"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Czy Evolution/Platforma Dash wyjdzie do końca 2024?

Czas głosowania minie czwartek, 1 sierpnia 2024, 12:01

TAK
0
Brak głosów
NIE
6
100%
 
Liczba głosów: 6
Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:05

@splawik21 a tak nie zwróciłem uwagi że chodzi o czterocyfrową cenę w PLN , moje przeoczenie - tak to jest możliwe , źle zagłosowałem w ankiecie ;)

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
splawik21 pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 12:55To ze jakas giełda której volumen na dachu to mniej niż 0.1% robi delisting i to najprawdopodobniej z własnych wewnętrznych problemów AML i miejsca w którym działa w stanach to jedno
ziarnko do ziarnka - taką samą retorykę widziałem przy japońskim banie , potem przy koreańskim zamiarze bana dziś słyszę to przy bittrexie , jutro usłyszę że ban tylko na amerykańskich lub europejskich giełdach to nic takiego, pozostały jeszcze chińskie
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1427
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1012
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:06

Dobra jako ze możesz edytować wyniki i możesz to zmienić :D
Pewnie więcej takich glosow było jak Twój gdzie zrozumienie poszło w strony $
Tez bym zagłosował NIE jeśli by to mialo byc w USD
Moze co innego do konca roku lub w następnym.
Pozdrawiam.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Maciey » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:07

@splawik21 - widzisz, wszystko pięknie, ale to jest kolejny już raz myślenie życzeniowe.
Jestem wieloletnim inwestorem Dash a także innych kryptowalut i to co się dzieje teraz z Dashem oceniam jako drastyczną niesprawiedliwość rynku, Dash prawdopodobnie jest najbardziej niedocenianym teraz projektem.
Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza - proszę mnie przekonać dlaczego LTC technologicznie/fundamentalnie miałby być lepszy niż DASH? Co za tym przemawia? Bo ja nie wiem w czym jest lepszy od Dasha.

To jest już ostatni moment na to, aby się otrząsnąć. Nikogo, absolutnie nikogo nie obchodzą żadne fundamenty kryptowaluty. Czy kogoś obchodziło, że Dogecoin jest totanym gównem? Nie, nikogo, można wypompować 100% w jeden dzień.

Gorąco zachęcam ekipę Dasha, aby to w końcu zrozumiała. Logika na tym rynku się nie liczy. Liczy się marketing, FOMO, HYPE, moda, pieprzenie głupot, składanie obietnic bez pokrycia i rozgłos. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej. Jeżeli nadal będziecie wam zależało tylko na fundamentach to niestety szybko Dash pożegna się z top 100 w rankingu wg kapitalizacji.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:16

Maciey pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 13:07proszę mnie przekonać dlaczego LTC technologicznie/fundamentalnie miałby być lepszy niż DASH?
opuszczony projekt zombi LTC jest lepszy bo nie posiada łatki anona :lol: gdyby ekipa dash zadała sobie sprawę w 2018r do czego doprowadzi łatka anona w Dash To Dzisiejszy DashPay+zewnętrzny mikser zatąpiłyby dziś śmiecia-Litecoina. Przepaść technologiczna LTC-DASH jest ogromna liczona w latach pracy oraz kapitalizacja w 2018 na dashu była tak gigantyczna że mogłaby się udać kampania medialna popularyzująca projekt i markę, kojn był dosłownie na każdej nawet egzotycvznej giełdzie , sukces był prawie pewny.
Jak patrzyłem na zachowanie sie ostatnio kursu i wykresu LTC w porównaniu do DASH to aż mnie skręcało że trzymanie śmiecia podobnego dziś do dogecoina jest premiowane , a raczej jest premiowane trzymanie bardziej znanej nazwy ;)
---

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:19

@Maciey
Najlepiej to napisać na oficjalnym forum, bo tutaj jest tylko __kot__ który z tego co widziałem zazwyczaj uaktywnia się jak jest dobrze, a jak jest źle, to hibernuje.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:22

@Nick_z_blendem na oficjalnym forum wszyscy są zadowoleni i jak maky czekają na 30$ aby kupić więcej ;)
---

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:23

W sumie nie zdziwiłbym się jakby za jakiś czas poszedł jakiś fork, wyrzucił anonimowość i wyprzedził Dasha nawet jakby nic nie robił. W sumie nawet ja pewnie bym w to wszedł xD

A retoryka Kota mnie zawsze martwi. Jakby w prawdziwym świecie produkt sam się bronił, to marketing nie byłby tak rozwinięty.
Czemu Cola, Facebook i inne znane marki się nadal reklamują? Są jednymi z najbardziej znanych marek na świecie, a i tak przeznaczają miliardy na marketing.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1427
Rejestracja: 30 września 2014
Reputacja: 1012
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: splawik21 » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:35

Nick_z_blendem pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 13:19Najlepiej to napisać na oficjalnym forum, bo tutaj jest tylko __kot__ który z tego co widziałem zazwyczaj uaktywnia się jak jest dobrze, a jak jest źle, to hibernuje.
Ludzie czasem biorą urlop od pracy... ;)

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:38

@Nick_z_blendem fork to rozpad zespołu , w dash zespół jest niewielki , może się to skończyć całkowitym rozmienieniem na drobne i tak już niszowego projektu. Gadasz już co popadnie.
Nick_z_blendem pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 13:23Czemu Cola, Facebook i inne znane marki się nadal reklamują? Są jednymi z najbardziej znanych marek na świecie, a i tak przeznaczają miliardy na marketing.
Bo ekipa Dash to utalentowani programiści oddolni a nie amerykańska korporacja mająca sztamę z drukarzami $$$ , gdy była wielka kapitalizacja i dash był w cenie 1000$ to mozna byłoby najmować wybitnych specjalistów od marketingu ale przy takiej kapitalizacji jak dziś trzeba sie zadowolić Amandą na Youtube od czasu do czasu.
Nawet tak poważny błąd jak nazwa własna DASH udało im się popełnić (nazwa bardzo powszechnie używanego słowa, którą było trudno wypozycjonować w Google lub zapamiętać w anglojęzycznym kraju - trzeba było dopisywać/dopowiadać że chodzi o kryptowalutę )
---

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » niedziela, 3 stycznia 2021, 13:43

@koparki
Jak Dash był za $1000+ to pamiętam, że Fernando czy jak mu tam było (z tego co widziałem praktycznie nie umiał ogarnąć marketingu) wynajął jakąś WIELKĄ agencję i robili różne kampanie - oczywiście z mizernym skutkiem.
Pamiętam, że już wtedy były głosy, że sposób prowadzenia marketingu jest słaby - jak widać nic się nie zmieniło.

Może programiści i są dobrzy, ale w prawdziwym świecie to raczej nie działa tak, że dobry produkt bez klientów się przebije - a póki co wygląda na to, że może i produkt będzie fajny, ale nikt go nie będzie używał.

Wspomnę jeszcze raz - Dash kojarzy się z tym, że był/jest anonem, był premine, był wysoko w CMC i padł oraz tym, że Evolution jest spóźnione kilka lat.
Teraz ludzie się dziwią, że ktoś jeszcze coś w tym grzebie i to żyje.

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2012
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Maciey » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:07

@Nick_z_blendem
Dokładnie o to chodzi co napisałeś.
Ekipa Dasha zatrzymała się na 2014-2015 roku gdzie kryptowaluty były dla ludzi z IT, geeków i ideologów.
Teraz jest etap, że wchodzimy do mas. Masy, nigdy nie były i nigdy nie będą świadomymi konsumentami. Nie oszukujmy się.
Akurat mam styczność z branżą marketingową i mam dostęp do badań marketingowych. Wielokrotnie widziałem akcje promocyjne będące totalnymi kiczami i fajansami promującymi gówniany produkt. A jednak po takich akcjach sprzedaż wzrastała o 400-500%. Już nikt nigdy nie wmówi mi ściemy o "świadomych konsumentach" i o tym, że marketing nie jest ważny. Dla ostatecznego odbiorcy jest bardzo istotny.

A co mamy w ekipie Dasha?
Wywiady CEO Dash Core Ryanem Taylorem, który mówi o takich szczegółach technicznych, że ja tego pojąć nie mogę. A jak to ma przekonać modelowego Janusza i Grażynę. Kogo miałoby to obchodzić co on mówi, jeżeli mało kto jest to pojąć?

Jestem przekonany, że zatrudnienie pierwszej lepszej "plastic-fantastic" celebrytki z hoolywood z wylewającymi się cyckami dałoby lepsze rezultaty. Zaczęła promować by Dasha na Tic toku, instagramu, facebooku, społecznościówkach jaka to nie jest "ekologiczna" i "nowoczesna" bo używa Dasha i to by dało 1000 razy więcej niż najlepszy kod programistów.

Naprawdę, apeluję po raz kolejny, otrząśnijcie się. Rzeczywistość zmienia się dynamicznie, odjeżdża wam rynek. Zostało 6-12 miesięcy hossy, po tym będzie już tylko piełko.

@splawik21 @__kot__ - myśleliście kiedyś nad tym? Przeszło to wam przez głowę?
Obserwujcie szybko zmieniające się trendy? Macie wizję produktu i komu chcecie ją zaporponowac? Kto ma być ostatecznym odbiorca?

Można by robić tak :
Jest modne DeFi? No to atakowanie informacjami we wszystkich kanałach, że Dash wchodzi w DeFi.
Jest modne NFT - To samo, info, że Dash wchodzi w NFT.
Nikt nie chce prywatności i jest to złe odbierane - wyrzucamy to i proponujemy coś innego.

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:20

Maciey pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:07Nikt nie chce prywatności i jest to złe odbierane - wyrzucamy to i proponujemy coś innego

Zaraz Ci powiedzą, że prywatność jest ważna, bo po to są kryptowaluty, a my jesteśmy przeciwko bankierom!

Z tym, że Dash jednak z założenia ma być płacidłem dla mas, a oni mają wywalone na anonimowość w większości.
Jeśli z jednej strony Dash był promowany jako krypto, które zrozumie nawet Twoja babcia, a z drugiej cały marketing jest o technikaliach, o których ktoś, kto je zrozumie, to i tak jest w temacie i nie potrzebuje tego marketingu.

Już kiedyś pisałem - jeśli ktoś nowy wchodzi w krypto to patrzy na:
- top 10 w CMC
- najlepiej, żeby posiadać czegoś dużo - czyli im tańsza waluta tym lepsza, bo wolę mieć 10 czegoś niż 0,01 czegoś za tę samą cenę

Ah w sumie szkoda "strzępić ryja", bo w sumie i tak piszemy tu między sobą, a nigdzie dalej to nie pójdzie :D

Oficjalne forum praktycznie jest martwe.
Bitcointalk - trolle

Jedyna opcja to dać pod głosowanie coś MN, ale to już kosztuje! :D

Weteran
Posty: 2808
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2155
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: miso20 » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:22

Maciey pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:07Zostało 6-12 miesięcy hossy, po tym będzie już tylko piełko.
To akurat jest najważniejsze stwierdzenie od ostatnich kilkunastu stron. Tak dla devsów, wielorybów jak i zwykłych spekulantów. Jeżeli w tym czasie altcoin nie wzrośnie do Bitcoina, to rzeczywiście potem już tylko będzie zdychać.

Generalnie nadchodzi próba czasu dla Dasha i innych projektów. Ban bittrexa wystraszył słabe ręce, ale MN trzymają się nie najgorzej jak na razie. Pamiętajmy też o bardzo dużej inflacji, która skutecznie niszczy cenę oraz o instytucjach, które skupują jedynie Bitcoina.

Dolarowo projekt stoi całkiem fajnie. W ciągu ostatniego roku dał 600%, jeżeli ktoś skupił w dołku rok temu na święta. Obecnie jest dalej drugie tyle. Widać też pomału ślad zbliżającej się hossy.

Wiecie co jest najzabawniejsze? Że największa deprecha na forum nie jest wtedy kiedy dash kosztuje 3x$, ale wtedy, gdy Bitcoin rośnie w pizdu i ludzie mają ból dupy, że nie kupili jednak BTC. To jest fenomenalny przykład jak słaba jest psychika ludzka :D

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: Nick_z_blendem » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:29

miso20 pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:22Wiecie co jest najzabawniejsze? Że największa deprecha na forum nie jest wtedy kiedy dash kosztuje 3x$, ale wtedy, gdy Bitcoin rośnie w pizdu i ludzie mają ból dupy, że nie kupili jednak BTC. To jest fenomenalny przykład jak słaba jest psychika ludzka


Myślę, że to jest akurat normalne, ponieważ:
- BTC leci w dół = Dash leci w dół
- BTC ma nowe ATH = Dash leci w dół lub w najlepszym wypadku stoi w miejcu

Każdy myślał, że przy kolejnym ATH BTC Dash również się ruszy. Jednak tak się nie stało i narasta frustracja, ponieważ wiadomo, że jak BTC znowu będzie leciał w dół, to Dash za nim.

Weteran
Posty: 2808
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2155
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: miso20 » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:33

Noc jest najczarniejsza przed świtem.

Hossa na altach jeszcze się nie zaczęła. Nie widzę powodu, dla którego Dash miałby być wyjątkiem i rosnąć samodzielnie, tak jak nie widzę powodu by inny altcoin miał to zrobić - no może poza ETH. Jeżeli nie przyjdzie altseason, to będzie ciężko na rynku altów.

A może być z tym ciężko w gruncie rzeczy, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że instytucje skupują wyłącznie BTC i chyba troszkę ETH. Na ten moment jedynie ulica mogłaby ładować się w "tanie alty", zamiast w "drogiego bitcoina". Ale do tego jeszcze daleko.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 14:48

miso20 pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:33Dash miałby być wyjątkiem i rosnąć samodzielnie, tak jak nie widzę powodu by inny altcoin miał to zrobić - no może poza ETH.
utrzymując privatesend zintegrowany z kojnem po banie w Japonii doprowadzono do sytuacji że Dash który pamiętam z czasów gdy był jedyną sensowną alternatywą bitcoina i jego kalki-LTC jest teraz jakimś tam altem w top 50 czekajacym na altsezon zamiast być killerem litecoina i rippla w top5
Ja obserwuje to głębiej niz wielu z Was , dash od dawna był w jednym koszyku z ZEC,XMR widac to było po kolektywnych spadkach/wzrostach tej trójki , czasem to była tylko dwójka z ZEC, problem z łatką anona nabrzmiewał i w końcu bittrex wycisnął ropę z pryszcza i zrobiło sie -15% podczas przebicia ATH na bitcoinie co skutkuje wartością ok 0.002BTC za dash. Oczywiście że jest to ból dupy, a przecież było ostrzeżenie przedstawiciela projektu że DASH nie jest tworzony dla spekulantów, fundusze inwestycyjne posłuchały i omijały szerokim łukiem ;) Dziwne że takiego bólu dupy nie mam z powodu XMR o którym wiedziałem że zostanie niebawem zdelistowany wszędzie i mi to nie przeszkadza.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » niedziela, 3 stycznia 2021, 15:17

koparki pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 10:49potwierdzające że aktywo jest rozchwytywane gdy jest zbyt tanie
DASH jest za drogi i na pompę bym nie liczył (IMHO). Potrzebny jest zjazd < $30, może niżej i organiczny wzrost. Jeśli DASH nie zdobędzie mas w krajach III świata to będzie klops pomimo wodotrysków z kosmosu.

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
koparki pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 11:45albo wdrożyć zk-SNARK w ramach PrivateSend wtedy przynajmniej będzie to najlepszy anon - będzie to na 2021 najlepszy BlackCoin na pozagiełdowym rynku
Chopie. Rób forka. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: koparki » niedziela, 3 stycznia 2021, 15:21

@maky ale nie zdobędzie, ty to wiesz i ja to wiem. Nikt nie będzie posługiwał sie pieniądzem który ma wahania dzienne -15% , nikt nie będzie gromadził oszczędności uciekając przed inflacją gdy aktywo potrafi spaść bardzo szybko ze 120$ do 30$. przy kiepskiej kapitalizacji i postulowanej wartości 30$ dash będzie jeszcze mniej płynny, im mniejsza kapitalizacja tym większe prawdopodobieństwo na zwykłe prymitywne umówione akcje typu p&d
maky pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 15:17Chopie. Rób forka.
to był żart , z ziarnem prawdy bo ewentualnie masowo zbanowany dash bez funkcji prawdziwej anonimowości nie ma sensu istnienia gdy do wyboru jest np. XMR
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: maky » niedziela, 3 stycznia 2021, 15:26

splawik21 pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 12:55270$*3.75PLN=1012.5PLN nie to nie zart a raczej wiarygodne do spełnienia, Dash ma pol roku aby urosnąć do tego poziomu.
Z platforma, która uderzy na mainnet + dodatkowe pozytywne info i widzimy 270$, czy sie stanie, wg mnie bardzo możliwe.
splawik21 pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 12:55nie zmieniło sie w fundamentach nic a wręcz przeciwnie nowe funkcje które devise wprowadzili tylko umocnili te fundamenty.
Całym sercem jestem z DASH ale aby uzyskać takie wzrosty (spekulacyjne - wzrosty organiczne to użytkownicy, którzy wykupują coraz więcej coina) potrzebne jest zainteresowanie spekuły a ta idzie tam gdzie:
a. niska cena
b. świeżość
c. chociaż jakieś nawiązanie do ETH i DeFi

Mocno wątpię w skokowy wzrost DASH a bardzo chciałbym organicznego wzrostu ponieważ ten jest nie do zatrzymania.

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
koparki pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 13:22i jak maky czekają na 30$ aby kupić więcej
Bądź sprawiedliwy. Ja czekam na poniżej $30. ;P
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Postautor: KamilZ » niedziela, 3 stycznia 2021, 15:37

Maciey pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:07Nikt nie chce prywatności i jest to złe odbierane - wyrzucamy to i proponujemy coś innego.
Tutaj trzeba uważać, bo można popaść łatwo w skrajność podążania za zachciankami tłumu i stracić zupełnie tożsamość.

Nick_z_blendem pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:20Jedyna opcja to dać pod głosowanie coś MN, ale to już kosztuje!
Mogę się trochę dorzucić do fajnej propozycji dla MN. Podajcie konkrety
Acha jest jeszcze reddit dashpay i tam jest jakieś życie.
Podobno Discord dobrze działa.
Można wcześniej tam pisać za darmo i przetestować, doszlifować propozycję.

Nick_z_blendem pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 14:20najlepiej, żeby posiadać czegoś dużo - czyli im tańsza waluta tym lepsza, bo wolę mieć 10 czegoś niż 0,01 czegoś za tę samą cenę
kiedyś była rozbudowana dyskusja na ten temat. Moim zdaniem to swietny pomysł.

W jednym ruchu zawiera się 3 pozytywy:
1. rozgłos darmowy w mediach (np. "Dash porzesza bazę monetarną 1000 razy" albo "1000 krotna "inflacja" na Dashu"
2. poprawia się użyteczność podstawowej jednostki waluty. Miast płacić dziwne ceny typu 0,001 Dasha za husteczki higieniczne w sklepie, zapłacimy w łatwy do zrozumienia sposób 1 Dash! Ergonomia waluty w najczystszej postaci.
3. Rykoszetem zachęcimy do inwestycji "dziwnie" myślących (a jest ich, niestety dla Dasha i innych dobrych projektów, sporo), którzy nie wiedzą co to Market Cap, a patrzą na oderwaną cenę aktywa ("skoro bitcoin zdrożał z 1$ do 30000$ to mi wystarczy jak Dash zdrożeje z 10 centów do chociaż dolara").

Piszę całkiem poważnie jakby ktoś miał wątpliwości.


Co do ceny, to sprzedałem odrobinę, tak, aby nie żałować później wzrostów.
Jednak zachowałem ponad 90%, bo nadal pokładam wiarę w produkty na bazie Evolution i dodatkowe zewnętrzne aplikacje firm trzecich działające przez Dapsy na blockchaine Dasha. Jest zainteresowanie i to może się udać.
Z takim dużym newsem, inwestor patrząc na tak sponiewierane aktywo jak Dash, kupi trochę mimo, że wcześniej się brzydził ;)

Dodano po 6 minutach 3 sekundach:
maky pisze: niedziela, 3 stycznia 2021, 15:26Ja czekam na poniżej $30. ;P
Niestety, ale dla mnie to też jest niezrozumiały masochizm.

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości