Gdzie kupić DASH i nie tylko. Giełda LiveCoin

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 1 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Ukraine

Gdzie kupić DASH i nie tylko. Giełda LiveCoin

Postautor: thefuzzstone » środa, 2 marca 2016, 17:46

Witam crypto-polaków! (gadam lepiej niż pisze, no google mi pomaga jak może ;) )

Widziałem sporo takiego pisania jak "Gdzie można kupić DASH za EUR lub USD" albo "Czy to nowa Cryptsy?" Różnych giełd starczy tutaj https://coinmarketcap.com/currencies/dash/#markets

Chce wam polecić giełdę LiveCoin.net.
Mam tam account-a prawie pul roku i za ten czas nie było żadnego problemu.

Ładowanie/Wywód tutaj --> https://www.livecoin.net/fees

No najlepszy sposób lądowania USD lub EUR (mówię za siebie) to BTC-e CODE, taksa -- 0%
Wywód: można zrobić LIVECOIN CODE --- taksa 0%

Support operatywny, jeżeli będą jakieś pytania to możecie mu napisać ze swojego profilu.

Chyba wszystko, dzięki za uwagę :D

P.S. Swój Refferal Code specjalnie nie zostawiłem żeby nie spamować, no jeżeli kto zachce powiedzieć "dzięki", to potem mogę go napisać (jeżeli to nie jest przeciwko regulaminu bitcoin.pl)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:18 przez thefuzzstone, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie kupić DASH i nie tylko. Giełda LiveCoin

Postautor: nnx3 » czwartek, 27 kwietnia 2017, 20:30

najlpesza opcja jesli posiadasz BTC to wymienic na poloniexie na DASHE bez zadnej weryfikacji do 2tys dolarow wyplacaja natychmiast , jesli potrzebujesz szybko kupic i masz gore siana i nie lubisz czekac to Bitfinex jest mistrzem nolimit na wartosc (nawet pol gieldy) w jednej transakcji mozna wyplacic do 12h czekania bez weryfikacji dashe , btc itp ale bez USD ale kto teraz usd 3ma.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Gdzie kupić DASH i nie tylko. Giełda LiveCoin

Postautor: Bitcoiniak » czwartek, 27 kwietnia 2017, 20:55

nnx3 pisze: najlpesza opcja jesli posiadasz BTC to wymienic na poloniexie na DASHE bez zadnej weryfikacji do 2tys dolarow wyplacaja natychmiast , jesli potrzebujesz szybko kupic i masz gore siana i nie lubisz czekac to Bitfinex jest mistrzem nolimit na wartosc (nawet pol gieldy) w jednej transakcji mozna wyplacic do 12h czekania bez weryfikacji dashe , btc itp ale bez USD ale kto teraz usd 3ma.

Gościu nabija posty dopisując gdzie się da. Ciekawe co jeszcze odkopie :D :)
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 26 kwietnia 2017
Reputacja: -33
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie kupić DASH i nie tylko. Giełda LiveCoin

Postautor: nnx3 » czwartek, 27 kwietnia 2017, 21:00

nabijam ale chyba z sensem panowie:D - zbieram na fote Avatara by nie byc leszczem, swoja drogą powinien byc tu jakis Wątek powitalny, bo tak z buta pisac 3ba.
ale ja jestem za DASEHM i crypto wiec chyba razem na jednej łajbie

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości