"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » czwartek, 15 czerwca 2017, 18:33

@__kot__, czy w związku ze wzrostem niepewności dotyczącym ew. hardforka po nieudanej aktywacji BIP 148 na BTC planujecie jakieś działania informacyjne mające pokazać Dash jako alternatywę na te niepewne dla BTC czasy? Czy- jak to mawiasz- nie zajmujecie się tym i robicie swoje?
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » czwartek, 15 czerwca 2017, 18:47

@roman1959,
PR to jest jak najbardziej obszar naszej działalności - już od dawna współpracujemy z agencją Wachsman PR w tym obszarze.
Jednak zdecydowanie nie będzie to kampania negatywna mówiąca "Bitcoin - be; Dash - cacy" lecz po prostu pokazanie mocnych stron Dash.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » czwartek, 15 czerwca 2017, 18:48

Ale rozumiem, że jeszcze przed 1 sierpnia?
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » czwartek, 15 czerwca 2017, 18:59

A owe dwa linki powyżej to jak myślisz, skąd się wzięły? :)

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » czwartek, 15 czerwca 2017, 19:08

Dwie jaskółki wiosny nie czynią. Kto Was tam wie czy znów nie przycichniecie na dwa miesiące. Rozumiem jednak, że jest to odpowiedź twierdząca na moje pytanie i zamierzacie wykorzystać nadarzającą się okazję. To dobrze. Pozdrawiam.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » czwartek, 15 czerwca 2017, 21:30

@roman1959, Hmmm... Począwszy od grudnia 2016 każdego miesiąca pojawia się od 50 do 100 publikacji o Dash w mediach branżowych (tak, niektóre się powtarzają) + kilka w mainstream.
Wystarczy trochę zainteresowania i wszystko jest dostępne.

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » czwartek, 15 czerwca 2017, 22:17

__kot__ pisze:Wystarczy trochę zainteresowania i wszystko jest dostępne.
Ale to nie klient ma sobie czegoś szukać- to Waszą rolą jest trafić do klienta :D Kończę temat. Pozdrawiam.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 09:33


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 09:43

roman1959 pisze: Ale to nie klient ma sobie czegoś szukać- to Waszą rolą jest trafić do klienta Kończę temat. Pozdrawiam.
A czy Klient tylko wykres czyta i się zastanawia kiedy wejść i wyjść czy też interesuje się serio branżą i czyta media oraz szuka informacji? Bo jeśli się interesuje to krytykanctwo znajduję jako nieuzasadnione, jako że informacji i promocji jest aż nadto.
Ostatnio nawet dotarły do nas opinie, iż Dash "oszukuje" bo inwestuje w PR i marketing :)

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » piątek, 16 czerwca 2017, 10:18

__kot__ pisze:
roman1959 pisze: Ale to nie klient ma sobie czegoś szukać- to Waszą rolą jest trafić do klienta Kończę temat. Pozdrawiam.
A czy Klient tylko wykres czyta i się zastanawia kiedy wejść i wyjść czy też interesuje się serio branżą i czyta media oraz szuka informacji? Bo jeśli się interesuje to krytykanctwo znajduję jako nieuzasadnione, jako że informacji i promocji jest aż nadto.
Ostatnio nawet dotarły do nas opinie, iż Dash "oszukuje" bo inwestuje w PR i marketing :)
Miałem już nie kontynuować tematu ale poruszyłeś istotną kwestię:
Jak pozycjonujecie klienta? Dla kogo chcecie świadczyć usługi? Dla geeków czy dla mas? Gdzie jest potencjał? W tym drugim oczywiście- i jak rozumiem- do niego kierujecie swoją usługę. Nie oczekujcie od ulicy, że będzie czytać branżowe media!

Nie odbieraj też wszystkiego osobiście i nie traktuj jako krytykanctwo- ja nie mam czasu na przepychanki na forach, nie przynosi mi to satysfakcji ani pieniędzy. Zapytałem o to czy coś planujecie, bo w mediach które śledzę (a jestem zaangażowanym klientem) nie widziałem wielu wzmianek w temacie. Faktem jest, że nie przedzieram się przez cały krypto-szum informacyjny, a próbuję wyłapywać tylko rzeczy najbardziej istotne ale i tak wykraczam poza średnią wśród grupy docelowej Dash'a :)
Powodzenia.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Maggix » piątek, 16 czerwca 2017, 10:50

Roman1959 dobrze prawi , czas na promocję adverty dla mas bo my tu czekamy aby zarobić na Dashu w którego zainwestowaliśmy ciężko zapracowane pieniądze ;)
Wierzę że będzie dobrze ale może ciut szybciej niż za rok dwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: adam1226 » piątek, 16 czerwca 2017, 12:52

@Maggix, pisz za siebie. Kto czeka ten czeka.
Ja przede wszystkim czekam na walutę alternatywną dla aktualnych fiatow.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 13:49

Maggix pisze: Wierzę że będzie dobrze ale może ciut szybciej niż za rok dwa.
Jeśli mnie oświecisz jak tego dokonać to chętnie posłucham i wdrożę do realizacji. Serio.
Mamy bardzo mocny zespół a jednak zrobienie Evo zajmie nam sporo czasu. Jeśli znasz metody do osiągnięcia naszego celu, o których my nie pomyśleliśmy - zapraszam do współpracy. To otwarty projekt.

@roman1959,
Generalnie nie biorę niczego osobiście jednak trzeba konsekwencji w tym, co się pisze. Jeśli piszesz najpierw pretensjonalnie o 1-2 artykułach i zostajesz poinformowany o dużej ilości artykułów to nie przyjmujesz tego do wiadomości. Starasz się wyciągnąć coś innego - odbiorca masowy. To spójrz proszę na linki powyżej i odpowiedz sam sobie czy Bloomberg oraz Seeking Alpha to pozycje dla geeków. Wcześniejsze publikacje w Fortune, Entrepreneur, International Business Times, ValueWalk czy Investopedia również jak się domyślam "umknęły" Twojej uwadze...
Jeśli rzeczywiście interesowałbyś się tematem to jestem przekonany, że nie mógłbyś pominąć artykułów o Dash - jest ich zwyczajnie zbyt dużo.

Jestem w stanie zrozumieć chęć zysku czy chciwość - ludzkie zachowania. Nieuzasadnione krytykanctwo jednak jest zwyczajnie nie na miejscu. Nie bierz tego osobiście - staram się wyjaśnić sprawę nie pozwalając na sugerowanie alternatywnej rzeczywistości i oczerniania zespołu (vide spoczywanie na laurach czy dwumiesięczne wakacje w egzotycznych miejscach), który ciężko pracuje.
Być może nie publikuję już na forum tak dużo jak w przeszłości lecz spotkałem się z totalną krytyką i oskarżeniami o naganianie do piramidy, scamu i oszustwa. Nie jest to coś, co sprawa mi przyjemność, zredukowałem zatem pisanie do suchych informacji o rzeczach najważniejszych. Uważam, że nasz produkt poparty kampanią marketingową dotrze do "targetu" bez problemu, gdy przyjdzie na to czas.
Spekulanci muszą użyć swojej wiedzy i cierpliwości do zajęcia odpowiednich pozycji. Ja w spekulacji jestem słaby i nie jestem w stanie doradzać. Pisałem, żeby kupować gdy cena Dash była w okolicach 3-5 USD - obecnie nie czuję się na siłach. Są na tym forum dużo lepsi ode mnie w tym obszarze. Ja jestem od czarnej roboty :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: adam1226 » piątek, 16 czerwca 2017, 14:09

__kot__ pisze: Uważam, że nasz produkt poparty kampanią marketingową dotrze do "targetu" bez problemu, gdy przyjdzie na to czas.
To jest tutaj mysle kluczowe zagadnienie..
Czy Dash zdazy "wstrzelic sie" w odpowiedni czas..
__kot__ pisze: Być może nie publikuję już na forum tak dużo jak w przeszłości lecz spotkałem się z totalną krytyką i oskarżeniami o naganianie do piramidy, scamu i oszustwa.
Coz byłem jedna z osob ktora podwazala to co pisales(chociaz zarzucania oszustwa nie kojarze). Nie chce sie usprawiedliwiac, chociaż mogłbym, przepraszam za moja niecierpliwosc.
__kot__ pisze: Jeśli znasz metody do osiągnięcia naszego celu, o których my nie pomyśleliśmy - zapraszam do współpracy. T
To nie metoda, ale mysle ze szukanie krytykanctwa tam gdzie go nie ma nie pomaga ;)

Na moje to poza evo dash powinien sie skupic teraz na promowaniu akceptacji.. CDN..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 14:43

No akceptacji to jest na szczęście tyle, że brak nam momentami mocy przerobowych brakuje aby wszystko jednocześnie implementowć. :)
Stąd między innymi i moja mniejsza aktywność
Ostatnio zmieniony piątek, 16 czerwca 2017, 16:40 przez __kot__, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: "DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 14:43

Wiecie co... w jednym macie rację. Promować trzeba.
Deklaruję zatem swoją dostępność i czas dla polskich mediów i dziennikarzy jak również dla wszystkich, ktorzy organizują konferencje i chcieliby poświęcić tam część czasu na prezentacje Dash

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: adam1226 » piątek, 16 czerwca 2017, 17:58

__kot__ pisze: No akceptacji to jest na szczęście tyle, że brak nam momentami mocy przerobowych brakuje aby wszystko jednocześnie implementowć. :)
Stąd między innymi i moja mniejsza aktywność
Czy ja wiem.. gdyby takie pyszne.pl akceptowalo dasha ehh.. ;>
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: roman1959 » piątek, 16 czerwca 2017, 19:52

__kot__ pisze: Wiecie co... w jednym macie rację. Promować trzeba.
Deklaruję zatem swoją dostępność i czas dla polskich mediów i dziennikarzy jak również dla wszystkich, ktorzy organizują konferencje i chcieliby poświęcić tam część czasu na prezentacje Dash
Dziś widziałem na portalu natemat.pl artykuł o minerach milionerach (http://innpoland.pl/135393,mamy-w-polsc ... -emeryture) jest tam wzmianka o Dash- możesz to wykorzystać. Autorem jest Mariusz Janik ale brak danych kontaktowych. Napisz maila do naczelnej nino.dzikija@innpoland.pl (https://twitter.com/ninijikia ;) ), że jesteś z TEGO Dash'a i że chętnie udzielisz im obszernego wywiadu przybliżającego kwestie kryptowalut i różnic pomiędzy nimi.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: __kot__ » piątek, 16 czerwca 2017, 20:45

Dobry pomysł - dzięki @roman1959!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Bemx2k » piątek, 16 czerwca 2017, 20:59

@up

Tak trzymac a bedzie dobrze , moze z tego funduszu ( samofinansowania ) mozna cos wysuplac na zachete dla pismakow/dziennikarzy itp co by sklecili jakies kilka wywiadow.
Dash musi pomalu wkraczac do ludzkich umyslow ,inaczej zrobi to konkurencja .
BTC>ETH

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości