"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Weteran
Reputacja: 782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » wtorek, 17 listopada 2020, 18:06

@splawik21 podpinam sie pod @mecenasa

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1157
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » wtorek, 17 listopada 2020, 18:14

Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2339
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » wtorek, 17 listopada 2020, 18:25

@maky
Alokację w [%] poproszę. Ile do górnika, ile do MN.
"Głupi motłoch rzymski mnie kocha bo mu rozdaję łupy i pieniądze, ale nie wie że przyjdzie taki czas kiedy nie tylko mu je odbiorę, ale zabiorę mu największy skarb - wolność!" /Gajusz Juliusz Cezar/

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » wtorek, 17 listopada 2020, 18:32

mecenas pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 18:25Alokację w [%] poproszę. Ile do górnika, ile do MN.
No masz tam wszystko jak na dłoni - po staremu. Na razie.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 750
Reputacja postu: 
8

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » wtorek, 17 listopada 2020, 20:02

@koparki to chyba specjalnie dla Ciebie zrobili :)
Exclusive Interview: Is Dash More Compliant Than Bitcoin Regulation-Wise?
https://cryptodaily.co.uk/2020/11/dash- ... an-bitcoin

Jest to ekskluzywny wywiad z dyrektorem finansowym Dash Core Group Glennem Austinem w celu omówienia aktualnych regulacji i perspektyw zgodności dla Dash. Omawiamy IRS, DOJ, SEC, FATF, Japan FSA, JVCEA i nie tylko.

Tak @maky ma racje jeszcze po staremu.
Jak znajdę gdzie jest jak bedzie wygadać split nagrody to wrzuca, chociaż obecnie sa dwa propos ale DCG i MNO które ze soba walczą jeszcze tydzień czasu który z nich bedzie wystawiony do glosowania wobec obecnego systemu i wtedy bedzie finalnie wiadomo.

No i znalazłem :)
Obrazek

Weteran
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » wtorek, 17 listopada 2020, 20:33

@splawik21 Dzięki

To 0% powinno być bezwzględnie wywalone. W dashu zarządzanie działa super, więc lepiej tego nie popsuć.

Alokacja nagrody na rzecz MN powinna w dłuższej perspektywie wpłynąć na większą wycenę dasha:
1) Zyski z MN są większe, więc powinno być więcej monet ściągniętych z rynku
2) Górnicy nie mieliby tak wielkiego wpływu na projekt, a nie mają tak dużego zainteresowania nim jak MN. Powinno to skutkować lepszymi proposalami
3) Zmniejszenie nagrody górnikom może przełożyć się na hodlowanie przez nich części urobku w oczekiwaniu na większą cenę. Może dojść do odłączenia części górników i spadku mocy sieci. Jest jednak rewolucyjne chainlocks. Niewątpliwie byłby to bardzo ciekawy test - a wręcz poligon doświadczalny - do oglądania.

A contrario - zmniejszenie nagrody MN i zwiększenie górnikom zatopiłoby projekt cenowo i pewnie też organizacyjnie. Prym wiedliby górnicy, którzy mają w dupie co się stanie z projektem - liczy się dla nich tylko jak największy urobek. MN również chcą zarobić, ale dla nich (w odróżnieniu od górników) jedyną na to opcją jest dobre zarządzanie projektem.

Ja bym głosował za 36-54-10 :D

Swoją drogą wychodzi tutaj de facto bezbronność górników, gdyż głosują i tak MN. Chociaż zapewne część górników ma też MN. Bardzo ciekawie się to zapowiada i zobaczymy czy zmiany pójdą w dobrą stronę.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » wtorek, 17 listopada 2020, 20:43

splawik21 pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 20:02Exclusive Interview: Is Dash More Compliant Than Bitcoin Regulation-Wise?
https://cryptodaily.co.uk/2020/11/dash- ... an-bitcoin
Świetnie napisane i ujęte.
Jak zwykle medialna papka rozgrywa obecny świat.
"Głupi motłoch rzymski mnie kocha bo mu rozdaję łupy i pieniądze, ale nie wie że przyjdzie taki czas kiedy nie tylko mu je odbiorę, ale zabiorę mu największy skarb - wolność!" /Gajusz Juliusz Cezar/

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: mecenas » piątek, 20 listopada 2020, 11:28

:!: Ło matko!
A co to się stanęło?:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » piątek, 20 listopada 2020, 11:59

Jak to co? Spork21 aktywowany został i wszystko co było na v15 i niżej robi wyjazd. Jeszcze z tydzień i będzie kilkaset mniej chyba że updatuja i przywrócą do życia.

edit: jest jeszcze 667. MN które sa na v15 i niższych wiec jeśli w pore nie u-datują to ROI, chociaż na jakie czas, będzie wyższe.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Kutalisk » piątek, 20 listopada 2020, 14:29

koparki pisze: poniedziałek, 2 listopada 2020, 15:08Binance to prawie monopolista wśród giełd bez KYC, Dash 50 potwierdzeń nie robi dobrego wrażenia gdy ktoś chce tam operować tymi monetami lub gdy ma z monetą swój pierwszy kontakt .
Sprawdziłem dzisiaj na Binance:
DASH
Coins will be deposited after 10 network confirmations.
Until 50 confirmations are made, an equivalent amount of your assets will be temporarily unavailable for withdrawals.

Average arrival time:23 minutes

Sprawdziłem w praniu - przeszło po 37 min. i mogę handlować po 10 conf.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » piątek, 20 listopada 2020, 14:46

Kutalisk pisze: piątek, 20 listopada 2020, 14:29Sprawdziłem w praniu - przeszło po 37 min. i mogę handlować po 10 conf.

To chyba źle sprawdzałeś. Czeka się pełne 50 potwierdzeń. Widocznie miałeś inne środki na koncie.

Jeśli nie masz nic na koncie a wpłacisz DASH to możesz robić z nim co chcesz: sprzedać, kupić, znowu sprzedać, odkupić ALE... środki wypłacisz dopiero po 50 confach DASHa niezależnie od tego na co go zamieniłeś.

Dodano po 57 sekundach:
A to chyba dwie godziny. Trochę słabo.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: Kutalisk » piątek, 20 listopada 2020, 14:53

@maky przecież napisałem wyraźnie, że można handlować po 10 conf. Wypłata owszem po 50. Chyba, że masz inne środki na giełdzie to wtedy w depozycie równowartość zostawiasz.

Z posta @koparki wywnioskowałem, że trzeba czekać na 50 aby zostały zaksięgowane i można było rozpocząć handel.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: maky » piątek, 20 listopada 2020, 14:55

Kutalisk pisze: piątek, 20 listopada 2020, 14:53przecież napisałem wyraźnie, że można handlować po 10 conf. Wypłata owszem po 50. Chyba, że masz inne środki na giełdzie to wtedy w depozycie równowartość zostawiasz.
Sorry, zwracam honor. Po kilkudziesięciu pacjentach mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. ;)

Weteran
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: miso20 » piątek, 20 listopada 2020, 15:32

@Kutalisk to wychdzi na to, że działa to szybciej niż BTC. Na Binance trzeba mieić 1 potwierdzenie, by handlować i 2 by wypłacić. A 10 potwierdzeń w dashu niieraz szybciiej wpadnie niż na btc xd

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

"DASH" - OGOLNA DYSKUSJA

Postautor: splawik21 » piątek, 20 listopada 2020, 22:14

Podcast z Ryanem odnośnie realokacji nagrody bloku.

Wróć do „Dash”