Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: Rumcajs » czwartek, 3 grudnia 2015, 21:08

mam wersje starą jakąś portfela Dash 0.11.x BETA i teraz jest sporo nowsza, na stronie nie widzialem instrukcji aktualizacji a tylko pierwszej instalacji, ja niemam folderu z Dashem w Roaming tylko w tym samym miejscu co reszta i w srodku calosci jest folder o nazwie Wallet i tam są pliki w tym plik wallet.dat.
Jakbym chcial go zaktualizowac to jak to wlasciwie zrobic jesli nie mam nic w appdata roamingu bo to co tam zwykle jest to u mnie jest w folderze wallet ?
nie wiem co kasowac i nadpisywac, plikiem z coinami jest tak samo jak w innych tylko sam wallet.dat a reszte moge skasowac i uzyc instalatora i wgrac caly nowy od nowa a potem tylko nadpisać wallet.dat ?
Czy zostawić blockchaina a podmienic tylko same pliki nowe ale to czy one nie utworzą folderu wtedy w Roamingu zamiast jak mam juz ustawione w tym samym miejscu? instalowalem to chyba ponad rok temu i nic nie pamietam juz kurde.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: pm7 » czwartek, 3 grudnia 2015, 21:57

Portfel chyba pyta przy pierwszym uruchomieniu gdzie trzymać dane.
Możesz usunąć wszystko poza wallet.dat, możesz spróbować bez usuwania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: splawik21 » sobota, 5 grudnia 2015, 23:22

Sciagnij z oficjalnej strony ostatnia wersje portfela 0.12.0.55 w postaci ZIP. rozpakuj - dla windowsa interesuje cie plik dash-qt.exe

Odpal go... pozwol mu sciagnac caly blockchain na am koniec zamknij portfel i przegraj plik wallet.dat z twoimi monetami do katalogu C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Dash

bedzie smigac :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: Rumcajs » czwartek, 24 grudnia 2015, 22:03

dzieki za pomoc, działa wszystko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: Kluka » piątek, 1 grudnia 2017, 13:37

odkop, mam problem z portfelem dash core, minowice mialem na starym kompie portfel z przed 1.5 roku i ostatnio sprawdilem ze mam jeszcze 0.37dasha na nim kupione chyba po 4$ ;) zrobila sie teraz z tego kwota ktorej warto poswiecic kilka chwil. Stary portfel wgl sie nie chcial zsychronizowac wiec wyeksportowalem wallet.dat i sciagnalem najnowszy, po zainstalowaniu i sciagnieciu blockchaina wylaczylem, podmienilem wattet.dat w C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Dash wlaczylem ponownie, po krotkiej synchronizacji pokazuje dalej 0 i zadnej historii. jakies rady badz sugestie?
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak zaktualizować portfel Dasha ?

Postautor: splawik21 » sobota, 2 grudnia 2017, 18:12

@Kluka zwroc uwage ze masz juz teraz nowy katalog w Appdata ktory sie nazywa Dashcore..... wklej tam plik i odpal nowo sciagniety portfel wersja 12.2.1 :) bedzie smigac :)
Pozdro

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości