"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: socjolog2008 » sobota, 2 stycznia 2021, 00:03

koparki pisze: piątek, 1 stycznia 2021, 22:54dramat
2,9btc za 1000dash na poprzedniej hossie 50-100btc za 1000dash dewaluacja epicka
koparki pisze: piątek, 1 stycznia 2021, 23:57Może sie okazać że jest to jeden wielki wyleszcz.

Dash jako coin z taką ceną ath (chyba 1500$ dobił z 1.5$ jak ja pamietam /6 zł na dashcurex latał)
To zaliczył ,kiedyś już pisałem najlepszy naoczny przykład jak wielką role odgrywa Forex /kontrakty / i dodatkowo regulacje co mogą zrobić z każdą walutą. Jak chcą. Społeczności czy produkt czy nawet dobry marketing nie wygra z walcem Shorciarzy z Wall Street. Na pstrym koniu to wszystko jedzie.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 02:02

Nick_z_blendem pisze: piątek, 1 stycznia 2021, 19:53Ja do teraz się zastanawiam po co Dashowi ta cząstka bawienia się w jakiegoś anonimowego coina.
Wiadomo w ogóle jaki % ludzi korzysta z tej funkcji, że się tego tak trzymają?

Skoro kreują Evolution jako coin dla mas - prosty, loginy, nawet Twoja babcia będzie umiała z niego korzystać - to po co tak trzymać się tej anonimowości? Dla zasady?
Właśnie dlatego trzeba mieć możliwość stania się anonimowym dla Kowalskiego. Inaczej dojdzie do stanu twojego posiadania po przelewie dla cioci Jadzi.

Dodano po 3 minutach 48 sekundach:
koparki pisze: piątek, 1 stycznia 2021, 22:54oczywiście że wycofają mimo że __kot__ zarzekał się swego czasu że nie
- zrobią to pod presją inwestorów zapakowanych w masternode.
Chyba sobie żartujesz. Myślisz, że ktoś kto ma x masternodów będzie chciał się tym chwalić publicznie poprzez blockchain? IMHO to właśnie im najbardziej zależy na tej funkcji.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 2 stycznia 2021, 03:04

maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 01:58Właśnie dlatego trzeba mieć możliwość stania się anonimowym dla Kowalskiego. Inaczej dojdzie do stanu twojego posiadania po przelewie dla cioci Jadzi.
I tutaj mamy konflikt interesów z tropicielami "terroryzmu i prania pieniędzy", którzy nie oddadzą aż do swojej śmierci przywileju i monopolu na informacje "gdzie, kiedy, komu, ile zapłaciły strony transakcji". Dewaluację i niszczenie anonimowych systemów płatności i anonimowych walut zdecentralizowanych mamy jak w banku.

Dodano po 32 minutach 30 sekundach:
maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 02:02Chyba sobie żartujesz.
Żartuję? Na razie masz bana w Japonii, Korei i na Bitterx i miałeś adekwatne zachowanie się kursu w czasie bessy potem mierny udział w hossie z brzydkim finałem dzisiaj, gdzie skokowo wartość każdego masternoda natychmiast zdewaluowała się o 60tys zł ;) i to w chwili gdy trwa euforia na rynku i skarb bitcoin przebija ATH 100 000zł.
Jeszcze jeden taki ban , tym razem na dużej istotnej giełdzie i będziesz maiał na płytkim rynku cegły po 1000dash do wywalenia w trybie pilnym (i dolewające oliwy do ognia dźwignie) albo konsensus w sprawie jakiegoś planu naprawczego aby zapobiec banom.
Przy czym daje chyba do myślenia że rynek ma w nosie dashpay i nie zareagował w ogóle na wydanie alfy skoro sprawa wiszących nad Dash banów nie jest załatwiona.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » sobota, 2 stycznia 2021, 09:17

A wszystko można by rozwiązać tak jak w BCH.
Mixer cash-fusion w BCH jest genialny i wyniesiony zupełnie poza nawias protokołu.
Portfel Electron Cash ma zwyczajnie opcję cash-fusion - ale to przecież tylko dodatek do jednego z wielu portfeli a nie idea samego coina...
W DASH mixer jest tuż przed samymi oczami alchemików.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 2 stycznia 2021, 09:58

@mecenas
Ban w Japonii wydaje się być nieodwracalny bo to kwestia "zachowania twarzy" w tamtejszej kulturze, no i się czeka już kolejny rok aż urzędnik popełni seppuku i się zdymisjonuje z powodu Dash , w oczekiwaniu na niemożliwe programiści dłubią coś przy projekcie ignorując nadchodzące konsekwencje tamtej urzędniczej pomyłki. Gdy cena dobije do 28$ a pozycja CMC spadnie do poziomu 101 wtedy może przestanie się oczekiwać na seppuku urzędnika japońskiego a rozwiązanie znane z BCH stanie się znakomite dla DASH i bardzo oczekiwane z braku niestety innego wyjścia
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 10:09

koparki pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 03:04i będziesz maiał na płytkim rynku cegły po 1000dash do wywalenia w trybie pilnym
Słyszę o tym na okrągło. Nadstawię koszyk.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 2 stycznia 2021, 10:12

@maky no pewnie, uśrednianie ceny czasem pozwala opuścić inwestycję z zadowalającą średnią.
Słyszysz dokładnie to co sie na dashu wydarzało , na Covidowym krachu miałes demonstrację braku płynności i konsekwencję tego. Nadstawiłeś koszyk na ówczesną cenę krachu przy 30$ ? - jesli tak to jesteś jednym z bardzo nielicznych. A nieliczni z nielicznych potem zachowują tę zdobycz i są w stanie wytrzymać pokusę sprzedania dużo za wcześniej.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 10:22

koparki pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 10:12Nadstawiłeś koszyk na ówczesną cenę krachu przy 30$
Niestety nie dysponowałem gotówką. Bardzo. Bardzo żałuję.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » sobota, 2 stycznia 2021, 10:42

maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 10:22Niestety nie dysponowałem gotówką. Bardzo. Bardzo żałuję.
Teraz możesz mieć powtórnie okazję.
Moja teza jest taka, że jeśli DASH nie pójdzie drogą BCH w temacie prywatności, to słabo widzę rozpoznawalność marki w długim okresie... Za pomocą opcjonalnego Cash_Fusion z poziomu jednego z wielu portfeli mixer BCH staje się tym samym niewidocznym i nie istniejącym problemem. DASH ma mix namalowany na sztandarze. Dwa różne podejścia i dwie różne konsekwencje.
Będą też dwie różne ceny przy podobnej bazie monet. Już są.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 11:06

mecenas pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 10:42Teraz możesz mieć powtórnie okazję.
Czekam na < 30.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » sobota, 2 stycznia 2021, 11:12

maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 11:06Czekam na < 30.
Ja czekałem na >300 ale się raczej już nie doczekam... szkoda, bo DASH to była moja sztandarowa pozycja. Życie uczy nas każdego dnia aby nie popadać w zachwyt przed zachodem Słońca...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 2 stycznia 2021, 11:25

hehe dziwne są postawy inwestorów - nie wiedziałem że istnieją tacy którzy tęsknią za skrajną dewaluacją po to aby kupić , zdrowe podejście to oczekiwać wzrostów: 300$ byłoby TERAZ adekwatne do tego etapu hossy. Brak udziału w hossie i dodatkowo zejście kolejny raz tak nisko do okolic 30 to żadna rewelacja - moim zdaniem źle interpretowane jako okazja. @maky , Mogę Ci pokazać aktywa których gwiazda świetności zgasła i stały się tanie aby stać się potem...... jeszcze tańszymi ;) Gdyby Dash był zdrowy to byłby obecnie po 300$ a Ty szykowałbyś koszyczek na korektę do 150$.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: benq » sobota, 2 stycznia 2021, 11:27

Ja jestem gdzieś pomiędzy Wami.
Mam średnią cenę zakupu trochę poniżej $70 (bardzo małą część sprzedałem po $120).
A teraz zagadka, brać obecne +25% i uciekać z tonącego statku (czekając na odkup podobnej ilości 3x taniej), czy jeszcze liczyć na jakiś cud.
Piszę o cenach USD, bo DASH/BTC to nie licząc styczniowego epizodu jest dramat...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 11:29

mecenas pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 11:12Ja czekałem na >300 ale się raczej już nie doczekam... szkoda, bo DASH to była moja sztandarowa pozycja. Życie uczy nas każdego dnia aby nie popadać w zachwyt przed zachodem Słońca...
IMHO DASH za bardzo wzrósł podczas bańki. W mojej ocenie zdrowa cena dla DASH to < 30 a może niżej. To pozwoliłoby na powolny organiczny wzrost. Jak będzie zobaczymy.

Jak zwykle dorzucę swoje trzy grosze a propos używalności. DASH będzie popularny w krajach o wysokiej inflacji/niestabilnej walucie ale nie będzie używalny w stabilnych krajach pomimo swoich genialnych własności dopóki nie będzie czegoś spegowanego z np dolarem. Nikt nie lubi kiedy mu znika kilkanaście procent wartości z konta w ciągu dnia. To może zaakceptować tylko Wenezuelczyk.

@__kot__ , jeśli DASH byłby stabilny jak dolar to wszystkie pozostałe kryptopłacidła nie istnieją. Wymyślcie coś. Macie tam tęgie głowy w nadmiarze w zespole. ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 2 stycznia 2021, 11:32 przez maky, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: koparki » sobota, 2 stycznia 2021, 11:39

@benq nikt nie ma szklanej kuli , musiałbyś mieć bardzo głęboki dostęp do informacji. Jedynie największe fundusze z dobrym wywiadem i relacjami osobistymi w branży mogą wiedzieć zawczasu o ewentualnym planowanym banie na dużej giełdzie lub w minucie publikacji sa w stanie się ratować.

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 11:29W mojej ocenie zdrowa cena dla DASH to < 30 a może niżej.
zastanów sie o czym mówisz, nie cena jest ważna jednostkowa tylko kapitalizacja . Jak cena dash wyniesie przy obecnej ilości kojnów 30$ to będziesz miał koniec kariery dasha który oddali się zbyt daleko od liderów branży. I weź pod uwagę że im większa wartość kojna tym więcej paliwa na rozwój projektu , przy 30$/dash postanie kameralne grono programistów innowacje będą wdrażane jeszcze dłużej nie mówiąc już o tym że spadną morale i motywacja twórców.... i nie starczy na Amandę :D

Dodano po 3 minutach 25 sekundach:
maky pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 11:29@__kot__ , jeśli DASH byłby stabilny jak dolar to wszystkie pozostałe kryptopłacidła nie istnieją. Wymyślcie coś. Macie tam tęgie głowy w nadmiarze w zespole.
+1
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » sobota, 2 stycznia 2021, 11:42

koparki pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 11:39zastanów sie o czym mówisz, nie cena jest ważna jednostkowa tylko kapitalizacja .
Dokładnie o to mi chodzi. Tylko podaję cenę zamiast kapitalizacji.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: socjolog2008 » sobota, 2 stycznia 2021, 12:39

mecenas pisze: sobota, 2 stycznia 2021, 10:42Za pomocą opcjonalnego Cash_Fusion z poziomu jednego z wielu portfeli mixer BCH staje się tym samym niewidocznym i nie istniejącym problemem. DASH ma mix namalowany na sztandarze. Dwa różne podejścia i dwie różne konsekwencje.

Jest trzecie ci na przykład palą głupa że są regulowani ,wrócili do protokołu, prawi i delisting privat coinów i xrp i dodatkowo później eth czy tethera opisywał na tetherze już dawno ich guru - uważany za arcy scamera w ,,społeczności'' crypto (jeżeli cokolwiek takiego istnieje), a w między czasie wrzucają taką opcję /nie autoryzowaną niby https://www.bitcoinsv-mixer.com
Wchodzą na wprowadzenie kraju na blockchain, świadczą usługi m.in Ministerstwu Rolnictwa w RP
Coś po tym wszystkim ocaleje na pewno. Tylko który to będzie coin to czyste lotto, pozycje się zmieniają na coinmarcetcap każdego roku, wystarczy sobie prześledzić historyczne zrzuty ekranu
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1418
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1006
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » środa, 6 stycznia 2021, 18:01

O jak milo!
O jak milo! Odpowiedz DCG do FinCEN.
https://t.co/YJbuevGEBt?amp=1

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Nick_z_blendem » piątek, 8 stycznia 2021, 12:20

Jaka cisza się tutaj zrobiła ostatnio :D A przez chwilę była aktywność wzmożona :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » piątek, 8 stycznia 2021, 12:24

Nick_z_blendem pisze: piątek, 8 stycznia 2021, 12:20Jaka cisza się tutaj zrobiła ostatnio
Tygodniem ciszy uczcijmy śmierć ceny. :cry:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości