Server pod masternoda

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Server pod masternoda

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:23

Hey znalazłem na stronce monako linka do strony (versja beta) która hostuje Masternody https://www.allnodes.com/
Pisze że nie trzeba podawać żadnych seedów tylko sam adres walleta, obsługują 9 coinów w tym ofc Dasha i pare innych.
Piszą że do 1 lipca to czas trwania bety założenie Masternody jest darmowe, po szybkim zarejestrowaniu tworzył sie seed który był loginem , nie podawało się żadnych danych jak mail czy innych, ale doszedłem do momentu gdzie trzeba było wpisać adres jakiegoś coina ale nie miałem wiec dalej nie wiem co się robi. Tylko dziwne ze wymagają podania tylko adresu walleta to jest normalne przy zakładaniu MN ? Bo przecież można podać wtedy czyjś adres duży kogoś kto nie ma chodzącej masternody z niego bo to chyba widac ze tam coiny nie dochodzą ?
Z tymi cenami to nie wiem czy to nie nie jakaś ściema bo jak ja kliknałem na ceny to mi pokazało PIVX 10$ skreślone, Nem 20$ skreślone inne 5$ skreślone, a Dasha mi nie pokazało... a na innym kompie jak patrzyłem to Dash był chyba drogi 15$ a teraz go nie widać więc przeciez nie będzie jako other za 5$. Ale takby sugerowały te skreślone ceny że tyle bedzie kosztować od 1 lipca ?
To nie jest reklama tylko chce spytać czy ktoś używa tej strony czy to nie jakiś scam i czy faktycznie później nie wymagają podawania seedów czy czegoś.
Bo ceny VPS są sporo wyższe i samemu trzeba stawiać MN a oni to już robią z góry. Chyb a że ta cena skreślona to bajer promocyjny żeby ludzie pozakładali testowo na becie a potem od lipca dadzą wyższe ceny.
Normalnie to byłoby dla mnie podejrzana taka strona ale link do ich strony jest na stronie Monako czy raczej ich CRO do zakładania MN CRO więc nie dawali by linka do jakiejś ściemy a tylko 1 link do nich jest.
Sprawdzał to ktoś i używa z jakimś coinem który obsługują ? Dashboard wygląda łądnie i prosto, z opisów nie wynika żeby fee było jakieś dodatkowe z % ROI w coinach a tylko cena w $ była skreślona. A jesli to beta to pewnie z czasem dojdą jakieś tańsze Masternody chociaż jest pare z tańszych coinów więc jesli to działa to byłoby chyba fajne i tanie, jak myślicie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Server pod masternoda

Postautor: splawik21 » wtorek, 23 kwietnia 2019, 12:42

@Rumcajs tak oni oferuja hosting pod rozne coiny, sa tez na wiki dasha.
Znam kilka osob ktore korzystaja z ich uslug i poki co sa zadowolone, pamietaj tylko jedna rzecz, tanio nie zawsze znaczy super ;) Osobiscie hostuje dla jednego goscia, ktory chcial do nich przejsc jako ze hosting, ktory sam oferuje jest drozszy, ale jak sam stwierdzil, kilka lat jak jego MN smiga bezproblemowo u mnie wiec dla ewentualnej straty wyplaty nie bedzie ryzykowac paru dolcow ;)
Przetestuj sam bedizesz miec dodatkowego expa ;)
To wolny rynek, pewnie powstana jeszcze inne miejsca z ktorych bedzie mozna wynajmowac serwis.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Server pod masternoda

Postautor: Rumcajs » wtorek, 23 kwietnia 2019, 13:53

@splawik21

Dzięki bo właśnie chciałem wiedzieć czy ta stronka jest chwilowo okey i nie wyłudza jakiś seedów czy coś tym bardziej że z tego co widze dopiero powstała i jest w fazie beta.
Niby pokazują też że mają 99,9% uptime tych Masternodów różnych to może nie powinno być tak źle jednak jesli te ceny będą takie niskie po skończeniu darmowego okresu do lipca to troche zastanawiające.
Ale mam troche sys które nie pracuje w ogóle tylko se lezy więc jak zobaczyłem że to mozna by nawet dla testu wrzucić do tego lipca i nic nie trzeba robić to chyba sprawdze, najwyżej strace troche fee jakby coś im nie wyszło a i tak seniority MN'a będzie utracone w Sys coinie bo niedługo ma być update duże na v4.0 i pisali ze sie je utraci więc moment na testowanie akurat dobry a nie trzeba by się szarpać z wynajmowaniem samemu VPS i instalowanie masternoda i pilnowania aktualizacji skoro oni to robią.
Ale jak mówisz o pare dolców nie ma co od razu do nich przenosić i to o 2 darmowe miesiące tylko jak się już ma pewne i znane miejsce i np drogiego Dasha, ale takiego taniego sysa można tam wrzucić zamiast trzymać w wallecie, może się okazać że jak im wiele osób wrzuci swoje coiny to te masternody wyczerpią im zasoby serwerowe i zacznie się to mulić jeśli ich tańsza cena wynika z mnejszej ilosci sprzętu niż normalne droższe VPSy, a 4 godzinna przerwa w online na SYS to utrata wieku (seniority) Masternody, troche mało jak dla mnie czasu ale tak jest zrobione. (edit: jednak tak nie jest). Jak to ustawie to powiem później jak to działa i jak jest z odbiorem fee czy to sie jakos ustawia wysyłanie automatyczne czy musze samemu zabierać bo nawet nie wiem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 maja 2019, 00:07 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Server pod masternoda

Postautor: Rumcajs » środa, 24 kwietnia 2019, 09:46

@adam1226
Juz sprawdzałem faktycznie postawienie MN zajęło z 5 minut max, do tego loginem jest wygenerowany seed i z artykulu wynika ze to w sumie jest anonimowe, a jak ktoś używa telegrama jest link do własnego kanału z botem lub kanału Allnodes a na kanale z botem można oglądać komunikaty że się pojawiło fee i sprawdzać statusy MNdów i balansy. Proste i bez wysiłku. Podobno płatność może byc w btc nie musi być zjadana z fee MN'a, ale narazie jest darmowe i chyba nawet nie widziałem opcji do płacenia jeszcze.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 maja 2019, 00:04 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Server pod masternoda

Postautor: adam1226 » środa, 1 maja 2019, 23:14

@Rumcajs tutaj znalazłem taką recenzje allnodes:
https://steemit.com/bitcoin/@hatu/passi ... -you-think
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości