"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Aktualnie Dash na Coinmarketcap zajmuje 184 miejsce. Czy do końca Q2 2024 Dash wejdzie do top125?

Czas głosowania minie piątek, 31 maja 2024, 12:30

TAK
0
Brak głosów
NIE
1
100%
 
Liczba głosów: 1
Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » poniedziałek, 9 maja 2022, 20:46

koparki pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:35po ostatnim zachowaniu ma potencjał do spadku w okolice 50$ w kilka , kilkanaście dni - patrz duża skala np 1w, 1m
niedługo powiem, "a nie mówiłem ?"
---

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » czwartek, 12 maja 2022, 09:03

CEO odchodzi z DASH cena 46$ czyli wg przewidywań zmierza do wartości jednocyfrowej a w wątku cisza ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » czwartek, 12 maja 2022, 09:16

@koparki śledzisz tylko Dash czy patrzysz tez ogólnie na cały rynek? Jakby co to mamy niezłą zadymę z Łuną i ich stable coinem + cena bitka, cale crypto jedzie po brzuchu. Ale miło ze nas uświadamiasz ze Dash spada bo CEO of DCG odszedł.
Ja tu widzę dobra możliwość posiadania całego masternoda przez tych którzy chcieli i krzyczeli ze za drogo. Ilość cegieł na rynku się nie zmieniła więc to nie są wlasciciele masternodow co pchają cenę w dół. CZYSTA SPEKULA SIE ODWALA!
Obrazek

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » czwartek, 12 maja 2022, 11:31

koparki pisze: czwartek, 12 maja 2022, 09:03CEO odchodzi z DASH cena 46$ czyli wg przewidywań zmierza do wartości jednocyfrowej a w wątku cisza

Spokojnie - wszystko bez zmian.
Dash spada jak wszystko spada.
Dash nie rośnie jak wszystko rośnie :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: orleans » piątek, 13 maja 2022, 11:37

msvklr pisze: wtorek, 30 listopada 2021, 16:36 1.sprzedalem wszystko (2 mn) jakoś w polowie września
2. Przerzuciłem wszystko w LUNA długoterminowo. Doskonała ekonomia tokenu + 10% nagród za staking + silna społeczność
3. Ciężko mi sobie wyobrazić powrót. Być może szeroki ekosystem wokół dasha? Bez defi wszystko inne niz btc wydaje mi się teraz mało interesujące.
Jak widać z perspektywy czasu, dash stary, ale jary.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 12:07

orleans pisze: piątek, 13 maja 2022, 11:37Jak widać z perspektywy czasu, dash stary, ale jary.
Uczcijmy minutą ciszy tragedię kolegi msvklr który stracił 2 MN na LUNIE :|

myślę że i tu masternodowcy obudzą się przy jednocyfrowym kursie, projekt jest właściwie opisany wykresami dash/btc i dash/eth . Ostatnio ewakuował się z projektu CEO -mniejsza o tłumaczenie powodu , ważny jest fakt -też to przewidziałem poszukajcie sobie w tym wątku. Poziom cenowy który przewidziałem kilka postów wcześniej ok46$ odbił ale bardzo słabo,dla porównania zobaczcie jak odbijają silne projekty , np MANA.
Jak masternodowcy się zaczną budzić to nie ma na rynku wystarczającego popytu który byłby w stanie zaspokoić roszczenia co do ceny dwucyfrowej co nie @splawik21 8-) ?

Jesli ktoś kisi 1000 dash to sugerowałbym ewakuację na poziomach ok 70$(80$ to byłaby poezja) o ile tam odbije , wcześniej radziłem poziomy oporu na 140$ i miałem rację
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3916
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: __kot__ » piątek, 13 maja 2022, 12:13

@koparki
Rozumiem, że od dawna nie masz Dash.
Po co właściwie piszesz w tym wątku?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 12:16

@__kot__ W wątku o lunie brak było krytycznego wpisu i ludzie potracili majątki, przecież póki co moja predykcja się sprawdza . Obecnie zostało już ostatnie zagrożenie, ewakuacja masternodów ,proces będzie napędzany efektem kuli śnieżnej. Źle wizerunkowo się stało że CEO opuścił projekt ale rozsypanie się ekipy było do przewidzenia , kupa wieloletniej pracy i unikalne patenty nie zostały docenione wyceną giełdową a wtedy zawsze znajdzie się pretekst.

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
po co piszesz w wątku o covid ? przecież nie zamierzasz brać szczepionki
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3916
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: __kot__ » piątek, 13 maja 2022, 12:27

Acha - czyli piszesz, żeby potwierdzić swoje predykcje. ;)
Spoko. Nie pisałeś tylko jak rosło bo nie pasowało do predykcji, co?

PS. Dash nie ma CEO.

A to wątek o Covid jest o braniu szczepionki?

Ostatnio zmieniony piątek, 13 maja 2022, 12:27 przez __kot__, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 12:28

@__kot__ historia oceni ;)
---

Weteran
Posty: 7489
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2771
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: pael » piątek, 13 maja 2022, 12:32

__kot__ pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:13Po co właściwie piszesz w tym wątku?


Typuje conajmniej utracone nadzieje ;-) Ja odpuscilem dasha juz dawno temu, dalej z sentymentem patrze, ale niestety. Moze krypto 3.0 i satoshi2.0 da nam technologie ktora dostarczy wartosc z whitepaper. Poki co idzie powtorka buble.com.

Cena monero tez gryzie grunt mimo, ze jest najblizsza whitepaper z duza iloscia "punktow akceptujacych platnosci".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3916
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: __kot__ » piątek, 13 maja 2022, 12:34

Jasne. Chciałem Ci zwrócić uwagę, że to co piszesz nadzwyczaj często ma się nijak do rzeczywistości. Wyciągasz jak z kapelusza różne teorie które są nieprawdziwe i na siłę próbujesz udowodnić swoją rację.

Dużo negatywnych emocji w Tobie (To co tu piszesz nie da się podciągnąć pod konstruktywną krytykę w wielu przypadkach).

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 12:35

__kot__ pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:27PS. Dash nie ma CEO.
nazwij go prominentnym działaczem tego projektu,który był z nim od początku ...do (bliskiego)końca , to była bardzo niefortunna decyzja wizerunkowa zwłaszcza jesli jakieś fundusze inwestycyjne trzymają Dasha lub miały zamiar go nabyć

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
__kot__ pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:34konstruktywną krytykę
to co powyżej wytłuszczonym drukiem to konstruktywna krytyka , sugerowałbym Wasz powrót do projektu choćby symboliczny ,serio.
---

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: orleans » piątek, 13 maja 2022, 12:49

@koparki skoro nie posiadasz dasha, a wszystkie Twoje przewidywania odnośnie jego podobno się sprawdzają, to czemu nie zainwestujesz i nie ugrasz trochę na tych pewnikach? To byłoby bardziej produktywne niż takie złowieszczenie bez powodu. Mamy krach, można teraz źle mówić o każdym projekcie.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 12:56

@orleans bo zazwyczaj nie mówię o konkretnych ruchach tradingowych , zdecydowana większość użytkowników forumdla zachowania prywatności nie mówi. Short na dash jest szalenie niebezpieczny z powodu ekstremalnie małej płynności na giełdach które mnie interesują, zadowolony? aaa i jeszcze jedno to nie są pewniaki , spekuluję że tak będzie jak mówię i dotychczas w wypadku dash się sprawdziło, natomiast na rynku nie ma pewniaków
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: kubix89 » piątek, 13 maja 2022, 12:59

koparki pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 16:26
zdzicho2000 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 12:52nie przesadzajcie- dash robi to co wiele innych monet
Rekordowy dołek do Bitcoina się kroi , monero bez porównania lepiej się zachował

Dodano po 16 minutach 28 sekundach:
Kolega co podmienił masternoda na LUNA miał wielkiego czuja na dziś uratował 3/4 wartości dolarowej, LUNA ładnie trzyma wartość w stosunku do projektu który jedną nogą jest juz na cmentarzu historii krypto.


Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 13:02

koparki pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:56spekuluję że tak będzie jak mówię i dotychczas w wypadku dash się sprawdziło, natomiast na rynku nie ma pewniaków
jest jak kolega @kubix89 powyżej zacytował ,więc masternodowcy obym nie miał racji...

Dodano po 9 minutach 10 sekundach:
@orleans ale mimo wszystko codziennie obserwujcie ilość MN w powiązaniu z kursem rynkowym bo nadzieja to zabójca inwestycji
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: kubix89 » piątek, 13 maja 2022, 13:15

@koparki Bardziej mi chodziło o to ze tyle chwaliłeś kolegę co wyszedł z dasha do Łuny ( wpisów było więcej ) a na DASH narzekałes i nadal narzekasz co wpis… Mija pol roku i wnioski można wyciągnąć samemu… Gdyby mnie projekt nie interesował nie chciało by mi się tyle czasu żalu wylewać na forum jaki DASH jest zły.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » piątek, 13 maja 2022, 13:25

@kubix89 Kolega który wyszedł do luny tu jest , to no odpowiadał za losy inwestycji, miał szansę życia aby zasymulować sprzedaż tych dwóch masternodów za ekwiwalent ATH dasha ,czyli za 400$ x2000(lub połowę) gdy luna odpowiednio wzrosła ale nie dość że nie wystarczył jemu taki dochód (3,5 mln zł) to jeszcze na dodatek nie pilnował swojej inwestycji poprzez stoploss, ostatni stoploss to był powrót wartości luna do ekwiwalentu 2xMN dash , nawet ten stop go nie interesował . Nie spłycaj tematu w taki sposób jak powyżej.

Dodano po 11 minutach 35 sekundach:
kubix89 pisze: piątek, 13 maja 2022, 13:15Gdyby mnie projekt nie interesował nie chciało by mi się
każdy jest inny , w hydeparku chce mi się pisać że kowidiotyzm to zło a Tobie się nie chce, normalna sprawa.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3916
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: __kot__ » piątek, 13 maja 2022, 13:41

koparki pisze:
__kot__ pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:27PS. Dash nie ma CEO.
nazwij go prominentnym działaczem tego projektu,który był z nim od początku ...do (bliskiego)końca , to była bardzo niefortunna decyzja wizerunkowa zwłaszcza jesli jakieś fundusze inwestycyjne trzymają Dasha lub miały zamiar go nabyć

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
__kot__ pisze: piątek, 13 maja 2022, 12:34konstruktywną krytykę
to co powyżej wytłuszczonym drukiem to konstruktywna krytyka , sugerowałbym Wasz powrót do projektu choćby symboliczny ,serio.
Zdajesz sobie sprawę, że takie rady należą jednocześnie do kategorii "oczywiste" oraz "niewykonalne"? Projekt operuje w realiach świata rzeczywistego a nie teoretycznego.

Zawsze mnie zachwyca łatwość teoretycznego prowadzenia projektów jaką charakteryzuje się większość spekulantów w świecie krypto.
Co nie znaczy, że nie zgadzam się przykładowo z powyższą sugestią. Zgadzam się z nią lecz na dzień dzisiejszy jest ona awykonalna a zespół musi pracować tym, co ma dostępne.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości