macie ustawione progi sprzedażowe? (np. sprzedałem 5% przy 200$, przy 300% kolejne 10%, zaczekam do 500$ na kolejne 10%, jak przebije 600$, to czekam do 800$ na 15%, a przy 1600... itp.)

2. Jak waszym zdaniem AT każe wyznaczyć głębokość korekty po tym wzroście? (gdzie ustawić się z kupnem ewentualnym?)

Pytam was ze względu na doświadczenie w wykresach i analizie technicznej.
Dziękuję za odpowiedzi.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: miso20 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 09:14

@KamilZ gdzieś pisałem w tym wątku swoją predykcje sprzed lat, której dalej się trzymam, czyli 5k$. Przy czym ja z AT korzystam w minimalnym stopniu.

Wg mnie jeżeli przebijemy ath, to pierwszą sprzedaż można zrobić przy podwojeniu lub potrojeniu go. Ale najpierw musimy przebić ath i musiałoby to się stać szybciej niż jak btc będzie po 200k$, bo inaczej lipa ;P

Myślę, że każdy będzie update’ował strategie na bieżąco.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 10:04

Gotowi, do startu, BOOM!

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 15 lutego 2021, 11:16

KamilZ pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 02:032. Jak waszym zdaniem AT każe wyznaczyć głębokość korekty po tym wzroście? (gdzie ustawić się z kupnem ewentualnym?)
To już miałeś podane 2 dni temu: viewtopic.php?p=684125#p684125 :) Niestety przeliczyłem się o 5 Euro. Zawsze warto więc z zakupami rozstawiać się trochę wyżej niż prognozy. Teraz to co najwyżej można poczekać na korektę tego wybicia, ale ciężko stwierdzić do ilu bo te wybicie jest w trakcie. Oczywiście możemy mieć jakieś tąpnięcie na BTC więc może Dasha pociągnąć i wtedy może uda się jeszcze kupić dość nisko.
A co do sprzedaży to też już było. W dolarach cel to będzie od 500$ do 700$ a potem ewentualne powtórne wejście powyżej 800$ z celem bliskim lub większym dolarowego ATH. Ostrzegam, że to jest alt i to kapryśny więc nie wiadomo jak się zachowa przy dużym spadku lub dużym wzroście BTC bo w obu przypadkach może polecieć. Gra na altach to hazard i nie polecam początkującym.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 15 lutego 2021, 15:14

Dash piękna głęboka korekta, zniesienie do fib 0,236 i jeszcze piękniejsze wybicie, 500-700 $ faktycznie w zasięgu ;)
Po przełamaniu oporu na 300$ może zacząć się panic buy
Dzienna jeszcze nie zamknięta, ale 12h już tak i to na wysokim wolumenie :twisted:

Jakbym miał to sam rozgrywać, wybicie do 500-700, a następnie retest 300$ od góry, ale niestety jestem zwykłą rybką
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 15 lutego 2021, 15:30

Na Dashu bardzo byczo. Czuć tą wydłużoną wielomiesięczną akumulacje i nagromadzoną energię. Wyjście z tej korekty to pewnie już kwestia godzin. Następna może być właśnie w przedziale 500-700$. Co potem to zobaczymy jak kurs się zachowa, ale przy tym rozpędzie stawiam, że pójdziemy dużo wyżej.
@koparki jak masz jeszcze dashe to nie oddawaj za pół darmo ;)

Oczywiście trzeba uważać, bo Bitcoin może puścić bąka. Dlatego AT na altach jest trudne bo trzeba patrzeć na 2 kursy....

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » poniedziałek, 15 lutego 2021, 16:37

Bitmar pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 15:30@koparki jak masz jeszcze dashe to nie oddawaj za pół darmo
po takiej obłędnej hossie na bitcoinie bardzo daleko mi do tego aby się pozbyć za grosiki bo co za te grosiki niby kupię? przewartościowanego bitcoina?
Jedyna obawa jest o bitcoina że puści bardzo brzydkiego siarczystego bąka powiedzmy -20%/-30% i płytkie tabele zleceń na altach posypią się jak domki z kart - zwłaszcza że dodatkowo dash hula sobie na niejednej dużej giełdzie na dźwigni - wtedy nie tylko strach przed stratą wchodzi w grę ale także przymusowe likwidacje wyrzucane wprost na pustawą tabele zleceń, to bardzo spycha kurs (lub podbija zależy czy panikują uciekające shorty czy longi ;) )
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 17:39

Az sie milo patrzy gdy wreszcie cala praca jaka sie wkładało w relacje i wpolprace przynosi owoce, mimo ze spolecznosc potrafi naprawdę "motywować" lol!

https://rektcapital.substack.com/p/dash

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3882
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 15 lutego 2021, 18:09

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że obecna sytuacja na rynkach DASH jest zgoła odmienna od tej, którą mieliśmy kilka miesięcy czy tygodni wcześniej. Co się zmieniło w projekcie w tym czasie? Właściwie nic - jak pracowaliśmy nad Evo, tak pracujemy, sugerowanych emocjonalnymi wpisami zmian w prowadzeniu projektu nie wprowadziliśmy i nie zamierzamy tego robić. A jednak kurs idzie w górę.

W mojej opinii jest to potwierdzenie faktu, że rynki (zwłaszcza krypto) są kompletnie oderwane od fundamentów i żyją swoim spekulacyjnym życiem. Budowanie zatem niezliczonych teorii nt. dlaczego kurs spada i dlaczego rośnie jest pozbawione sensu.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 18:21

@__kot__ Poza jednym nieśmiertelnym twierdzeniem Buffeta, że prawdziwa wartość zawsze zyskuje. Czasem trzeba tylko trochę poczekać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 15 lutego 2021, 18:36

Zajedobry wpis Ryana - mysle ze da każdemu do myślenia odnośnie "nagłego sukcesu" Dasha.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » poniedziałek, 15 lutego 2021, 19:11

@splawik21 Zcash który z Dashem jest w jednym koszyku podobnych kojnów też rośnie jak bliźniak i nikt tego nie stara się tłumaczyć , po prostu to była anomalia do kwadratu że bitek po 50tys $ a dash po 150$ i na 40pozycji w CMC , to był z dużym prawdopodobieństwem atak spekulacyjny który opisał trader21 - czyli długotrwale rolowane shortowania pod pretekstem bana( nie ważne czy obawa zasadna - ważne że medialna) robiono to aż do wyciśnięcia każdego longa(uciekające longi na dźwigni, pogłębiały piki w dół), pamiętacie jak powyciskano za bezcen pożyczony kapitał pod masternody na poprzedniej fali spadków?
Mówcie co chcecie ale jeszcze baaardzo daleko do tego aby Was usatysfakcjonować właściciele masternodów, obserwowaliście sobie epicką dewaluacje dasha względem liderów hossy i daleka droga aby ta wartość się odbudowała o ile sie w ogóle kiedykolwiek odbuduje.

Dodano po 6 minutach 6 sekundach:
KamilZ pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 02:03@koparki @Bitmar @miso20
Mam dwa pytania:

1. Jakie macie ustawione progi sprzedażowe
gdy na dash/eth byłoby 0,3777 to chętnie bym wywalał partiami a przy poziomach 0,4777 nie zastanawiałbym się ani chwili ;) wolałbym długoterminowo eth2.0 do stackowania niż dash , bo bitcoin mnie nauczył że liczy sie efekt sieciowy i marka. No ale pożyjemy-zobaczymy jak będzie się rozwijał eth2.0 i czy coś konkurencyjnego nie rozwinie sie szybciej.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » poniedziałek, 15 lutego 2021, 19:46

__kot__ pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 18:09W mojej opinii jest to potwierdzenie faktu, że rynki (zwłaszcza krypto) są kompletnie oderwane od fundamentów i żyją swoim spekulacyjnym życiem. Budowanie zatem niezliczonych teorii nt. dlaczego kurs spada i dlaczego rośnie jest pozbawione sensu.
Niestety w Twoim przypadku wyczerpałem możliwość dawania ocen. ;)

Dodano po 6 minutach 37 sekundach:
koparki pisze: poniedziałek, 15 lutego 2021, 19:11jeszcze baaardzo daleko do tego aby Was usatysfakcjonować właściciele masternodów
Myślę, że powinieneś sprawdzić na jakich poziomach cenowych kupowano większość masternodów. To, że cena nie wali codziennie głową o sufit ATH to na prawdę nie ma znaczenia dla kogoś, kto kupował po 2-5-10-15 czy nawet 20 USD.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości