"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bit-els » piątek, 16 czerwca 2017, 21:42

@Bemx2k, nie, no korumpować chcesz? To musi odbywać się inaczej. Przez autentyczne zainteresowanie dziennikarzy i odbiorców (potencjalnych użytkowników dasha)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bemx2k » piątek, 16 czerwca 2017, 23:17

Caly swiat jedzie na takiej metodzie od tysiecy lat , nie smarujesz nie jedziesz Złota Zasada.
Jak będziecie czekać na naturalny ruch ze strony pismaków top was konkurencja wyprzedzi :/
DASH team ma tyle kasy że mogą terasz nie jednemu posmarowa ;)
pozytywny skutek gwarantowany.
BTC>ETH

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » sobota, 17 czerwca 2017, 21:30

roman1959 pisze:
__kot__ pisze:
roman1959 pisze: Ale to nie klient ma sobie czegoś szukać- to Waszą rolą jest trafić do klienta Kończę temat. Pozdrawiam.
A czy Klient tylko wykres czyta i się zastanawia kiedy wejść i wyjść czy też interesuje się serio branżą i czyta media oraz szuka informacji? Bo jeśli się interesuje to krytykanctwo znajduję jako nieuzasadnione, jako że informacji i promocji jest aż nadto.
Ostatnio nawet dotarły do nas opinie, iż Dash "oszukuje" bo inwestuje w PR i marketing :)
Miałem już nie kontynuować tematu ale poruszyłeś istotną kwestię:
Jak pozycjonujecie klienta? Dla kogo chcecie świadczyć usługi? Dla geeków czy dla mas? Gdzie jest potencjał? W tym drugim oczywiście- i jak rozumiem- do niego kierujecie swoją usługę. Nie oczekujcie od ulicy, że będzie czytać branżowe media!

Nie odbieraj też wszystkiego osobiście i nie traktuj jako krytykanctwo- ja nie mam czasu na przepychanki na forach, nie przynosi mi to satysfakcji ani pieniędzy. Zapytałem o to czy coś planujecie, bo w mediach które śledzę (a jestem zaangażowanym klientem) nie widziałem wielu wzmianek w temacie. Faktem jest, że nie przedzieram się przez cały krypto-szum informacyjny, a próbuję wyłapywać tylko rzeczy najbardziej istotne ale i tak wykraczam poza średnią wśród grupy docelowej Dash'a :)
Powodzenia.

Wydaje mi się, że odpowiedź jest bardzo prosta i da się odczytać z działań teamu dash i wypowiedzi kota.
Otóż klient na razie jest nieistotny (żeby nie powiedzieć, że w d*pie), ale to absolutnie nie jest negatywne. Oni chcą najpierw rozwinąć produkt i wydać naprawdę coś zajebistego, co faktycznie będzie ewoluzcja lub rewolucję -jak to jest zapowiadane.

Nie uważasz, że to sie chwali? Że właśnie rozwijaą produkt, a nie sprzedają gówna masom, tylko po to \zeby zarobić? Właśnie dlatego dash daleko zajdzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » niedziela, 18 czerwca 2017, 13:53

Zapowiada sie ciekawie!
DASH na Keiser report w pierwszej polowie lipca?


@Wymazywanie dzis znalazlem to, mozesz cos o tym wiecej powiedziec w odpowiednim temacie?
https://www.tradingview.com/chart/DASHB ... s-Bitcoin/

DASH zaintegrowany do Hackerz.Online MMO
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 23:22


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bit-els » piątek, 23 czerwca 2017, 20:04

Zbiór akceptacji dasha. Trochę tego już jest :-)
https://discoverdash.com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: adam1226 » piątek, 23 czerwca 2017, 21:56

Trochę mało, jeśli chodzi o Polskę
@2tejszy zgłoś się tam ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 85
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0.0001 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: 2tejszy » sobota, 24 czerwca 2017, 12:15

Kolejny punkt na mapie dodany ;)
https://discoverdash.com/item/pieczywo-mysliborskie/

Ostatnio kolega był na zakupach z dashem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » sobota, 24 czerwca 2017, 21:59

2tejszy pisze: Kolejny punkt na mapie dodany ;)
https://discoverdash.com/item/pieczywo-mysliborskie/

Ostatnio kolega był na zakupach z dashem
I pomyslec ze to NASZ @tomasz.ludek polski oficjalny deweloper androida i triatlonista DASHa ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1422
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 07:50

Sluchajcie sluchajcie, a raczej czytajcie :)

Dash Evolution update, plan i wdrozenie....


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 12:13

Polecam Waszej uwadze również tę propozycję: https://www.dash.org/forum/threads/prop ... hip.15490/
Pomagamy w otwarciu Blockchain Research Laboratory w Arizona State University (ASU). Badania prowadzone tam mają być skupione na Dash.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 12:15

roman1959 pisze:
__kot__ pisze: Wiecie co... w jednym macie rację. Promować trzeba.
Deklaruję zatem swoją dostępność i czas dla polskich mediów i dziennikarzy jak również dla wszystkich, ktorzy organizują konferencje i chcieliby poświęcić tam część czasu na prezentacje Dash
Dziś widziałem na portalu natemat.pl artykuł o minerach milionerach (http://innpoland.pl/135393,mamy-w-polsc ... -emeryture) jest tam wzmianka o Dash- możesz to wykorzystać. Autorem jest Mariusz Janik ale brak danych kontaktowych. Napisz maila do naczelnej nino.dzikija@innpoland.pl (https://twitter.com/ninijikia ;) ), że jesteś z TEGO Dash'a i że chętnie udzielisz im obszernego wywiadu przybliżającego kwestie kryptowalut i różnic pomiędzy nimi.
Aktualizacja w temacie. Skontaktowałem się z redakcją i zaoferowałem dostępność swojej skromnej osoby do pomocy przy robieniu materiałów o krypto/blockchain, wywiadu czy czegokolwiek innego związanego z branżą. Zgadnijcie jaką odpowiedź otrzymałem. :D
Naważniejsze zdanie z treści maila: "Nie ukrywamy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą wsparcia medialnego INN:Poland, decydujemy się wyłącznie na współprace komercyjne." Podsumowując: płać albo spadaj :)
I tyle jeśli chodzi o pokazywanie, że Polak potrafi czy oferowanie wsparcia itp :P

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Defacto » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 13:19

__kot__ pisze:
roman1959 pisze:
__kot__ pisze: Wiecie co... w jednym macie rację. Promować trzeba.
Deklaruję zatem swoją dostępność i czas dla polskich mediów i dziennikarzy jak również dla wszystkich, ktorzy organizują konferencje i chcieliby poświęcić tam część czasu na prezentacje Dash
Dziś widziałem na portalu natemat.pl artykuł o minerach milionerach (http://innpoland.pl/135393,mamy-w-polsc ... -emeryture) jest tam wzmianka o Dash- możesz to wykorzystać. Autorem jest Mariusz Janik ale brak danych kontaktowych. Napisz maila do naczelnej nino.dzikija@innpoland.pl (https://twitter.com/ninijikia ;) ), że jesteś z TEGO Dash'a i że chętnie udzielisz im obszernego wywiadu przybliżającego kwestie kryptowalut i różnic pomiędzy nimi.
Aktualizacja w temacie. Skontaktowałem się z redakcją i zaoferowałem dostępność swojej skromnej osoby do pomocy przy robieniu materiałów o krypto/blockchain, wywiadu czy czegokolwiek innego związanego z branżą. Zgadnijcie jaką odpowiedź otrzymałem. :D
Naważniejsze zdanie z treści maila: "Nie ukrywamy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą wsparcia medialnego INN:Poland, decydujemy się wyłącznie na współprace komercyjne." Podsumowując: płać albo spadaj :)
I tyle jeśli chodzi o pokazywanie, że Polak potrafi czy oferowanie wsparcia itp :P
Źle czytasz ;-) oni chcą Twój cennik... Czyli ile mają Tobie zapłacić ;-) podeślij im więc jakaś satysfakcjonującą Ciebie stawkę godzinową i tyle :-D

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Maggix » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 13:23

Ktoś coś pisał wcześniej o smarowaniu w łapę . Więc smarujcie a będzie wam dane .

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 13:25

I stawka liczona tylko w twardej walucie :-)

Olać ich. Przyjdą sami na forum w następnym rzucie zainteresowania crypto. O kopalni w redakcji zamarzą.

@__kot__ a jak to czasowo się przedstawia? Czas realizacji tego co napisał Evan. Jest jakiś roadmap dokladny np. Czy na razie to tylko cele i założenia?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 16:36

__kot__ pisze: Naważniejsze zdanie z treści maila: "Nie ukrywamy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą wsparcia medialnego INN:Poland, decydujemy się wyłącznie na współprace komercyjne." Podsumowując: płać albo spadaj :)
Trzeba było im odpisać, że nie oczekujesz pieniędzy tylko zrobisz to pro bono. ;)

Dodano po 38 minutach 55 sekundach:
splawik21 pisze: Sluchajcie sluchajcie, a raczej czytajcie :)

Dash Evolution update, plan i wdrozenie....

Jeśli to wejdzie w życie to jeszcze większa ilość DASH "utknie" w masternodach co wywinduje cenę znacznie, znacznie wyżej. Jestem za. ;)

Dodano po 11 minutach 2 sekundach:
"We anticipate that such scale will require masternodes to run on specialized, custom-built hardware created specifically for the Dash network." - no to fajnie... chyba skończy się moja zabawa w masternodowanie...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 17:03

Roadmap z datami na rok bieżący i następny będzie opublikowany wkrótce.
@maky - nie pękaj. Zawsze możesz sobie hosting MN wynająć (ja tak robię)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 17:28

__kot__ pisze: Roadmap z datami na rok bieżący i następny będzie opublikowany wkrótce.
@maky - nie pękaj. Zawsze możesz sobie hosting MN wynająć (ja tak robię)
Ja też tak robię ale tu jest mowa o sprzęcie dedykowanym. Raczej nie będę kupował sprzętu... :(
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3918
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 18:45

Kupi ten, kto będzie udostępniał usługę hostingu. Ale to jeszcze trochę czasu...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 20:34

__kot__ pisze: Kupi ten, kto będzie udostępniał usługę hostingu. Ale to jeszcze trochę czasu...
Jeżeli ktoś kupi tylko w tym celu (będą urządzenia dedykowane) to zapewne zażąda sporych opłat. Dodatkowo dojdzie do centralizacji masternodów (w sensie hostingu - chociaż w sumie dzisiaj jest podobnie - ale jednak masternody to ułamek hostingu firm hostingowych). Co będzie gdy ktoś zrobi "turn off"?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości