MASTERNODE SERWIS - SPLAWIK`s SUPER SHARES SERVICE

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: MASTERNODE SERWIS - SPLAWIK`s SUPER SHARES SERVICE

Postautor: maky » piątek, 18 marca 2016, 00:32

l3sny pisze:tak pamiętam, że od początku sie zainteresowałeś tymi MN jeszcze chyba w 2014. To zadziwiające ale nawet dzis wielu starych alciarzy niewiele wie o Dash. Sam InstantX przecież tak wymiata, że bajka.
Pierwsze BTC kupiłem na początku 2011 roku po... 1 USD a Porsche nadal nie jeżdżę. Przy DASH mam zamiar zachowywać się jak Waren Buffet. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: MASTERNODE SERWIS - SPLAWIK`s SUPER SHARES SERVICE

Postautor: splawik21 » piątek, 18 marca 2016, 07:25

Wczoraj jeden udzialowiec poprosil mnie o 1/3 swoich udzialow tj. 50 dash ...jako ze partecypowal w udzialach ze 150 dashami dokladnie rok temu jak zaczal, dzis mi podziekowal za to ze za nie robienie niczego zarobil 85 euro :) duzo ...nie duzo... jak by nie patrzec ...milo :)

Dla porownania szwagierka ma w portfelu od 2 lat ponad 100 szt i ciagle tylko tam siedza.... no coz... kwestia wyborow...

Milego dnia chlopaki :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: MASTERNODE SERWIS - SPLAWIK`s SUPER SHARES SERVICE

Postautor: splawik21 » wtorek, 5 kwietnia 2016, 09:51



Skontaktowala sie ze mna Amanda z TheDailyDecrypt by otrzymac kilka informacji o moim serwisie i oto video.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość