Problem z portfelem DASH

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z portfelem DASH

Postautor: nunek » poniedziałek, 13 lipca 2015, 19:20

Witam może mi ktoś pomóc i wytłumaczyc o co chodzi jak naprawić portfel DASH? Uruchamiam DASH ładne okno powitalne załaduje listę bloków i to by było na tyle nie pokaże się portfel tylko na "podglądzie" widać biały ekran.


Obrazek
Na ikonie w tray-u mogę uruchomić parę funkcji np konsole informacje itp. Pokaż ukryj nie działa wysłać nie mogę, dodatkowo transakcje też się pokazują ale nic poza tym.

Usiłowałem już przeinstalować cały program, zmieniłem też wersję z 32 na 64 bit bez zmian. Po deinstalacji potraktowałem system CCleaner-em pod względem rejestru i zainstalowałem świeżą kopię ale nic nie zmieniło.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: pm7 » wtorek, 14 lipca 2015, 00:07

Masz najnowszą wersję? Spróbuj znaleźć "Dash", "Dark", "Dashcoin", albo coś podobnego w %AppData% (wpisujesz to w pasek adresu Windows Explorera) i usuń ze środka wszystko oprócz wallet.dat. Masz oczywiście kopię portfela, prawda? Przeczytaj https://forum.bitcoin.pl/post225542.html#p225542 i następne posty, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: splawik21 » wtorek, 14 lipca 2015, 07:26

pm7 pisze:Masz najnowszą wersję? Spróbuj znaleźć "Dash", "Dark", "Dashcoin", albo coś podobnego w %AppData% (wpisujesz to w pasek adresu Windows Explorera) i usuń ze środka wszystko oprócz wallet.dat. Masz oczywiście kopię portfela, prawda? Przeczytaj https://forum.bitcoin.pl/post225542.html#p225542 i następne posty, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.
Dashcoin nie szukaj bo taki folder nie nalezy do DASHa....

jesli dawno nie odpalales portfela to szukaj w C:\Users\TWOJA-NAZWA-UZYTKOWNIKA\AppData\Roaming katalogu DARKCOIN lub DASH i postepuj wg tego co pm7 napisal ;)
daj cynka jak ci poszlo....

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: nunek » wtorek, 14 lipca 2015, 17:22

Zrobiłem wszystko jak pisaliście i było napisane w poście oprócz napisania do devów, ale niestety bez zmian.

Poddaję się się z tym i myślę czy jest coś może online co bym mogł przynajmniej te dash przesłać na cryptsy.

Myślałem że ma jakieś znaczenie gdzie instaluję ale też nic jeszcze tylko na dysku zewnętrznym nie instalowałem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: splawik21 » wtorek, 14 lipca 2015, 18:37

nunek pisze:Zrobiłem wszystko jak pisaliście i było napisane w poście oprócz napisania do devów, ale niestety bez zmian.

Poddaję się się z tym i myślę czy jest coś może online co bym mogł przynajmniej te dash przesłać na cryptsy.

Myślałem że ma jakieś znaczenie gdzie instaluję ale też nic jeszcze tylko na dysku zewnętrznym nie instalowałem
Zerknij na PW :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: splawik21 » wtorek, 14 lipca 2015, 21:14

nunek gadalem z UdjinM6 core developerem, wg niego przyczyna moga byc 2 rzeczy.... albo uszkodzony portfel lub co bardziej prawdopodobne wg niego system plikow.
Uruchom skan dysku w poszukiwaniu bledow i daj cynka ....

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0003 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: nunek » środa, 15 lipca 2015, 18:44

wróciłem z pracy trochę to potrwało bo zostałem na dłużej :/
ale też opanowałem i zgłosiłem to też do dev-ów, w pracy odczytałem co splawik21 napisał i zaleciłem kobiecie co ma zrobić jak już wrócilem to było po scanie dysków (moja mi w między czasie sprzedała że była awaria prądu jak komp z walletami pracował ) Skan dużo nie wniósł do tematu ale też odkryłem co było nie tak, udało mi się wejść w opcje walleta i nie wiem czemu był ustawiony theme dash-blue ( nigdy nie używałem) z ciekawości i w sumie już chyba z desperacji zmieniłem na tradycyjny. Wallet śmiga jak oszalały odziwo na "super" necie z plusa zessał bloki w 40 min (szok)

Działa jak ta lala i też sprawdziłem raz jeszcze jak to z tym tematem i blue wywala portfel przynajmniej u mnie.


Za pomoc i podtrzymanie na duchu w tej sprawie a zależało mi bardzo przekażę jeśli się zgodzicie albo splawik zgodzi datek na forum w postaci BTC nie mam dużo bo BTC uciekają na bieżąco może z 30 k sahoshi mi zostało dziś, no chyba że dash urośnie w oczach to bardziej się postaram :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: splawik21 » czwartek, 16 lipca 2015, 08:17

nunek pisze:wróciłem z pracy trochę to potrwało bo zostałem na dłużej :/
ale też opanowałem i zgłosiłem to też do dev-ów, w pracy odczytałem co splawik21 napisał i zaleciłem kobiecie co ma zrobić jak już wrócilem to było po scanie dysków (moja mi w między czasie sprzedała że była awaria prądu jak komp z walletami pracował ) Skan dużo nie wniósł do tematu ale też odkryłem co było nie tak, udało mi się wejść w opcje walleta i nie wiem czemu był ustawiony theme dash-blue ( nigdy nie używałem) z ciekawości i w sumie już chyba z desperacji zmieniłem na tradycyjny. Wallet śmiga jak oszalały odziwo na "super" necie z plusa zessał bloki w 40 min (szok)

Działa jak ta lala i też sprawdziłem raz jeszcze jak to z tym tematem i blue wywala portfel przynajmniej u mnie.


Za pomoc i podtrzymanie na duchu w tej sprawie a zależało mi bardzo przekażę jeśli się zgodzicie albo splawik zgodzi datek na forum w postaci BTC nie mam dużo bo BTC uciekają na bieżąco może z 30 k sahoshi mi zostało dziś, no chyba że dash urośnie w oczach to bardziej się postaram :)
Wal smialo, kazdy satoshi na froum i jego utrzymanie jest na wage zlota ;)
Ciesze sie ze smiga juz, aczkolwiek peirwszy raz spotkalem sie z takim problemem jak twoj.. LOL! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: adam1226 » wtorek, 18 sierpnia 2015, 14:01

JA mam teraz problem,
Najpierw stara wersja nie chciała się włączyć (zamykało się zanim się właczyło, ale za 3razem weszło), ale po aktualizacji jest już w ogóle kaplica.. Od grubo ponad godziny wisi ekran startowy...

#Edycja: Okazalo sie, ze pod ekranem startowym bylo pytanie o reindex.. no i teraz wlasnie trwa...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Problem z portfelem DASH

Postautor: splawik21 » środa, 19 sierpnia 2015, 21:42

adam1226 pisze:JA mam teraz problem,
Najpierw stara wersja nie chciała się włączyć (zamykało się zanim się właczyło, ale za 3razem weszło), ale po aktualizacji jest już w ogóle kaplica.. Od grubo ponad godziny wisi ekran startowy...

#Edycja: Okazalo sie, ze pod ekranem startowym bylo pytanie o reindex.. no i teraz wlasnie trwa...
zgadza sie :D ps. v46 stabilny dosc mocno teraz, wywalal sie na ladowaniu mncache.dat .....

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości