"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Czy cena 1 Dash na koniec Q1 2020 roku osiągnie poziom:

Czas głosowania minął poniedziałek, 2 marca 2020, 12:55

poniżej 50$
5
12%
pomiedzy 50$ - 100$
11
27%
pomiedzy 100$ - 150$
11
27%
pomiedzy 150$ - 200$
3
7%
pomiedzy 200$ - 300$
5
12%
wiecej niż 300$
6
15%

Liczba głosów: 41
Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 849
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: maky » środa, 8 sierpnia 2018, 07:32

@miso20, mój stosunek do projektu się nie zmienił. Nadal obstawiam tego konia. :)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 964
Reputacja postu: 
-5

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 07:43

Wspolczuje
:arrow: [Binance]- Giełda altcoinów
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 849
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » środa, 8 sierpnia 2018, 07:56

adam1226 pisze: Wspolczuje
Komu czego?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
2

Postautor: jacek-g » środa, 8 sierpnia 2018, 08:52

przez kolegę przemawia gorycz nieudanych transakcji co widać po ostatnich wpisach... takie życie, kiedyś się musi to odwrócić,
ja jestem już full w dashu, szukałem dla siebie wiodącego coina do zakupu i wypadło na dasha... zobaczym co będzie :lol:
coinbase może kiedyś doda dasha i będzie git ;)

Weteran
Reputacja: 427
Reputacja postu: 
2

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 09:19

@jacek-g, miałem pisac dokładnie to samo. Kolega Adam produkuje ostatnio masę postów, gdzie widać niestety ze mu sie nie udawało. @adam1226, Moze warto na chwile odstawić trading? Tak na miesiąc i odpocząć. Każdego z nas dopada overtrading

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1525
Reputacja postu: 
25

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 10:26

Ja bym nawet polecał więcej @miso20, - jeśli wierzysz w krypto to po prostu kupić, zostawić trading całkowicie i zająć się:
- codziennym życiem
- hobby
- rodziną
- przyjaciółmi
- pracą
- czytaniem książek
- sportem
- rozwojem osobistym

Satysfakcja gwarantowana. Sprawdziłem.
Dash Core Group
dash.org

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 10:32

@jacek-g, raczej zlosc na siebie, ze dalem sie nagonic na przetrzymanie jak bylo >1000plus
a potem dalej trzymalem a nawet dokupilem mimo ze kondycja dasha kompletnie do tego nie sklaniala

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 10:41

__kot__ pisze: Ja bym nawet polecał więcej @miso20, - jeśli wierzysz w krypto to po prostu kupić, zostawić trading całkowicie i zająć się:
- codziennym życiem
Dla niektórych krypto i trading jest "codziennym życiem", bo to ich "praca" (jeśli spekulacje można tak nazwać ;) ) i hobby w jednym, czyli na tym zarabiają (znaczy czasem zarabiają a czasem tracą :) ).

A co do kursu Dasha - żeby nie offtopować tak zupełnie - to napiszę taką oczywistą oczywistość: że większy pływ na jego kurs ma Bitcoin, niż Wenezuela, wprowadzane przez zespół nowości i udoskonalenia, i wszystko inne razem wzięte. To wszystko oczywiście też będzie miało wpływ, ale jak będzie hossa na BTC i krypto. To takie moje spostrzeżenie, nie trzeba się z nim zgadzać.
adam1226 pisze: Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy
Mógłbyś to rozwinąć, co masz na myśli? Na co otworzy oczy? Na jaką prawdę?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 10:46

@Lester, glownie to ze jak piszesz wiekszosc wplywu ma spekulacja,
ale tez ze wiekszosc projektow (o ile nie wszystkie) wypadaja bardzo blado w porownaniu do tradycyjnych firm jesli porownamy podmioty o podobnej skali finansowania (nie wiem, czy dosc jasno sie wyrazam, niestety, nieprzespana noc :D)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3825
Reputacja postu: 
1

Postautor: benq » środa, 8 sierpnia 2018, 11:32

Lester pisze: Dla niektórych krypto i trading jest "codziennym życiem", bo to ich "praca" (jeśli spekulacje można tak nazwać ) i hobby w jednym, czyli na tym zarabiają (znaczy czasem zarabiają a czasem tracą ).
I wierzysz, że na dłuższą metę da się zachować zdrowie psychiczne, normalne życie rodzinne i wewnętrzny spokój, jeżeli trading kryptowalutami jest czyimś życiem, pracą, hobby i jedynym źródłem dochodu?
Ja już dawno przestałem w to wierzyć.
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 11:38

@benq, nie wierzę, dla mnie to w ogóle jest chore, ale nie tyle to że ludzie to robią, tylko ten świat/system, ten matrix, w którym przyszło nam żyć. Żeby to rozwinąć musiałbym długi offtop zrobić, może kiedyś w kotle wrócimy do tej dyskusji. Tu napiszę tylko tyle, że obecny rozwój technologiczny i wiedza pozwoliłaby wszystkim ludziom na tej planecie żyć dostatnio, bez wojen i mogliby tylko pracować ci co chcą, reszcie można by zapewnić niezbędne minimum do życia w formie dochodu gwarantowanego, o którym nawet trochę było głośno niedawno. Już widzę jak korwinowcy i wolnorynkowcy, czy inni "kapitaliści" rzucą się zaraz na mnie, że to utopia, komunizm, było przerabiane i do niczego dobrego nie doprowadziło. ;)
Ostatnio zmieniony środa, 8 sierpnia 2018, 11:42 przez Lester, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja postu: 
3

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:38

@adam1226, jeśli to ci doda otuchy to ja też - i oewnie wielu innych - przetrzymałem, hodluje dalej i zamierzam dokupić, a jakoś nie jestem na siebie zły. Nie masz monopolu na prawdę objawioną by otwierać komuś oczy. To tylko subiektywne odczucia każdego. Ja sie cieszę, że cena leci na pysk, a dzięki takim relakcjom widze, że można dokupywać.

@__kot__, dokładnie tak robię. Dash kupiony dwa lata temu i co jakis czas dalszy dokup przy każdych spadkach. A ile samorozwoju dzięki year-tradingowi hoho :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:49

@miso20, ja tak pisze mniej wiecej od ~500usd, takze nie jestem dobrym indykatorem konca spadkow..

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:52

@adam1226, spoko od 500$ bliżej końca spadków niż od 1600 ktore osiągnął Dash :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 14:40

adam1226 pisze: @jacek-g, raczej zlosc na siebie, ze dalem sie nagonic na przetrzymanie jak bylo >1000plus
a potem dalej trzymalem a nawet dokupilem mimo ze kondycja dasha kompletnie do tego nie sklaniala

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy
Kto Ciebie nagonił?
Dash Core Group
dash.org

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 14:48

@__kot__, po co mnie wywolujesz, jak i tak wiesz swoje? czy jest z tego jakakolwiek korzysc dla projektu Dash?
adopcja wzrasta np, albo Evolution bedzie szybciej ukonczone?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Re: RE: "DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 16:12

adam1226 pisze:@__kot__, po co mnie wywolujesz, jak i tak wiesz swoje? czy jest z tego jakakolwiek korzysc dla projektu Dash?
adopcja wzrasta np, albo Evolution bedzie szybciej ukonczone?
Jak napisałem wcześniej, mam dosyć Twojego pustosłowia i krytykanctwa i będę je piętnował.

Zatem raz jeszcze - kto Ciebie naganiał i gdzie?
Bądź odpowiedzialny za to, co piszesz lub nie pisz wcale.
Dash Core Group
dash.org

Początkujący
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0

Postautor: kirucha2 » środa, 8 sierpnia 2018, 17:47

nie karmcie trola!

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3817
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » środa, 8 sierpnia 2018, 18:09

__kot__ pisze: kto Ciebie naganiał
ja Adama naganiałem :lol: , ale się nie martw teraz jest po prostu tanio , za jakiś czas będzie drogo ... w obecnych warunkach (bessa ) drogo to rejony ok 380 a juz napewno będzie wielki opór przy 400 , w okolicy 380 wyszedłbym na zero ale czy wyjdę i do czego do usdt? do 80$ nie spadnie a nawet jesli to ktoś jednym zleceniem zbierze masternody z tablicy zleceń a że rynek jest skrajnie płytki to w wyniku tego będa igiełki +50%

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
miso20 pisze: Przypomniała mi sie lorraine cztery lata temu jak czekała chyba właśnie na 80$ na bitku i Titanicu wklejała . Obyśmy powtórzyli teraz ten schemat na dashu (choć on urósł ciut wyżej niż btc wtedy)
Tak, Lorraine to symbol "pociągu który odjechał bezpowrotnie"
Z drugiej strony pamiętam co się stało z LTC w czase poprzedniej bessy i jak długo szorował po dnie ze znikoma wartością

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3341
Reputacja postu: 
1

Postautor: akos » środa, 8 sierpnia 2018, 18:20

Taka subiektywna rada z mojej strony dla zdesperowanych i sfrustrowanych bagholderów. Pewnie brzmi to jak rada wuja dobra rada, ale może komuś się przyda ;) Otóż gdy chcę się czuć w miarę spokojnie jako hodler to kupuję towar wymęczony długimi spadkami a później wywalam tego z 50-70% jak porządnie urośnie bez żadnego sentymentu, że super fundament, fajny projekt i w ogóle, np. ostatni zakup Dash jeszcze jesienią po około 240 i wywałka połowy jakoś przed tysiakiem. Pozostałe coiny psychologicznie uznaję w takiej sytuacji za "darmowe", chomikuję gdzieś głęboko i zapominam (no prawie zapominam), że je w ogóle posiadam. Teraz podchodzę do obecnego kursu jak bym tamtych jesiennych monet już nie miał, czyli znów szukam dołka dołków na Dashu i zaczynam powoli skupować ;)

No i nie ma co gdybać co by było jak by się sprzedało idealnie na ATH, bo prawie nigdy się tak idealnie nie trafia i nikt nie zna przyszłości, lepiej tę energię umysłową poświęcić na planowanie kolejnych ruchów na rynku z poprzednich wyciągając konstruktywne wnioski. Gdybanie to strata czasu, zawsze.
"We wszystkich krajach świata skąpstwo i niesprawiedliwość książąt i państw suwerennych zmniejszyły stopniowo rzeczywistą ilość metalu zawartego początkowo w monetach." Adam Smith

Wróć do „Dash”