Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: TypowyFacet » czwartek, 21 maja 2015, 17:21

BTC możesz pożyczać na procent np. bitmarket,bitfinex

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » czwartek, 21 maja 2015, 17:24

No tak, wiem że moge kupić moce obliczeniowe ale nie o to mi chodziło.
POS jest genialny bo nie potrzeba wysilku, ani ryzyka z kupowaniem mocy obliczeniowej z kopaln, po prostu im wiecej masz tym wiecej generujesz nowych coinow zaleznie od % i sily sieci.
a najdrozsze crypto nie mają POSa wiec coz mi kurde ze kupie setki btc czy darkow aka dashow jak nic z tego nie mam dopoki nie wykonam ruchu. Jak masz kase na koncie w banku to dostajesz odsetki a tu samemu trzeba wszystko robic.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: pm7 » czwartek, 21 maja 2015, 17:30

Rumcajs pisze:mam za mało żeby sie aktywować w czesciowe udzialy masternoda nawet jesli prowadzonego ok.
Stwierdzam tylko że najlepsze cryptowaluty nie posiadają PoS i tak naprawde kto ma koparke to kopie a kto nie ma to musi handlowac na spadkach i wzrostach.
Czemu tylko ktoś kto ma koparke to sobie może kopać np. BTC a jak ktoś przykladowo kupi sobie 100 BTC to nic z tego nie ma chyba ze handluje na zmianach kursu.
To troche nie fair bo ktos nie mając ani 1 BTC za to ma koparke to kopie i od razu sprzedaje za fiaty, a ktoś kto ma i 1000 BTC to zysku z tego nie ma jesli częsci nie sprzeda na wzroscie.
Więc według Ciebie byłoby fair jakby prowadzić dodruk i rozdawać pieniądze tym co już je mają?
Brzmi trochę jak obecny system bankowy.
"a kto nie ma to musi handlowac na spadkach i wzrostach" - nic nie musi.
Nigdzie nie jest powiedziane, że na BTC/Dash trzeba zarabiać.
Czemu ktoś kto ma koparkę zarabia? Bo jego praca jest pożyteczna!
Potrzebne są zachęty finansowe żeby zabezpieczyć kryptowalutę.
Nikogo tutaj nie obchodzi że masz trochę Dash i chciałbyś na tym zarabiać nic nie robiąc.
Wymień je sobie na PPC, czy co tam ma PoS i nie narzekaj :)
Rumcajs pisze:POS jest genialny bo nie potrzeba wysilku, ani ryzyka z kupowaniem mocy obliczeniowej z kopaln, po prostu im wiecej masz tym wiecej generujesz nowych coinow zaleznie od % i sily sieci.
PoS ma poważne problemy. Jeżeli jest genialny, to dlaczego nie wygrał?
Rumcajs pisze:Jak masz kase na koncie w banku to dostajesz odsetki a tu samemu trzeba wszystko robic.
Słyszałeś o czymś takim jak inflacja? Jeżeli wolisz wirtualne przybywanie zer, a realne starty, to może kup sobie Boliwary (waluta w Wenezueli, wysoka inflacja, stopy procentowe prawie 20%).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » czwartek, 21 maja 2015, 17:43

PoS nie jest dodrukiem.
PoS zaczyna się jak się konczy PoW więc jest częscią dalszą aby nie zablokować monety na konkretnej kwocie i blokując jej rozwoj o limit monet.
Ale faktycznie nagradza tych co mają.
Ale w crypto jest juz dziesiątki monet jeśli nie setki więc jak ktoś kupi jedną wybraną wg swoich gustów, to czemu ma nie miec z tego tytułu żadnych korzyści niż ktoś kto tej monety nie kupił bo miał ją w dupie lub nazwał nawet shitcoinem?, ktoś ma trzymac kilka lat czekajac na wzrost ? a ktos inny kupi koparke i ma 0 coinów bo je zalozmy na bierząco sprzedaje i jest do przodu ? Teoretycznie bo ogolnie to juz nie oplaca sie kupowac koparek ale przykladowo jak ktos juz jakas posiada.
dla mnie PoS po skonczeniu PoW jest jedyna sensowną alternatywą na zwiększanie ilosci monet, cóz z tego że nagradza tych co mają, ktoś kupi 5 altów ktos inny 5 innych ale mając POS ci co wybrali te co wybrali to mają wzrost nawet jeśli cena w fiatach nie rośnie. Przykladowo gdyby btc i ltc miało POS to kto wybrał btc (i mając mniej poniewaz jest droższe ofc) to miałby stały zysk z tego POS , kto inny kupilby tylko LTC i też by miał LTC z POS, z tym ze jeśli jak bywało ltc wzrósłby bardziej procentowo na bance to zysk z jego POSa byłby wiekszy i nie trzeba by było od razu sprzedawać zainwestowanych coinów ktore generują nowe z POSa, można by sprzedać tylko te nowe wygenerowane POS'em. to tylko przyklad, oczywiscie LTC mozna w nim zastąpić Dashem czy innymi dobrymi altami.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: jpr » czwartek, 21 maja 2015, 17:51

Rumcajs dam ci dobra rade. Poczekaj kilka tygodni, wyjdzie roadmap, wyjdzie oficjalny fimik nad ktorym profesjonalna ekipa w tej chwili pracuje, cena powinna skoczyc w okolice 0.018. Sprzedaj wszystko i wyczekaj do 0.012 i odkup.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » czwartek, 21 maja 2015, 17:52

Ha ha ok bede pamietał, ale to tak jak mówiłem gra na wzrostach i spadkach.
Co poradzić że ja lubie POS i miec ciągle więcej :)
Ale dzieki za rade.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: adam1226 » czwartek, 21 maja 2015, 18:02

jpr pisze:Rumcajs dam ci dobra rade. Poczekaj kilka tygodni, wyjdzie roadmap, wyjdzie oficjalny fimik nad ktorym profesjonalna ekipa w tej chwili pracuje, cena powinna skoczyc w okolice 0.018. Sprzedaj wszystko i wyczekaj do 0.012 i odkup.
nie wyjdzie roadmap z tego co czytałem w temacie o dash..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: jpr » czwartek, 21 maja 2015, 18:20

adam1226 pisze:
jpr pisze:Rumcajs dam ci dobra rade. Poczekaj kilka tygodni, wyjdzie roadmap, wyjdzie oficjalny fimik nad ktorym profesjonalna ekipa w tej chwili pracuje, cena powinna skoczyc w okolice 0.018. Sprzedaj wszystko i wyczekaj do 0.012 i odkup.
nie wyjdzie roadmap z tego co czytałem w temacie o dash..
Czyli wyjdzie "Release schedule" - jeden czort. Chodzi o newsa, impuls :P
Do tego jak dojdzie ten filmik, a ponoć to nie zadna amatorka, to mozemy zaleciec na 0.018 spokojnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: maky » czwartek, 21 maja 2015, 19:00

Rumcajs pisze:PoS nie jest dodrukiem.
PoS zaczyna się jak się konczy PoW więc jest częscią dalszą aby nie zablokować monety na konkretnej kwocie i blokując jej rozwoj o limit monet.
Ale faktycznie nagradza tych co mają.
Ale w crypto jest juz dziesiątki monet jeśli nie setki więc jak ktoś kupi jedną wybraną wg swoich gustów, to czemu ma nie miec z tego tytułu żadnych korzyści niż ktoś kto tej monety nie kupił bo miał ją w dupie lub nazwał nawet shitcoinem?, ktoś ma trzymac kilka lat czekajac na wzrost ? a ktos inny kupi koparke i ma 0 coinów bo je zalozmy na bierząco sprzedaje i jest do przodu ? Teoretycznie bo ogolnie to juz nie oplaca sie kupowac koparek ale przykladowo jak ktos juz jakas posiada.
dla mnie PoS po skonczeniu PoW jest jedyna sensowną alternatywą na zwiększanie ilosci monet, cóz z tego że nagradza tych co mają, ktoś kupi 5 altów ktos inny 5 innych ale mając POS ci co wybrali te co wybrali to mają wzrost nawet jeśli cena w fiatach nie rośnie. Przykladowo gdyby btc i ltc miało POS to kto wybrał btc (i mając mniej poniewaz jest droższe ofc) to miałby stały zysk z tego POS , kto inny kupilby tylko LTC i też by miał LTC z POS, z tym ze jeśli jak bywało ltc wzrósłby bardziej procentowo na bance to zysk z jego POSa byłby wiekszy i nie trzeba by było od razu sprzedawać zainwestowanych coinów ktore generują nowe z POSa, można by sprzedać tylko te nowe wygenerowane POS'em. to tylko przyklad, oczywiscie LTC mozna w nim zastąpić Dashem czy innymi dobrymi altami.
Jaki jest idealny pieniądz? Gubisz gdzieś pieniądze na bochenek chleba. Znajdujesz je po 10 latach i nadal możesz kupić za nie 1 bochenek chleba. Dla mnie to sytuacja idealna. Pracuję. Zarabiam. Nadwyżki nie tracą na wartości. Zyskiwać nie muszą.
Zysk z siedzenia na 4 literach to patologia. Pieniądz powinieneś dostawać za wykonanie czegoś pożytecznego. Wykopanie rowu. Zbudowanie domu. Naprawę cieknącego kranu. Wyleczenie kogoś. Z tego jest pożytek. A jaki jest pożytek z tego, że nic nie robiąc będziesz mógł "kupić" więcej czyjejś pracy?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » piątek, 22 maja 2015, 00:29

Piszesz o sytuacji gdy nie ma inflacji ani wzrostów kosztów i po 10 latach za tą samą kwotę kupujesz to samo czyli przykładowy bochenek chleba.
Ale w realu tak nie jest.
Jak ja wezme pożyczke w banku to musze zaplacić przykładowo 15 % rocznie odsetek.
Jak zainwestowałem w coś , tu podam BTC/DASH/LTC bo mowilem ogolnie nie że dash jest zły tylko że lubie POS, to też bym oczekiwał zwrotu inwestycji w postaci jakiegoś tam % inwestycji.
Przyklad z bochenkiem chleba to tylko potwierdzenie że ile kupie tyle mam a jak chce odzyskac czesc srodkow to musialbym sprzedac część kwoty bazowej w dashach/btc/innych.
Więc nie uwazam zysku za siedzenie na 4 literach za patologie, tak dziala ten świat, kto ma dużo ma ciągle coraz więcej i to normalne, a nie kazdy jest daytraderem zeby na wachaniach kursu robic kase.
Dla takich leniwych powinno byc cos w zamian wlasnie taki system POS prawie ze jak odsetki w banku.
Niestety top 3 coiny nie maja POS tylko zmuszają do kupowania koparek za kilkanascie tysiecy lub daytradingu, czy tam co jakis czas sprzedazy bo jaki sens jest patrzec na kase jaka sie ma i nigdy z niej nie skorzystac jak w przytoczonym przykladzie 10 lat i 1 bochenka chleba z tą samą ceną.
Skoro jest PoW to czemu nie może byc też + POS w rozsadnych proporcjach nawet równolegle. Chyba wiekszosc altów ma po fazie POW dopiero POS ale przeciez jak Dash jest taki hmm rozwijalny to tak jak czesc altów moglby miec rownolegle PoW + PoS. Do tego + kase za masternody.
3 drogi do zysku dla kazdego i bez ograniczen typu chcesz miec wiecej to kup koparke, wykup moce obliczeniowe, postaw masternoda. Czasami sie inwestuje dla inwestycji za wlasnie siedzenie na 4 literach i nic nie robienie, czemu ta idea mialaby byc zła i PoS sie nie przyjelo jak twierdzisz ?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 24 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: darots » piątek, 22 maja 2015, 11:20

Rumcajs, a nie uważasz że te alty mają wartość właśnie dlatego że ich wydobycie generuje jakieś koszta (prąd, koparki)? Górnicy liczą przynajmniej na zwrot poniesionych kosztów, dlatego cena utrzymuje się na jakimś poziomie. Obecnie poza światem kryptowalut akceptacja i użyteczność altów jest zerowa więc jeśli ich produkcja byłaby również bezkosztowa cena nieuchronnie zmierzałaby do 0. Może dlatego "wszystkie fajne alty z POS" umierają jak tylko grupy P&D przestają się nimi interesować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » piątek, 22 maja 2015, 18:52

Hmmmm coś w tym jest jak to tak przedstawiłeś.
Z drugiej strony chyba wszystkie waluty startują z POW a POS jest dopiero potem, więc wg tego co piszesz cena zostałaby powiedzmy ustalona na jakims poziomie po kosztach POW a potem gdyby sie skonczył POW to zostałby POS w sensie odsetek dla tych ktorzy kupili akurat tego coina.
Nie orientuje się akurat czy są jakieś alty co mają równolegle PoW + PoS ale to byłoby fajne rozwiązanie. PoW dla minerów a POS dla posiadaczy, inwestorów.
Inaczej trzymając prawdziwe pieniądze w banku przez 10 lat bez odsetek (PoS) to by sie miało tyle ile na poczatku co jest nielogiczne bo jaki w tym sens.
Cene nie zawsze okreslają koszty wydobycia ale funkcjonalnosc danego coina, możliwe że w wiekszosci altów jest ona bardzo mała a czasami wręcz zerowa ale to sie zmienia, w koncu coiny nawet nowe ewoluują i są coraz lepsze, wiadomo BTC jest dla laików jedyną cryprowalutą rozpoznawalną po nazwie ale to z biegiem lat sie zmieni.

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: AdamM » piątek, 22 maja 2015, 23:41

Rumcajs, ale zrozum że nigdy nie będzie tak że nie mając kapitału i niczego nie robiąc będziesz zarabiał. Po prostu nie ma takiej opcji.

Twoja argumentacja że tak działa świat i kto ma dużo będzie miał coraz więcej po prostu nie odnosi się do Twojego przypadku. Gdybyś miał wystarczająco to byś zarabiał i teraz. Postawiłbyś masternoda albo kupił koparkę. Po prostu. Gdyby w tej chwili wprowadzić PoS i tak byś nie zarobił. Bo Ci, którzy teraz mają masternody i koparki wyłożyli by kasę na PoS. I oni by zgarniali profity. W końcu zmieniłby się tylko system. A nie ilość kapitału który inwestujesz. Prawda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » sobota, 23 maja 2015, 14:23

Nie prawda.
Ponieważ ja nie chce ani kupować koparki ani stawiać masternoda ale PoS byłby fajny.
A PoS gdyby wprowadzić to bym zarobił generując nowe coiny. Oczywiscie ze jak ktos ma mało to mu PoS nie pomoże bo tych coinów będzie malutko, ale nie możesz zakładać że Ja konkretnie mam mało bo jakbym miał dużo to bym od razu zakładał masternoda, czy tam kupował koparke. I że narzekam że nie ma PoS bo mam mało żeby jak to nazwałeś "zarabiać". To błędne założenie, nie twierdze że mam dużo akurat Dashów bo w sumie o nim piszemy teraz, ale pisałem właśnie to co też w sumie potwierdziłeś że kto ma dużo to by miał więcej bo by "zarabiał".
Jak pisałem wyżej dla mnie PoS jest jednym ze sposobu zarabiania na tym co sie ma, oczywiscie im ma się więcej tym będą bardziej widoczne profity. Kazdy robi to co lubi, jedni by stawiali masternody, inni kopali koparkami, inni deytradowali tym co mają a inni by siedzieli na 4 literach nic nie robiąc tylko zbierać % od tego co mają systemem PoS.
Więcej napisałem wyżej nie chce mi sie powtarzać sam po sobie. Tak po prostu lubie POS i tyle, uważam że jest fajne i alternatywą dla innych opcji.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Chancellor » sobota, 23 maja 2015, 16:11

Logika wyskoczyła przez okno w połowie powyższego posta... ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: __kot__ » sobota, 23 maja 2015, 21:12

Logika to wyskoczła już na początku tej wybitnie pobocznej dyskusji... Dash nie ma POS i mieć nie będzie - nie ma nad czym dywagować w wątku o chęci konurowania z Bitcoinem. Jeśli nie umknęło mi coś przez ostatnie lata to Bitcoin też nie ma POS i mieć nie będzie.
Rumcajs, powtórzę się - cenisz POS ,zainwestuj zatem w jakąś krypto-walutę, która POS ma zaimplementowany. A jeśli chcesz podywagować o POS to może załóżyć nowy wątek lepiej?

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: jpr » sobota, 23 maja 2015, 22:01

__kot__ pisze:Logika to wyskoczła już na początku tej wybitnie pobocznej dyskusji... Dash nie ma POS i mieć nie będzie - nie ma nad czym dywagować w wątku o chęci konurowania z Bitcoinem. Jeśli nie umknęło mi coś przez ostatnie lata to Bitcoin też nie ma POS i mieć nie będzie.
Rumcajs, powtórzę się - cenisz POS ,zainwestuj zatem w jakąś krypto-walutę, która POS ma zaimplementowany. A jeśli chcesz podywagować o POS to może załóżyć nowy wątek lepiej?
Panie kotku :)
Kiedy ten "release schedule" i ten filmik profesjnalny? Jesli mozna wiedziec.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: __kot__ » sobota, 23 maja 2015, 22:24

Nie zajmuję się filmem - to działka innego człowieka, z którym jeszcze nie miałem okazji pogadać.
Release schedule w trakcie opracowywania - ale idzie powoli (dostępność "informatorów" jest ograniczona).
Generalnie to rzeczy będą posuwały się cały czas naprzód i będą podawane cyklicznie aktualizacje - jeśl liczysz na spektakularne spekulacyjne wystrzały to bym się nie nastawał w tym kierunku. Spekuła lubi zazwyczaj jakieś duperele i rzeczy typu metodologie, procesy, wsparcie narzędziowe developmentu, jakość ma w głębokim poważaniu.
To, co mogę obiecać to systematyczna praca i aktualizacje stanu tych prac (teraz implelentujemy np. pakiet Atlassian dla projektu aby prowadzić te wszystkie pod-projekty - wszystko zajmuje sporo czasu i kosztuje sporo wysiłku).

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: jpr » sobota, 23 maja 2015, 23:04

__kot__ pisze:Nie zajmuję się filmem - to działka innego człowieka, z którym jeszcze nie miałem okazji pogadać.
Release schedule w trakcie opracowywania - ale idzie powoli (dostępność "informatorów" jest ograniczona).
Generalnie to rzeczy będą posuwały się cały czas naprzód i będą podawane cyklicznie aktualizacje - jeśl liczysz na spektakularne spekulacyjne wystrzały to bym się nie nastawał w tym kierunku. Spekuła lubi zazwyczaj jakieś duperele i rzeczy typu metodologie, procesy, wsparcie narzędziowe developmentu, jakość ma w głębokim poważaniu.
To, co mogę obiecać to systematyczna praca i aktualizacje stanu tych prac (teraz implelentujemy np. pakiet Atlassian dla projektu aby prowadzić te wszystkie pod-projekty - wszystko zajmuje sporo czasu i kosztuje sporo wysiłku).
Kocie
Ale czy jest szansa zebys nam tutaj tak po polsku jak zwyklemu chlopu wyjasnil, co Ty w tej ekipie Dasha bedziesz robil? Bo nie moge znalezc na ten temat informacji na naszym polskim forum. Wiem, ze moge sobie to przeczytac na dashtalk, ale jednak :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dash chce być bezpośrednim konkurentem Bitcoina

Postautor: Rumcajs » sobota, 23 maja 2015, 23:29

@kot
Tak , cenie POS i wiem że BTC go nie ma, LTC go nie ma i DHash też go nie ma i tak zgodnie z twoją sugestią zainwestowałem juz dawno w coiny z POS i nie bede już offtopował faktycznie wątku o Dash o POS.
Ale jako posiadacz troche Dash uznałem że mam prawo sie wypowiedzieć że fajnie by było gdyby oprocz POW, Masternodów byłby też PoS.
Ale ok nie bedzie. przyjąłem do wiadomosci. A osobnego wątku o POS nie zamierzam zakładać bo jaki tego sens to nie wiem.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości